1209

Reklama sklepów internetowych

O reklamach sklepów internetowych powiedziano i napisano już wiele. Przez lata istnienia Internetu w Polsce platformy zakupowe przechodziły mniejsze lub większe zmiany, zawsze chcąc nadążyć i sprostać potrzebom konsumentów. W ciągu ostatniego, pandemicznego roku, zwłaszcza jeden sposób reklamy sklepów internetowych wysunął się na zdecydowane prowadzenie… – chodzi oczywiście o Google Ads dla reklamy sklepu internetowego. Jest to, przynajmniej w teorii, oczywiste, jednak wciąż wiele właścicieli firm nie ma zielonego pojęcia o istnieniu Google Ads’ów.

1. Jak się okazuje, jest to obecnie najlepszy sposób reklamy sklepów internetowych.

Jest to obecnie najszybsze narzędzie pozwalające zrealizować wiele celów. Wyszukiwarka Google to najbardziej wartościowe miejsce, z którego korzystają w internecie Polacy. Nie ma konieczności tutaj pobudzania potrzeb zakupowych – Wystarczy, że na odpowiednim poziomie zapewnimy ich realizację.

 

Zdecydowana większość sklepów internetowych na bieżąco korzysta z systemu reklamowego Google. Wartość reklamy w wyszukiwarce czy remarketingu jest na tyle wysoka, że nie można pominąć jej planując reklamę swojego sklepu. Oczywiście, nie buduje ona trwałego efektu i jest pozornie drogim rozwiązaniem. Jednak jako jedno z nielicznych daje tak duże prawdopodobieństwo zysku w pierwszych dniach i tygodniach działań.

 

Dzięki Google Ads’om możemy nie tylko efektywnie sprzedawać i realizować swoje cele, ale także powiększać zasięgi i zainteresowanie naszą firmą wśród danej grupy docelowej.

1209

google ads

Reklama

sklep internetowy

Czytaj również

Zagrożenia w IT w 2024 roku
1258

Zagrożenia w IT w 2024 roku

Zagrożenia w IT w 2024 roku. Nasz cykl blogowy zaczynamy trochę przewrotnie, jednak nie mamy zamiaru nikogo straszyć ani spekulować. Chcemy w dzisiejszym wpisie poruszyć najważniejsze zagadnienia w obrębie branży IT, na które trzeba będzie w 2024 uważać.

Czytaj dalej