Logo - WEBLOG - Website Style - Tworzenie stron www
630

Website Style - 7 lat minęło!

1. Website Style - 7 lat minęło!

Agencja interaktywna założona w 2011 roku, z siedzibą w Gdyni. U podstaw działalności naszej firmy leży kreowanie rzeczy nowych, wyjątkowych i innowacyjnych w oparciu o najnowsze standardy kodowania i trendy w szeroko pojętym designie stron internetowych.

 

Początki sięgają 2011 roku, gdzie lokalizacją było niewielkie biuro na obrzeżach Gdyni, świadczące usługi z zakresu tworzenia prostych stron internetowych, opartych o autorski system CMS.
Wraz z rozwojem oraz rosnącym doświadczeniem, nasza oferta powiększyła się o profesjonalne identyfikacje wizualne, projektowanie banerów i plakatów, a także o nietuzinkowe strony www oparte o system WordPress oraz sklepy online, stawiane na silniku Prestashop, lub jako moduł Woocommerce. Wszystko to spięte w niebanalną szatę graficzną, nad tworzeniem której czuwa dział grafików specjalistów w projektowaniu webowym.

 

W 2015 roku przenieśliśmy się do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Umiejscowienie oraz skomunikowanie w centrum miasta sprzyjają rozwojowi oraz nawiązywaniu nowych kontaktów. Popularny gdyńskim PPNT to z kolei miejsce umożliwiające ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, wymianę doświadczeń i poglądów podczas licznych konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych.

2. W swojej ofercie w chwili obecnej posiadamy:

Tworzenie stron www, jako podstawowe narzędzie komunikacji i identyfikacji firmy w Internecie

– Sklepy internetowe z pełną funkcjonalnością, użyteczną i estetyczną grafiką oraz obowiązkowo, wersją mobilną

– Serwisy dedykowane, czyli tworzone od zera portale internetowe, ogłoszeniowe, informacyjne stworzone w stu procentach na zlecenie klienta

– Identyfikacja wizualna – naming, wstęp do stworzenia brandu, całościowa identyfikacja, wszelkie materiały drukowane, księgi znaku a także rebranding istniejących marek

– Marketing w sieci: obsługa social media, pozycjonowanie, analiza konkurencji, newslettery, audyt stron www, dokumentacje techniczne i makiety użyteczności

– Usługi dodatkowe, będące składową całościowego wizerunku firm w sieci: hositng, fotografia, tworzenie video, copywriting oraz tłumaczenie, druk offsetowy i cyfrowy, reklamy zewnętrzne, gadżety reklamowe

 

Obecnie zespół liczy 14 osób 5 WebDesignerów, 5 WebDeveloperów, 2 Project Managerów, Account Manager, Tester.

Możemy pochwalić się ponad 100 projektów, jakie realizuje w ciągu roku, oraz stałym ugruntowanym przepływem klientów, którzy wracają i stale współpracują z nami, od lat.

 

Dzięki swojej działalności staliśmy się opiniotwórczym źródłem wiedzy dla studentów i absolwentów piszących prace dyplomowe, czy szukających możliwości odbycia staży lub praktyk zawodowych. Jesteśmy sponsorem wydarzeń branżowych, takich jak „WordCamp Polska”. Przyczyniamy się do edukacji przyszłych programistów poprzez uczestnictwo w targach związanych z branża IT.
Nagrody oraz wyróżnienia jakie dotychczas otrzymaliśmy:
CSSWinner.com
CSSREEL.pl
Boostlizer.com

 

Interaktywnie opublikowało właśnie najnowszy raport
„E-commerce 2018”, czyli najważniejszy raport branży w Polsce.
Po raz pierwszy zostaliśmy poproszeni o komentarz, który znajdziecie w pełnej wersji raportu.
LINK

630

Czytaj również

4 porady jak zadbać o swoją stronę na Wordpressie - czyli co w CMS piszczy?
756

4 porady jak zadbać o swoją stronę na Wordpressie - czyli co w CMS piszczy?

Jak wiadomo, WordPress stał się kompleksowym narzędziem do budowania stron www, które daje praktycznie nieograniczone możliwości.

Opensorce’owość systemu, z biegiem lat pozwoliła na regularne rozwijanie funkcjonalności i użyteczności, dzięki czemu, dziś – WordPress bije na głowę wszystkie inne cms’y, pozostając niekwestionowanym liderem w systemach do zarządzania treścią.

 

Czytaj dalej

Turystyka online - strony www dla branży hotelarskiej i turystycznej
767

Turystyka online - strony www dla branży hotelarskiej i turystycznej

Lipiec i sierpień to czas urlopów. W dobie portalu Booking coraz łatwiej jest zarezerwować wymarzoną miejscówkę na letni odpoczynek. Opinie z serwisu i ilość otrzymywanych “gwiazdek” są tym, czym dla restauratora są gwiazdki Michelline’a 🙂

Każdy szanujący się hotel, pensjonat czy zajazd nie przechodzi obojętnie także obok tematu strony internetowej. Obecnie, można powiedzieć, że witryny wszystkich znanych hoteli to czysta elegancja, styl odpowiadający specyfice bazy noclegowej oraz bardzo wysmakowany design. Jako grafików – bardzo nas to cieszy, a podglądanie nowych realizacji z tej branży zawsze inspiruje.

Czytaj dalej