Identyfikacja Wizualna

Technologia to dla nas narzędzie kreatywne...

Użyj strzałek do nawigacji
Usługi dodatkowe Strony WWW

Identyfikacja

Wizualna

Identyfikacja Wizualna

Technologia to dla nas narzędzie kreatywne...

Branding / naming – klucz do skutecznego marketingu i drzwi do sukcesu marki. Sprawimy, że Twoja marka będzie widoczna i stanie się rozpoznawalna.

 • Naming (Tworzenie nazwy firmy)

  Nazwanie firmy nie jest proste i wielu klientów ma z tym niemały problem. Oferujemy profesjonalne stworzenie chwytliwej nazwy dla powstającej marki. Wszystko to w oparciu o szeroką analizę rynku, dostępność domen i ogólne trendy panujące w danej branży. Oferujemy także dopasowanie słów kluczowych, niezbędnych do dalszego pozycjonowania.

 • Branding (Stworzenie logo lub logotypu)

  Branding buduje świadomość powstającej firmy. Opracowujemy znak graficzny logo wraz z sygnetem w wersji i formatach całkowicie skalowalnych i możliwych do dystrybucji w druku jak i do wykorzystania w Internecie.
  W skład usługi brandingu wchodzi:

  • 3 projekty logotypu do wyboru
  • logo w wersji wektorowej
  • wersja monochromatyczna
  • przeniesienie praw autorskich i majątkowych
  • logo dostarczone w formatach wektorowych: ai, pdf, eps i rastrowych: png
  Pomagamy także w procesie rejestracji i zastrzeżenia znaku towarowego, przenosząc prawa autorskie i majątkowe na klienta.

 • Rebranding

  Rebranding to najprościej rzecz ujmując, proces zmiany percepcji marki, poprzez zmianę elementów jej komunikacji. Wiąże się to głównie ze zmianą loga, nazwy, czy kolorystyki. Myśląc o rebrandingu należy się dobrze zastanowić nad zasadnością takiego zabiegu – w zależności od wielkości firmy, takie działanie będzie wiązać się z dodatkowymi nakładami pracy oraz kosztami.
  Decydując się na rebranding chcemy przede wszystkim odświeżyć postrzeganie naszej marki i osiągnąć dzięki temu lepszą pozycją na rynku.
  Rebrandingiem nie można nazwać samej zmiany logo - rebranding ma znacznie głębszy i szerszy wydźwięk - wiąże się to ze zmianą strategii, myślenia oraz postrzegania firmy.

 • Księga znaku / Identyfikacja wizualna

  Księga znaku to zbiór zasad według których można i należy stosować zaprojektowane logo. Znajdują się tu także zasady projektowania i wyglądu takich materiałów jak koperty, papier firmowy, czy wizytówki. Dodatkowo, wedle potrzeb, grafik może także zawrzeć tu projekt takich gadżetów jak kubki, torby prezentowe, teczki ofertowe, smycze, długopisy, notesy, okładki brulionów, koszulki etc.
  Podstawowa księga znaku zawiera:

  1. Wersje podstawowe,
  2. Wersje poziome,
  3. Monochromatyczne,
  4. Jednokolorowe,
  5. Zastosowanie proporcji,
  6. Stosownie - pola ochronne,
  7. Skalowanie,
  8. Tła
  9. Wizytówki
  10. Papier firmowy
  11. Koperta
  12. Notatnik
  13. Dostarczone w formacie: pdf, jpg, png, ai
  14. Przekazanie praw autorskich

 • Poligrafia

  Naszym klientom oferujemy także pełną obsługę poligraficzną, projektujemy i wykonujemy na zlecenie wizytówki, papiery firmowe, notesy, koperty, banery, rollupy, plakaty, kalendarze okolicznościowe i wiele innych.
  Dzięki doświadczeniu i szerokiej wiedzy zespołu graficznego nasze wydruki zawsze cechują się dobrym odwzorowaniem kolorystycznym jak i starannością. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zapraszamy do kontaktu: +48 577 350 450 / oferta@websitestyle.plJesteśmy wolni od stereotypów dlatego technologia stanowi dla nas najbardziej kreatywne narzędzie, które umożliwia widzenie przyszłość w jasnych barwach.

Stereotypy od zawsze zabijają potencjał, dlatego wiedząc jak ważne dla naszych klientów są nowatorskie rozwiązania, mówimy zdecydowane Nie i unikamy pójścia na łatwiznę. Satysfakcja jest najlepszą nagrodą, stąd pewni otwartych umysłów przemierzamy szlak wirtualnej rzeczywistości uciekając poza system.

Nie bywamy podobni, nasze realizacje nie są takie same, unikamy schematów, dlatego wolni od balastu tworzymy produkt, w którym płonie wewnętrzny ogień. Umiejętnie czytamy potrzeby, delikatnie jeśli potrzeba podrasowując pierwotny zamysł finalizujemy realizację windując ją na najwyższy z możliwych poziomów, przekonani, że siła tkwi w pasji i niespętanej niczym wizji.

Zobacz co o nas mówią

Poznaj nas

Zobacz co robimy

Nasze prace