Projektowanie sklepów internetowych

Wyprzedzamy trendy, a nie podążamy za nimi

Użyj strzałek do nawigacji
Tworzenie Stron WWW Serwisy dedykowane

Projektowanie

Sklepów

Projektowanie sklepów internetowych

Wyprzedzamy trendy, a nie podążamy za nimi

Sklepy internetowe z pełną funkcjonalnością, piękną grafiką i obowiązkowo – wersją mobilną. Wdrażamy systemy płatności, wdrażamy Twoje zyski!

Przykłady naszych sklepów internetowych:

 • Sklepy internetowe na popularnych platformach (Prestashop, Magento, Woocommerce, itp.)

  Projektujemy oraz wdrażamy sklepy online. Dobór odpowiedniego narzędzia, na którym stawiać będziemy dany serwis zakupowy wymaga przeprowadzenia szczegółowego wywiadu z klientem - by poznać jego wyobrażenia, potrzeby oraz ogólny pomysł na markę. Podczas spotkania chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, podpowiadamy korzystne rozwiązania i udzielamy odpowiedzi na nurtujące pytania. Taka forma jest dla obu stron najbardziej korzystna i wpływa także na szybkość prac dlatego jeśli jest to możliwe zachęcamy do spotkań w naszej siedzibie.

 • Sklep internetowy o indywidualnym charakterze (od czystej kartki)

  W modelu projektowania sklepów online możemy się posiłkować ogólnodostępnymi, specjalnie przygotowanymi templatkami, które w zależności od potrzeb i gustów klienta będziemy zmieniać i edytować, lub możemy stworzyć zupełnie nowy design i indywidualnym charakterze. W takim przypadku projektujemy każdy możliwy element od nowa, nadając mu zupełnie niepowtarzalny styl.

 • Copywriting

  Oferujemy także profesjonalną usługę copywritingu. Nie jest żadną tajemnicą, że roboty Google klasyfikują i indeksują strony internetowe pod względem jakości tekstów - dlatego też bardzo ważne jest by odpowiednio zadbać o merytoryczną zawartość naszej strony www - w dłuższej perspektywie takie działanie na pewno się opłaci!

 • Tłumaczenie do 12 języków (Native Speaker)

  Profesjonalne tłumaczenie stron internetowych jest prawie tak samo ważne, jak napisanie tekstów w rodzimym języku - posiłkujemy się zewnętrznymi dobrymi biurami tłumaczeń, które zapewniają certyfikaty tłumaczonych treści, tak by zachować jak najwyższy standard świadczonych usług.

 • Wykonanie zdjęć produktów

  Fotografia produktowa jest obecnie bardzo popularna - jest jest to jednak taka “bułka z masłem” - laikowi trudno jest, bez odpowiedniego oprogramowania i oprzyrządowania ujednolicić fotografie produktów, tak, by dobrze wyglądały na stronie sklepu. Dlatego też także w tym aspekcie oferujemy swoją pomoc - zaprzyjaźnieni fotograficy wykonają dla Państwa wysokiej jakości spójne packshoty, które będą profesjonalną wizytówką powstającej marki.

 • Wsparcie prawne (Regulamin, Polityka Prywatności, Gwarancja, itp.)

  Po wejściu w życie klauzuli prywatności RODO a także obostrzeń co do regulaminów, dotyczących zwłaszcza zakupów w sklepach online sporządzenie poprawnych pod względem prawnym dokumentów stało się koniecznością. Jesteśmy w stanie pomóc w wyborze kancelarii, które wykonują takie usługi dla naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu: +48 577 350 450 / oferta@websitestyle.plSpełniamy sen o przyszłości. Nasza wizja wyprzedza trendy a horyzont działania jest śmiałym, odważnym i decyzyjnym spojrzeniem w przyszłość.

Dla nas Teraz to za mało, dlatego w naszych pomysłach widzimy mocniej i szerzej. Więcej i bardziej spektakularnie, tak by zawsze być o krok przed Teraz. Obraz ma największe znaczenie, więc oczami wyobraźni malujemy niekonwencjonalne rozwiązania, które natychmiast zapadają w pamięć i każą z radością do nich wracać.

Wiemy, że witryny są sztuką dlatego nasze realizacje pełne są emocji i pasji do pracy. Są wolne od ograniczeń, dzięki czemu nie są dobre, są najlepsze! Wraz z klientem stawiamy pierwszy krok na drodze do powodzenia biznesu, przekonani, że odważna wizja zawsze prowadzi do sukcesu, pamiętając, że ten moment jest wirtualnym kamieniem węgielnym z którego powstanie potężny monument.

Zobacz co o nas mówią

Poznaj nas

Zobacz co robimy

Nasze prace