Drony - moda czy użyteczne narzędzie do nagrywania filmów?

1. Jeszcze kilka lat temu, umieszczanie filmów na stronach internetowych było ryzykowne

Nie tylko ze względu na wielkość plików, które nie zawsze były obsługiwane przez przeglądarki, ale także ze względu na mnogość wrażeń wizualnych i słuchowych, które w połączeniu z ówczesnym stylem projektowania stron www, często okazywały się przerostem formy nad treścią. Z biegiem lat i rozwoju technologii webowych, nagrywanie krótkich filmików, zwłaszcza z drony, stało się modne. Obecnie, coraz więcej firm decyduje się na tego rodzaju materiały, doceniając potęgę audio-wizualną na witrynie.
Drony, które tak opanowały przestrzeń ponad głowami, stanowią doskonałe narzędzie do ukazania działalności, magazynów, pomieszczeń biurowych czy przestrzeni w niespotykany i nietuzinkowy sposób.

2. Jakie są zalety umieszczenia filmów z drona na stronie internetowej?

Przede wszystkim, waga filmu. Obecnie dobrze skompresowany filmik potrafi „ważyć” mniej niż pięć zdjęć w rozdzielczości HD, ze slidera. Nowoczesne kodowanie i łatwość konwersji plików do różnych formatów gwarantuje prawidłowe wyświetlanie na wszystkich przeglądarkach, także na urządzeniach mobilnych.

 

Po drugie – jeśli współpracujemy z doświadczonym specjalistą obróbki filmów, możemy tych samych ujęć używać z powodzeniem w różnych miejscach na stronie (z fonią lub bez), czyniąc ją jeszcze bardziej dynamiczną i atrakcyjną.
Po trzecie – filmy są materiałami uniwersalnymi. Możemy ich używać na wszelkiego rodzaju prezentacjach czy ekranach ledowych na reklamach billboardowych.
Po czwarte – mamy pewność zaprezentowania każdego możliwego elementu naszej działalności, mając pewność że żaden aspekt nie zostanie pominięty w krótkim materiale. Takiego efektu nie dadzą nawet najlepiej zrobione fotografie i teksty.

 

Jesteśmy otwarci na nowe technologie i pomysły, współpracujemy ściśle ze studiem zajmującym się nagrywaniem oraz obróbką filmów z dronów, toteż serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Dowiedz się więcej…

drony

filmy

strony interentowe

Czytaj również

Jak pisać teksty na stronę www?
540

Jak pisać teksty na stronę www?

Jak pisać teksty na stronę www? Ruch i zasięg = równa się pieniądze. Wiadomo, nie od dziś. Sęk w tym, że żeby był zasięg i ruch nie wystarczy opublikować strony www w Internecie i czekać na przypływ milionów na konto. To niestety tak nie działa – potrzebna jest wiedza, czas oraz oczywiście inwestycje na to, by nowo powstała witryna zaczęła na siebie zarabiać. 

 

Czytaj dalej