Firma

Website Style - Polska agencja interaktywna założona w 2011 roku.

U podstaw działalności firmy leży kreowanie rzeczy nowych, wyjątkowych i innowacyjnych w oparciu o najnowsze standardy kodowania i trendy w szeroko pojętym designie.

Początki firmy sięgają 2011 roku, gdzie lokalizacją było niewielkie biuro w Gdańsku, świadczące usługi z zakresu tworzenia prostych stron internetowych, opartych o autorski system CMS. Wraz z rozwojem oraz rosnącym doświadczeniem, oferta powiększyła się o profesjonalne identyfikacje wizualne, projektowanie banerów i plakatów, a także o nietuzinkowe strony www oparte o system Wordpress oraz sklepy online, stawiane na silniku Magento, lub jako moduł Woocommerce. Wszystko to spięte w niebanalną szatę graficzną, nad tworzeniem której czuwa dział grafików specjalistów w projektowaniu webowym.

Biuro w Gdyni i Warszawie

W 2015 roku firma przeniosła się do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, gdzie swoją siedzibę ma do dziś. Umiejscowienie oraz skomunikowanie w centrum miasta sprzyjają rozwojowi oraz nawiązywaniu nowych kontaktów.

Popularny gdyński PPNT to z kolei miejsce umożliwiające ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, wymianę doświadczeń i poglądów podczas licznych konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych.


Poznaj opinie o nas

historia agencji

2011

 • Powstanie firmy z siedzibą w Gdańsku W obrębie usług tworzenie prostych stron internetowych, opartych o autorski system CMS

2014

 • Współpraca z firmą cukierniczą Sowa. Już w pierwszych latach naszej działalności zaufały nam znane i lubiane marki. Był to dla nas sygnał, że to, co tworzymy podoba się klientom.

2015

 • Wraz z powiększeniem zespołu, zapadła decyzja o przeniesieniu siedziby do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni. Ponadto, zaufała nam kolejna duża, ogólnopolska firma - Ergo Hestia.

2016

 • Rok naszych pierwszych nagród!

  - CSSwinner: nagroda “Site of a Day”
  - Web Guru Awards: nagroda “Web Guru Awards”
  Rozpoczęliśmy także udaną współpracę z kosmetyczną firmą Bell, a także z marką Bakal.pl i Bakal Fit For You - zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nową kreacje nowoczesnych i responsywnych stron www.

2017

 • Nawiązaliśmy współpracy z Grupą JD Kulej - kreacja stron www czterech marek sprzedawanych samochodów: Citroena, Forda, Peugeota i Kia. Ponadto: udana współpraca z firmą deweloperską Semeko oraz z firmą kosmetyczną AA - kreacja linii kosmetyków Aquaselin 2018

  Rozpoczęliśmy ekspansję terytorialną na inne polskie miasta - Warszawa i Poznań.

2018

 • Nawiązaliśmy współpracę z firmą KETTLER Polska przy dwóch dedykowanych serwisach. Byliśmy także cytowani w raporcie Interaktywnie - raport E-Commerce 2019, odnośnie sklepów online. Artykuł przyniósł nam wiele korzyści, był wiele razy cytowany w specjalistycznej prasie oraz w sieci.
 • Interaktywnie raport E-Commerce (sklepy online). Rok obfitował także w duże realizacje międzynarodowe - sklepy oraz strony internetowe dla firm niemieckich, brytyjskich i norweskich.

2019

 • Wdrożyliśmy aplikację mobilną, która umożliwia transfer każdej stworzonej strony www (także sklepów online i rozbudowanych serwisów) offline a także posiada system powiadomień push. Rozpoczęliśmy kompleksową obsługę podmiotów publicznych - urzędów, instytucji pożytku publicznego, fundacji i innych.

2020

 • Z potrzeb rynkowych, w końcówce roku mocno skupiliśmy się na obsłudze posprzedażowej, oraz na kompleksowej obsłudze polegającej na zwiększeniu przepustowości w realizacji dodatkowych zleceń wśród obecnych klientów. Wszystko to zaowocowało jeszcze lepszymi warunkami współpracy przy zachowaniu atmosfery partnerstwa i wzajemnego szacunku - bardzo nas to cieszy i podwójnie motywuje do pracy. Nasze nowe usługi: Website Safe Website Monitoring Website APS.

