02-06 117

Drony - moda czy użyteczne narzędzie do nagrywania filmów?

Drony - moda czy użyteczne narzędzie do nagrywania filmów?

02-06 117

Jeszcze kilka lat temu, umieszczanie filmów na stronach internetowych było ryzykowne - nie tylko ze względu na wielkość plików, które nie zawsze były obsługiwane przez przeglądarki, ale także ze względu na mnogość wrażeń wizualnych i słuchowych, które w połączeniu z ówczesnym stylem projektowania stron www, często okazywały się przerostem formy nad treścią.

Z biegiem lat i rozwoju technologii webowych, nagrywanie krótkich filmików, zwłaszcza z drona, stało się modne. Obecnie, coraz więcej firm decyduje się na tego rodzaju materiały, doceniając potęgę audio-wizualną na witrynie. Drony, które tak opanowały przestrzeń ponad głowami, stanowią doskonałe narzędzie do ukazania działalności, magazynów, pomieszczeń biurowych czy przestrzeni w niespotykany i nietuzinkowy sposób.

Jakie są zalety umieszczenia filmów z drona na stronie internetowej? Przede wszystkim, waga filmu. Obecnie dobrze skompresowany filmik potrafi "ważyć" mniej niż pięć zdjęć w rozdzielczości HD, ze slidera. Nowoczesne kodowanie i łatwość konwersji plików do różnych formatów gwarantuje prawidłowe wyświetlanie na wszystkich przeglądarkach, także na urządzeniach mobilnych.

Po drugie - jeśli współpracujemy z doświadczonym specjalistą obróbki filmów, możemy tych samych ujęć używać z powodzeniem w różnych miejscach na stronie (z fonią lub bez), czyniąc ją jeszcze bardziej dynamiczną i atrakcyjną. Po trzecie - filmy są materiałami uniwersalnymi. Możemy ich używać na wszelkiego rodzaju prezentacjach czy ekranach ledowych na reklamach billboardowych. Po czwarte - mamy pewność zaprezentowania każdego możliwego elementu naszej działalności, mając pewność że żaden aspekt nie zostanie pominięty w krótkim materiale. Takiego efektu nie dadzą nawet najlepiej zrobione fotografie i teksty.

Jesteśmy otwarci na nowe technologie i pomysły, współpracujemy ściśle ze studiem zajmującym się nagrywaniem oraz obróbką filmów z dronów, toteż serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Filmy

X

06-27 367

Realizacja strony www Auto Planeta

X

06-24 543

Website Style - Team

X

06-24 643

Website Style - Park Naukowo Technologiczny Gdynia

COPYRIGHT 2011 - 2020 ALL RIGHTS RESERVED