2023 rok w Website Style

2023 rok w Website Style

2023 rok w Website Style. Weszliśmy w 2024 rok, tak więc, zanim wszyscy ruszymy na podbój nowego roku, po nowe postanowienia i wyzwania, przedstawimy coroczne podsumowanie naszych poczynań i najciekawszych projektów.

1. 2023 rok był dla nas… mocno rekordowy! 

Nie tylko zostaliśmy nominowani w wielu konkursach, ale także osiągnęliśmy 5000 subskrypcji na Behance. To dla nas wielka rzecz, zwłaszcza, że jest to portal czysto branżowy, który służy do wymiany doświadczeń i inspiracji. Jesteśmy dumni, że nasze prace są doceniane przez kolegów i koleżanki z branży.

 

Dodatkowo, powiększyliśmy nasz zespół o kolejne cztery osoby – większe projekty, to większe potrzeby klientów, które obecnie spełniamy w stu procentach.

2. W kwestii nagród

Zostaliśmy nominowani do prestiżowej nagrody Best of Best. To wyróżnienie jest świadectwem wyjątkowej jakości i wyjątkowej wydajności naszej marki w branży technologii i oprogramowania. Nominacja podkreśla ciężką pracę, poświęcenie i innowacyjne podejście, które konsekwentnie realizujemy w każdym projekcie. Nominacja do #BestOfBestAwards to ogromny zaszczyt i potwierdzenie naszego dążenia do doskonałości. Ta nominacja jest dla nas sygnałem, że należymy do czołowych konkurentów w branży technologii i oprogramowania. 

 

Warto dodać, że organizatorem i zarządcą tej prestiżowej nagrody jest Golden Tree Awards z Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie – firma zarządzająca nagrodami posiadająca certyfikat ISO.

 

W drugiej połowie roku, nasza realizacja Impevis zdobyła pierwsze miejsce publiczności w kategorii Desktop & Web Apps w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu WaysConf Awards 2023. 

WaysConf to największe wydarzenie w branży IT, które promuje innowacyjne rozwiązania technologiczne i społeczne. Nasza praca została doceniona przez publiczność – to dla nas wiele znaczy!. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i głosowali na naszą aplikację. To dla nas ogromne wyróżnienie, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju. Nie moglibyśmy tego osiągnąć bez naszego niesamowitego zespołu, który codziennie wkłada ogromne serce w to, co robimy. 

3. 2023 rok w Website Style - Współprace

W ciągu mijającego roku nawiązaliśmy wiele dobrych i owocnych współprac, a nasze projekty zasiliły takie marki jak Opera Wrocławska, Multimedia, Slyfe, miasto Poznań. Zrealizowaliśmy także strony dla dealerów samochodowych – JD Kuleja czy Plichty. 

 

Absolutna nowością jest dla nas ekspansja na rynek… chiński, w którym możemy pochwalić się już pierwszym dużym klientem – Hisense.

W temacie nowości – otworzyliśmy także firmę – córkę z myślą o wejściu na rynek irlandzki. Wszystkie te przedsięwzięcia bardzo nas napędzają i motywują, zwłaszcza, że pierwsze efekty – ku naszemu zaskoczeniu – już są widoczne!

 

Bardzo dziękujemy za ubiegły rok, mimo narzuconego mocnego tempa i wysoko zmierzonych celów, udało się je osiągnąć – nie udałoby się to, bez naszego wspaniałego teamu oddanych współpracowników.

Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie kolejne sukcesy i wyzwania. Życzymy wszystkim wspaniałych projektów i wszelkiej pomyślności w 2024 roku!

Czytaj również

Dezinformacja w internecie w 2024 roku
1245

Dezinformacja w internecie w 2024 roku

Dezinformacja w internecie w 2024 roku. Wszyscy wiemy, że dzisiejszy świat jest o wiele bardziej niebezpieczny niż, choćby 10, czy 20 lat temu. Pozornie, nawet za ekranem swojego własnego komputera w domu, jesteśmy narażeni na niebezpieczeństwa… 

Mowa o dezinformacji, którą tak chętnie i tak często wykorzystuje się w 2024 roku.

 

 

Czytaj dalej

Personal branding
1159

Personal branding w sporcie wyczynowym

Personal branding w sporcie wyczynowym. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że temat personal brandingu jest zagadnieniem, któremu należałoby poświęcić całą książkę, a nie tylko post blogowy, jednak dziś skupimy się na najważniejszych aspektach i zadaniach, by w pigułce opowiedzieć o tym, czym jest i na czym polega budowanie marki osobistej w sporcie.

Czytaj dalej