683

Website Style - 7 lat minęło!

1. Website Style - 7 lat minęło!

Agencja interaktywna założona w 2011 roku, z siedzibą w Gdyni. U podstaw działalności naszej firmy leży kreowanie rzeczy nowych, wyjątkowych i innowacyjnych w oparciu o najnowsze standardy kodowania i trendy w szeroko pojętym designie stron internetowych.

 

Początki sięgają 2011 roku, gdzie lokalizacją było niewielkie biuro na obrzeżach Gdyni, świadczące usługi z zakresu tworzenia prostych stron internetowych, opartych o autorski system CMS.
Wraz z rozwojem oraz rosnącym doświadczeniem, nasza oferta powiększyła się o profesjonalne identyfikacje wizualne, projektowanie banerów i plakatów, a także o nietuzinkowe strony www oparte o system WordPress oraz sklepy online, stawiane na silniku Prestashop, lub jako moduł Woocommerce. Wszystko to spięte w niebanalną szatę graficzną, nad tworzeniem której czuwa dział grafików specjalistów w projektowaniu webowym.

 

W 2015 roku przenieśliśmy się do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Umiejscowienie oraz skomunikowanie w centrum miasta sprzyjają rozwojowi oraz nawiązywaniu nowych kontaktów. Popularny gdyńskim PPNT to z kolei miejsce umożliwiające ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, wymianę doświadczeń i poglądów podczas licznych konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych.

2. W swojej ofercie w chwili obecnej posiadamy:

Tworzenie stron www, jako podstawowe narzędzie komunikacji i identyfikacji firmy w Internecie

– Sklepy internetowe z pełną funkcjonalnością, użyteczną i estetyczną grafiką oraz obowiązkowo, wersją mobilną

– Serwisy dedykowane, czyli tworzone od zera portale internetowe, ogłoszeniowe, informacyjne stworzone w stu procentach na zlecenie klienta

– Identyfikacja wizualna – naming, wstęp do stworzenia brandu, całościowa identyfikacja, wszelkie materiały drukowane, księgi znaku a także rebranding istniejących marek

– Marketing w sieci: obsługa social media, pozycjonowanie, analiza konkurencji, newslettery, audyt stron www, dokumentacje techniczne i makiety użyteczności

– Usługi dodatkowe, będące składową całościowego wizerunku firm w sieci: hositng, fotografia, tworzenie video, copywriting oraz tłumaczenie, druk offsetowy i cyfrowy, reklamy zewnętrzne, gadżety reklamowe

 

Obecnie zespół liczy 14 osób 5 WebDesignerów, 5 WebDeveloperów, 2 Project Managerów, Account Manager, Tester.

Możemy pochwalić się ponad 100 projektów, jakie realizuje w ciągu roku, oraz stałym ugruntowanym przepływem klientów, którzy wracają i stale współpracują z nami, od lat.

 

Dzięki swojej działalności staliśmy się opiniotwórczym źródłem wiedzy dla studentów i absolwentów piszących prace dyplomowe, czy szukających możliwości odbycia staży lub praktyk zawodowych. Jesteśmy sponsorem wydarzeń branżowych, takich jak „WordCamp Polska”. Przyczyniamy się do edukacji przyszłych programistów poprzez uczestnictwo w targach związanych z branża IT.
Nagrody oraz wyróżnienia jakie dotychczas otrzymaliśmy:
CSSWinner.com
CSSREEL.pl
Boostlizer.com

 

Interaktywnie opublikowało właśnie najnowszy raport
„E-commerce 2018”, czyli najważniejszy raport branży w Polsce.
Po raz pierwszy zostaliśmy poproszeni o komentarz, który znajdziecie w pełnej wersji raportu.
LINK

683

Czytaj również

Jak pisać teksty na stronę www?
540

Jak pisać teksty na stronę www?

Jak pisać teksty na stronę www? Ruch i zasięg = równa się pieniądze. Wiadomo, nie od dziś. Sęk w tym, że żeby był zasięg i ruch nie wystarczy opublikować strony www w Internecie i czekać na przypływ milionów na konto. To niestety tak nie działa – potrzebna jest wiedza, czas oraz oczywiście inwestycje na to, by nowo powstała witryna zaczęła na siebie zarabiać. 

 

Czytaj dalej