Usługi dodatkowe

Lojalność i odpowiedzialność to cechy na których opieramy partnerstwo biznesowe

Użyj strzałek do nawigacji
Marketing Identyfikacja

Usługi

Dodatkowe

Usługi dodatkowe

Lojalność i odpowiedzialność to cechy na których opieramy partnerstwo biznesowe

Usługi dodatkowe – oferujemy także opiekę copywritera, fotografa, a także usługi poligraficzne – druk cyfrowy i offsetowy, reklamy i gadżety reklamowe.

Nasze nowe usługi:

Website Safe
Website Monitoring
Aplikacja Mobilna
Dedykowane rozwiazania IT dla biznesu
Hosting/Serwer
Ranking operatorów płatności

  • Zdjęcia / Video - Video z Powietrza (Dron)

    W swojej ofercie posiadamy także możliwość stworzenia filmów, zdjęć z drona - na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z różnymi sprawdzonymi partnerami, którymi chętnie dzielimy się z klientami, by ich projekty były jeszcze bardziej ciekawe.

  • Social media (Facebook)

    Przy prowadzeniu profili firmowych korzystamy z zaufanych zewnętrznych firm, zlokalizowanych w tym samym budynku - dzięki czemu mamy nie tylko ułatwioną komunikację, ale także możliwość szybkiego uzyskania ew.wyceny czy spotkania.

  • Druk - Cyfrowy/Offsetowy

    Oferujemy wydruki bardzo dobrej jakości z zaprzyjaźnionych drukarni - na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z różnymi sprawdzonymi partnerami, którymi chętnie dzielimy się z klientami, by ich realizacje były jeszcze lepsze.

Zapraszamy do kontaktu: +48 577 350 450 / oferta@websitestyle.plDla naszych klientów jesteśmy partnerami. Lojalność, odpowiedzialność i profesjonalizm stanowią dla nas podstawowe zasady współpracy.

Tworząc z pasją gwarantujemy satysfakcję będącą największym uwieńczeniem każdego realizowanego przez nas projektu. Zadowolenie i radość partnerów od zawsze jest rezultatem naszej pracy, najważniejszą nagrodą i powodem do dumy.

Motywacją która na co dzień dodaje nam skrzydeł i powoduje, że chcemy tej radości więcej! Realizujemy zindywidualizowane projekty w najwyższym z możliwych standardów licząc na pozytywny odbiór pracy w postaci pozostawionego komentarza na portalu www.trojmiasto.pl będącego faktyczną oceną naszych działań.

Zobacz co o nas mówią

Poznaj nas

Zobacz co robimy

Nasze prace