2021

2022

 • Rok 2022 - rok nowych możliwości! Projektujemy coraz więcej witryn dla międzynarodowych marek i przedsiębiorstw - Australia, Dubaj, Irlandia, USA, Francja, Szwecja, Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia, to tylko część krajów, w których nasze strony są obecne. Liczymy, że w 2022 obszar ten będzie się znacząco powiększać.

  Firmowe portfolio cały czas “puchnie” - prezentujemy coraz bardziej skomplikowane i coraz większe projekty, coraz większych firm.

  Rok 2022 zaczął się wyróżnieniem Website Style w AD World Masters TOP 2 w Polsce, oraz wręcz lawinowym wzrostem pozytywnych rekomendacji od naszych klientów. Dodatkowo, zostaliśmy oficjalnym partnerem technologicznym dla miasta Poznań.

  NASZE NOWE USŁUGI:

  Hosting/Serwer
  Certyfikat SSL
  Ranking operatorów płatności Online
  Generator Lorem Impsum :)

2023

 • Website Style z nadzieją i optymizmem patrzy w 2023 rok!

  Planujemy z jeszcze większą mocą wejść w rynek zagraniczny. głęboko wierzymy w to, że posiadanie doświadczenie, zaplecze i zespół specjalistów jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

  Dotarliśmy do punktu, w którym możemy z dumą ogłosić nasze najnowsze osiągnięcia. Współpraca z renomowanym klientem z Chin, "Hisense", stanowi wyraz naszego profesjonalizmu i zdolności do zaspokojenia globalnych potrzeb. Dodatkowo, zakładając spółkę córkę w Irlandii, umocniliśmy naszą pozycję na międzynarodowej arenie biznesowej.

  Jednak to tylko początek naszej drogi w 2023 roku. Pełni zapału planujemy ambitne kroki na drugą połowę roku. Mamy przekonanie, że nasza determinacja, kreatywność oraz pasja przyniosą kolejne osiągnięcia i pokażą, że Website Style to nie tylko nazwa, lecz symbol nieograniczonego potencjału.

  📚🌐Zakończyliśmy szkolenie "Tworzenie stron internetowych zgodnie z WCAG 2.1" . WCAG, czyli Web Content Accessibility Guidelines, to zbiór wytycznych i standardów opracowanych przez organizację W3C, które mają na celu zapewnienie dostępności stron internetowych dla wszystkich użytkowników, w tym osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności ♿💙.

