Serwisy dedykowane

Wykorzystujemy naszą wiedzę i dostarczamy rezultaty

Użyj strzałek do nawigacji
Sklepy internetowe Marketing w sieci

Serwisy

Dedykowane

Serwisy dedykowane

Wykorzystujemy naszą wiedzę i dostarczamy rezultaty

Serwisy – portale internetowe, fora dyskusyjne nie mają przed nami tajemnic. Tworzymy kompleksowe serwisy, gotowe do użytku.

 • Przygotowanie specyfikacji technicznej

  Na życzenie klienta wykonujemy pełną specyfikację techniczną stworzonego i wdrożonego produktu - strony www, sklepu online czy serwisu dedykowanego.

 • CRM

  CRM to skrót angielskiego Customer Relationship Management, czyli inaczej jest to system do zarządzania relacjami z klientem. Wykonujemy i wdrażamy profesjonalne systemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i potrzeby klienta. Mogą to być indywidualne twory zaprojektowane od zera, dostosowane w stu procentach do danej firmy, lub stworzone na bazie już istniejących, tych najbardziej standardowych.

 • Systemy rozliczeniowe

  Skomplikowane systemy rozliczeniowe dla naszych programistów nie mają tajemnic - mamy na swoim koncie kilka większych projektów z wykorzystaniem różnych systemów obliczeniowych - m.in. do złożonych zamówień magazynowych a także kantorów wymiany walut online.

 • Generowanie umów

  W swoim dorobku możemy pochwalić się także kilkoma zaawansowanymi systemami, dzięki którym możliwe jest generowanie umów z klientami - głównie dla branży telekomunikacyjnej. Żaden z tych projektów jednak nie może znaleźć się w naszym portfolio z uwagi na uwarunkowania umowy poufności.

 • Generowanie ofert

  Cyfryzacja i postęp technologiczny obecnie daje wręcz nieograniczone możliwości dokonywania transakcji, zawierania umów bez ruszania się z własnej kanapy. W myśl tego rozwoju, tworzymy profesjonalne systemy do automatycznego generowania ofert, gotowych do druku wraz z wyliczeniami wartości.

 • Sprzężenia API

  Podczas wdrażania sklepów online, wykonujemy sprzężenia systemów API - posiadam doświadczenie zarówno korzystając z zewnętrznych baz produktowych, a także przy sprzężeniach płatności online czy firm kurierskich.

 • Systemy rezerwacji

  Dla branży gastronomicznej i nie tylko, wykonujemy także systemy rezerwacji, o różnym stopniu skomplikowania - kompleksowo dopasowujemy użyte rozwiązania do planowanych budżetów i służymy radą przy ważnych pytaniach i dobieramy odpowiednie rozwiązania.

 • Moduły zamówień Online

  Zamówienia online, które są tak popularne w sklepach internetowych można także mocno spersonalizować. Wykonujemy indywidualne kreatory zakupu charakterystycznych produktów, dostosowane do specyfiki i wytycznych klienta oraz jego potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu: +48 577 350 450 / oferta@websitestyle.plWiedza buduje przyszłość. Świadomie wykorzystujemy umiejętności i doświadczenie aby rezultaty pracy satysfakcjonowały naszych partnerów.

Wyzwania to nasza specjalność, a w rękach zespołu Website Style niemożliwe staje się możliwe. Tworzymy sukces klientów dzięki stałemu pędowi do rozwoju naszych umiejętności, które poparte doświadczeniem pozwalają nam na realizacje spektakularne i niezapomniane.

Stanowimy wyspecjalizowany team, gotowy do podjęcia każdego wyzwania, stale podnoszący swoje kompetencje podczas systematycznych szkoleń udokumentowanych licznymi certyfikatami. Jasno dzielimy się obowiązkami, wiedząc że tylko praca wykonana z pietyzmem, zaangażowaniem i doświadczeniem będzie miała oczekiwany finał.

Zobacz co o nas mówią

Poznaj nas

Zobacz co robimy

Nasze prace