Tworzenie stron www

Dostarczamy interaktywne rozwiązania dla biznesu

Użyj strzałek do nawigacji
Identyfikacja Sklepy internetowe

Tworzenie

Strony WWW

Projektowanie stron www

Dostarczamy interaktywne rozwiązania dla biznesu

Element niezbędny w dzisiejszym świecie. Przedstawiamy firmę w idealnym świetle, dopieszczamy każdy szczegół, myślimy nieszablonowo. W zgodzie z naszą misją stawiamy wyłącznie na nowoczesne strony www, która zawsze będą atrakcyjne dla odbiorcy.

 • Strona WWW

  Projekt strony internetowej posiada dwa modele współpracy:

  1. Wybierając jednego grafika, klient daje nam pełną swobodę i obdarza zespół zaufaniem - w oparciu o najnowsze trendy, wieloletnie doświadczenie a także użyteczność, mobilność i późniejsze pozycjonowanie grafik tworzy projekt graficzny strony internetowej, który następnie przedstawia swoją koncepcję na grafikę.
   W przypadku, kiedy projekt nie trafia w gust klienta, wówczas następuje zmiana koncepcji i ukierunkowanie na dokładnie wytyczne klienta.
  2. Ponieważ dysponujemy zespołem grafików, możemy zaaranżować wewnętrzny konkurs graficzny do projektu strony głównej i pokazać kilka skrajnie różnych pomysłów na ten sam temat. O tym z którym grafikiem będzie przebiegała cała realizacja, decyduje klient.

 • Strona internetowa o indywidualnym charakterze (szyte na miarę)

  Dysponując zespołem doświadczonych grafików, jesteśmy w stanie zapewnić różnorodność i możliwość wyboru tego, którego styl projektowania stron internetowych będzie odpowiadać Państwa oczekiwaniom i gustom. Najchętniej pracujemy w modelu w którym możemy liczyć na zaufanie klienta, który da nam wolną rękę w tworzeniu - dzięki temu możemy się wykazać kreatywnością i doświadczeniem.

 • Landing Page

  Czyli wizytówkowa strona www danej marki, produktu lub usługi. Jest to pierwsza, główna strona na którą trafia użytkownik po kliknięciu w link reklamowy na social media lub przez wyszukiwarkę.
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu każdy nasz projekt witryny jest w pełni indywidualnym produktem, personalizowanym pod każdym względem pod gusta i oczekiwania klientów. Nie bez znaczenia jest także badanie rynku danej branży, jej trendów, specyfiki i rozwiązań stosowanych przez przedsiębiorstwa konkurencyjne.
  Dzięki takiemu kompleksowemu podejściu gwarantujemy pełną satysfakcję.

 • Projektowanie szaty graficznej - Layout

  Projektowanie szaty graficznej, czyli layoutu strony głównej to proces, który musi być poparty wywiadem z klientem oraz krótkim researchem konkurencji.
  Płaskie projekty w postaci obrazów jpg, które nic nie mówią o user-experience nie są już potrzebne - do tworzenia stron www wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie Adobe XD, dzięki któremu mamy możliwość pokazania struktury strony oraz proponowanych efektów ruchu/animacji na klikalnych makietach - daje to ogólny zarys projektowanej strony internetowej, klient może prześledzić wszystkie połączenia oraz podstrony, a także własnoręcznie przeklikać całość pod kątem użyteczności i walorów wizualnych.

 • Kodowanie w oparciu o najwyższe standardy

  Nasz zespół programistów to prawdziwi wirtuozi kodu stron www! Działamy tylko w oparciu o najnowsze i najlepsze standardy kodowania, biorąc pod uwagę semantykę kolejności elementów, nazewnictwo a także możliwość późniejszej rozbudowy witryny.
  Każdy kod źródłowy jest w pełni zoptymalizowany, do elementów widocznych na stronie - to znaczy, że nie ma tu miejsca na zbędne biblioteki, linijki kodu, które ładują się przy każdym odświeżeniu strony. Dzięki temu projektowane przez nas strony internetowe działają szybko i dobrze się pozycjonują.

 • Optymalizacja

  Optymalizujemy tworzone przez nas serwisy w najlepszy dostępny sposób, czyli maksymalnie skracamy kod źródłowy stron, a także optymalizujemy wszelkie pliki graficzne - wszystko to dla jak najlepszego pozycjonowania w wynikach organicznych Google.

 • Wsparcie techniczne

  Do każdej realizacji strony www, sklepu online czy serwisu dedykowanego dodajemy wsparcie techniczne w standardzie na okres 12 miesięcy. Po upływie tego czasu istnieje możliwość przedłużenia supportu w preferencyjnej cenie.

 • Hosting/Serwer

  W swojej ofercie posiadamy także usługę hostingową - przechowywujemy strony internetowe na serwerze a także kompleksowo konfigurujemy i sprawujemy opiekę nad strukturą skrzynek mailowych. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie bo nas czas reakcji na wszelkie zdarzenia jest dużo szybszy.

Zapraszamy do kontaktu: +48 577 350 450 / oferta@websitestyle.plWiemy, że jedynie interaktywne rozwiązania prowadzą do sukcesu w biznesie. Dbamy o zadowolenie naszych klientów tworząc szerokie spectrum możliwości.

Otwarte oprogramowanie ( ang. Open Source) to przede wszystkim poczucie niezależności i wolności – energia dla nowatorskich pomysłów, niebanalnych propozycji i brawurowych projektów. Jesteśmy pewni naszej wiedzy i doświadczenia, dlatego naszym partnerom proponujemy możliwość korzystania z usług innej agencji po zakończeniu wspólnego projektu. Potrafimy wiele, pasję i zaangażowanie przekłuwamy w realizacje stanowiące naszą ugruntowaną markę.

Rozumiemy naszą pracę dlatego projekty Website Style zarabiają na siebie, stale docierając do szerokiego grona odbiorców w danej branży. W zgodzie z naszą misją stawiamy wyłącznie na nowoczesne strony www, która zawsze będą atrakcyjne dla odbiorcy.

Zobacz co o nas mówią

Poznaj nas

Zobacz co robimy

Nasze prace
Tworzenie stron internetowych
5 (100%) z 28 głosów