Założenia projektu

Realizację projektu strony internetowej realizowaliśmy również na zlecenie Camp America.

Jest to jeden z najsłynniejszych na świecie programów międzynarodowej wymiany studenckiej, o charakterze wymiany kulturalnej.

Założenia programu polegają na połączeniu przygody związanej z możliwością spędzenia wakacji w Stanach Zjednoczonych z pracą podczas letnich obozów młodzieżowych lub w rodzinnych ośrodkach wypoczynkowych.

Zgodnie z założeniami, realizacja charakteryzuje się prostotą formy, która w połączeniu z odpowiednio dobraną kolorystyką oraz elementami pozwalającymi na identyfikację wizualną wpływają korzystnie na poprawę czytelności i estetyki strony.

Google Page Speed:
91%
Mobile
87%
Desktop

Klient Camp America

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development ZOBACZ ON-LINE
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

Zobacz fantastyczne projekty stron www:

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNiniejszym informujemy, że w okresie od 27 listopada 2017 r. American Institute for Foreign Study (Poland) Sp z o.o. współpracuje z firmą Website Style Dawid Szmigiel w zakresie projektowania serwisów internetowych. W ramach tej współpracy powstały strony internetowe programów wymiany kulturowej: Camp America, Au Pair in America oraz Au Pair in Australia. Strony kolejnych programów są obecnie w przygotowaniu. Wybór firmy Website Style na naszego stałego partnera podyktowany był profesjonalnym wizerunkiem firmy, estetycznymi rozwiązaniami graficznymi, kompetencjami programistów, jak również podejściem do klienta.

Na wyróżnienie zasługuje także wszechstronna wiedza całego zespołu, a ponadto przyjazna atmosfera podczas całego procesu projektowania i odbioru stron internetowych. Profesjonalnie przeprowadzone końcowe szkolenia z obsługi witryn umożliwiły naszym pracownikom ich sprawną samodzielną obsługę. Z powyższych względów rekomendujemy Państwu firmę Website Style jako solidnego partnera, firmę tworzoną przez ludzi z pasją, wysokimi kompetencjami i zamiłowaniem do swojej dziedziny.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING