Website Style

Zastanawiasz się jaki certyfikat SSL wybrać?
Podpowiadamy: Tani i dobry! :-)


SSL Umożliwia nawiązywanie bezpiecznych połączeń pomiędzy przeglądarką internetową, a serwerem na którym znajduje się strona internetowa. Zapewnia tym samym poufność wszystkim przesłanym w obie strony informacjom. SSL został zaprojektowany jako protokół uniwersalny, dzięki czemu może być odpowiedzialny zarówno za szyfrowanie połączeń ze stroną internetową, serwerem FTP czy nawet serwerem poczty elektronicznej. Jeśli więc szukamy rozwiązania pozwalającego na szyfrowanie przesyłanych wiadomości e-mail, protokół SSL nam w tym pomoże.

Coraz większa liczba użytkowników i wydawców treści zdaje sobie sprawę, że jest on niezbędny do bezpiecznego funkcjonowania witryn. Do wzrostu tej świadomości z pewnością przyczynił się rozwój ich możliwości – dzisiaj online dokonujemy zakupów, przelewamy pieniądze, dzielimy się danymi osobowymi, czy rozliczamy z Urzędem Skarbowym. Bez SSL każda z tych czynności byłaby potencjalnym zaproszeniem do ataku i kradzieży danych.

Certyfikat SSL

250 PLN / Rok

Podane kwoty są cenami netto.

Certyfikat SSL porównaj oferty

Dlaczego warto wdrożyć SSL na swojej stronie www?

Pozycjonowanie

Witryny posiadające SSL są lepiej indeksowane przez Google’a

Wiarygodna marka

Budowanie wiarygodności i stabilnej, rzetelnej marki.

Zgodność z przepisami

certyfikat SSL jest obecnie koniecznością w ecommerce.

Większa sprzedaż

A wszystko to przekłada się realnie na Twoją sprzedaż w Internecie!

PageSpeed

Szybkość działania sklepu online czy serwisu www jest znacznie większa z SSL

Zaufanie klientów

Strona nie budzi wątpliwości ani obaw przed zakupami

Podsumowując

Certyfikat SSL
w Website Style
to pełno jakościowa usługaw przystępnej cenie!

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje certyfikatów, które proponujemy naszym klientom. Certyfikaty SSL z szyfrowaniem RSA 2048-bitów, które gwarantują bazową ochronę, oraz certyfikat ECDSA, który zapewnia najwyższej jakości ochronę, zaawansowaną technologicznie. Rozszerzenie certyfikatu do ECDSA stanowi przełom w branży zabezpieczeń, daje o wiele większą ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych i danych Twoich klientów.

Jeżeli posiadasz certyfikat SSL w wersji RSA, nie czekaj i już dziś wymień go na bezpieczny certyfikat ECDSA z kluczem publicznym P-384.

Pamiętaj, że bezpieczeństwo Twoich danych i danych Twoich użytkowników jest kluczem do sukcesu Twojej marki w Internecie. Chroń dane kompleksowo z Website Style! Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, potrzebujesz konsultacji - nasi specjaliści z branży security są do Twojej dyspozycji!

Dowiedz się więcej
577 350 450
oferta@websitestyle.pl