Marketing w sieci

Naszym celem jest zaangażowanie odbiorców, dostarczenie im realnej, użytecznej wartości.

Użyj strzałek do nawigacji
Serwisy dedykowane Usługi dodatkowe

Marketing

W sieci

Marketing w sieci

Naszym celem jest zaangażowanie odbiorców, dostarczenie im realnej, użytecznej wartości.

Marketing w sieci – aktywna komunikacja w Internecie. Prowadzimy fanpage, tworzymy kampanie w social media, nie boimy się nowych wyzwań!

 • Badanie konkurencji

  Czyli identyfikacja oraz monitorowanie obecnych i potencjalnych konkurentów danego przedsiębiorstwa w celu poznania ich strategii, planów i celów, słabych i mocnych stron oraz wzorców działań. Analiza konkurencji obejmuje w szczególności porównanie portfolio produktowego przedsiębiorstwa do asortymentu konkurentów.
  Stosując takie analizy jesteśmy w stanie odpowiedzieć na ważne pytania klienta - w jakich kanałach warto się reklamować, jak pozyskiwać klientów, jak wypromować swoją markę, jakie słowa kluczowe są popularne i które są najwyżej pozycjonowane w danej branży i które osiągają najlepsze wyniki w Google.
  Na podstawie przeprowadzonego badania sporządzamy szczegółowy raport, który następnie omawiamy z klientem, pomagając mu zrozumieć zawiłości świata internetowego.

 • Pozycjonowanie / Adwords

  W przypadku pozycjonowania, współpracujemy z kilkoma firmami, których doświadczenie i jakość świadczonych usług jest najwyższa. Z uwagi na ułatwienie komunikacji najczęściej są to firmy z tej samej lokalizacji.

 • User Experience

  Aby osiągnąć swoje cele projektanci user experience wykorzystują zazwyczaj metodykę projektowania zorientowanego na użytkownika. Projektowanie doświadczeń użytkownika z powodzeniem stosowane może być nie tylko w odniesieniu do oprogramowania, ale również do całościowej obsługi klienta w marketingu.

 • Audyt stron www oraz serwisów

  W swoim zespole posiadamy także doświadczonego testera, który kompleksowo jest w stanie sprawdzić daną stronę internetową, sklep czy serwis pod względem użyteczności, poprawności kodu i responsywności a także ewentualnych błędów.

 • Dokumentacja techniczna serwisów

  W złożonych systemach, które tworzymy - CRM, ERP konieczna okazuje się dokumentacja techniczna - dzięki temu możemy określić zakres prac oraz potrzeby klienta.
  W przygotowanej dokumentacji między innymi zawieramy informacje o użytej technologii, funkcjonalnościach, poziomach logowania/uprawnieniach itp. Dzięki temu również jesteśmy w stanie przygotować harmonogram prac oraz datę oddania serwisu.

 • Makieta funkcjonalna / Użyteczności

  Makiety, tworzone w środowisku Adobe XD pozwalają nam przed etapem kodowania potwierdzić zaplanowane funkcjonalności i wspólnie z klientem jeszcze raz finalnie stwierdzić czy dana witryna będzie zaspokajała jego potrzeby i oczekiwania. Dzięki makietom łatwo przechodzimy przez wszystkie etapy struktury witryny, badając jej użyteczność i intuicyjność.

Zapraszamy do kontaktu: +48 577 350 450 / oferta@websitestyle.plŚwietnie znamy nasz cel! Angażujemy odbiorców dostarczając im użyteczną wartość w realnym wymiarze.

Efektywność działań to jednocześnie szybkość pracy. Dynamicznie realizujemy projekty, a dzięki ogromnej przepustowości zespołu Website Style jesteśmy w stanie jednocześnie poprowadzić około 20 realizacji niezależnie od ich stopnia zaawansowania.

Dynamika stanowi motor napędowy, konsekwencja i brawura działania dają oczekiwany rezultat. Chcemy współtworzyć sukces, więc stale kładziemy nacisk na szeroko rozumiany profesjonalizm i ekonomikę działania.

Zobacz co o nas mówią

Poznaj nas

Zobacz co robimy

Nasze prace