02-20 189

Wideokonferencje w projektowaniu stron internetowych

Wideokonferencje w projektowaniu stron internetowych

02-20 189

Tworzenie stron www w dzisiejszym świecie to dziedzina, która cały czas się rozwija.To swego rodzaju przemysł, który kreujemy na potrzeby naszych klientów. Jako agencja interaktywna, stawiająca na stylowy design, rozumiemy i wdrażamy najnowsze trendy.
W związku z powyższym, chcąc zdobywać klientów z coraz odleglejszych części kraju i nie tylko, coraz częściej w naszej pracy pojawiają się wideo rozmowy, prowadzone za pomocą komunikatora Skype.
Wideo konferencje to proste rozwiązanie, które ułatwia nie tylko nam kontakt, ale przede wszystkim znacznie skraca czas, jaki przeważnie poświęcamy na pisanie maili.

To nowoczesne i przemyślane rozwiązanie, które ma wiele zalet:

  • Oszczędność czasu. Przede wszystkim. Nie zabieramy czasu klientom, w związku z dojazdami.

  • Szybka możliwość reakcji, a więc przyśpieszenie procesu decyzyjnego. Za pośrednictwem bezpośredniej rozmowy możemy także dokładniej wytłumaczyć niezrozumiałe i zawiłe kwestie designu czy funkcjonowania strony internetowej, wykorzystując cały zespół, bez konieczności podróżowania.

  • Najwyższa jakość dźwięku i obrazu, jaką oferują komunikatory sprawia, że takie spotkania nie tracą na znaczeniu czy jakości.

Filmy

X

06-27 367

Realizacja strony www Auto Planeta

X

06-24 543

Website Style - Team

COPYRIGHT 2011 - 2021 ALL RIGHTS RESERVED