  🏆 Nasza realizacja Impevis zdobyła pierwsze miejsce publiczności w kategorii Desktop & Web Apps w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu WaysConf Awards 2023! 🎉
Nasz zespół
Za marką stoją ludzie
Team - Website Style
Dawid Szmigiel Właściciel Dawid Szmigiel Właściciel
Dawid Szmigiel
CEO
Założyciel i właściciel Website Style. Konsekwentnie realizuje swoje założenia ekspansji firmy na świat. W wolnym czasie uprawia sporty ekstramalne.
Anna Jankowska kierownik projektu Anna Jankowska kierownik projektu
Anna Jankowska
PM
Project manager, dla której nie ma spraw nie do rozwiązania. Doradzi, wytłumaczy, pomoże w razie potrzeby. W wolnym czasie podróżuje, czyta i uprawia sporty wodne.
Paweł Deluga administrator serwerów Paweł Deluga administrator serwerów
Paweł Deluga
Admin
Help desk i administrator. Czuwa nad aktualizacjami i pracami serwisowymi. Prywatnie od kilkunastu lat pasjonuje się branżą komputerową i możliwościami zarabiania w Internecie.
Web Designers
Karolina Kotowska projektantka grafik stron www Karolina Kotowska projektantka grafik stron www
Karolina Kotowska
Web Designer
Web designer. Jako “rasowy” grafik, nie dokonuje zakupów online w sklepach, które mają nieatrakcyjny wygląd i nie są użyteczne. Relaksuje ją malowanie figurek.
Przemek Piszko projektant grafik stron www Przemek Piszko projektant grafik stron www
Przemysław Piszko
Web Designer
Web designer z wieloletnim doświadczeniem. Strony internetowe jak i grafikę użytkową projektuje od lat. Prywatnie pasjonat sportu, muzyki i dobrej kuchni. W wolnych chwilach podróżuje.
Rafał Marcinkowsk projektant grafik stron www Rafał Marcinkowsk projektant grafik stron www
Rafał Marcinkowsk
Web Designer
Web designer, lubujący się w nieszablonowych rozwiązaniach i kreatywnych layoutach. Wciąż poszukuje designu idealnego. W wolnych chwilach grywa w szachy i jeździ na rowerze.
WebDevelopers
Dawid Wojnowski programista stron internetowych Dawid Wojnowski programista stron internetowych
Dawid Wojnowski
Web Developer
Web developer twardo stosujący zasadę “pixel-perfect”. Wdrożone przez niego projekty są idealnie skrojone na miarę. W wolnym czasie jeździ na rowerze oraz namiętnie czyta kryminały Jo Nesbo.
Rafał Pysznik programista stron internetowych Rafał Pysznik programista stron internetowych
Rafał Pysznik
Web Developer
Web developer i help desk. Pomaga klientom w aktualizacjach. Interesuje się nowoczesnym marketingiem i rozwojem osobistym. Wolne weekendy lubi spędzać “w powietrzu” skacząc na bungee.
Krystian Skowroński programista stron internetowych Krystian Skowroński programista stron internetowych
Krystian Skowroński
Web Developer
Programista, lubiący wyzwania i nowe technologiczne rozwiązania. Ma bzika na punkcie optymalizacji, wciąż szuka sposobów na optymalizację kodu, aby uzyskiwać jak najlepsze wyniki.
Agnieszka Kotowicz programistka stron internetowych Agnieszka Kotowicz programistka stron internetowych
Agnieszka Kotowicz
Web Developer
Programistka, dla której żaden kod nie ma tajemnic. Posiada wieloletnie doświadczenie jako web developer. Pasjonatka animacji oraz dobrej kuchni. W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem i pisze wiersze.
Jakub Górka programista stron internetowych Jakub Górka programista stron internetowych
Jakub Górka
Web Developer
Web developer z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo dokładny i precyzyjny. Zadowolenie klienta jest dla niego najważniejsze. W wolne dni odpoczywa z dobrą lekturą pod ręką.
Dawid Mazur programista stron internetowych Dawid Mazur programista stron internetowych
Dawid Mazur
Web Developer
Programista z powołania i pasji - stawia na wysokiej jakości kod i przemyślanie, zoptymalizowane rozwiązania. Zawsze na tropie nowinek technologicznych i nie tylko. Fan kosmonautyki.
Damian Domański programista stron internetowych Damian Domański programista stron internetowych
Damian Domański
Web Developer
Web developer, który doskonale rozumie, że wysokiej jakości kod strony www, to osiągnięte cele marketingowe. Prywatnie nałogowy konsument muzyki i fan sportów uderzanych.
Jakub Radke programista stron internetowych Jakub Radke programista stron internetowych
Jakub Radke
Web Developer
Programista, który na pierwszym miejscu stawia zawsze zgodność kodu ze standardami i jego optymalizację. Prywatnie fan gier komputerowych, nowych technologii i amatorskiego gotowania.
Mikołaj Bieliński programista stron internetowych Mikołaj Bieliński programista stron internetowych
Mikołaj Bieliński
Web Developer
Programista, który z prawdziwą pasją tworzy strony internetowe i naprawdę lubi to, co robi. W mig rozwiązuje problemy i wszelkie “bugi”. Interesuje się wyścigami Formuły 1 oraz astronomią.
Krystian Badowski programista stron internetowych Krystian SkoBadowski programista stron internetowych
Krystian Badowski
Web Developer
Jestem pasjonującym programistą, dążącym do zadowolenia klienta poprzez innowacyjne rozwiązania. Poza kodowaniem, eksploruję dźwięki mikrofonu i wnętrza komputerów.
Monika Chrzan redagowanie treści Monika Chrzan redagowanie treści
Monika Chrzan
Copywriter
Copywriterka, która rozwikłała i zredagowała nie jeden branżowy “łamaniec” językowy. Pisze firmowego bloga, redaguje teksty na strony www. Prywatnie uprawia jeździectwo i nałogowo słucha kryminalnych podcastów.
nasi klienci

W swoim dorobku firma może pochwalić się ponad 100 projektów, jakie realizuje w ciągu roku, oraz stałym ugruntowanym przepływem klientów, którzy wracają i stale współpracują z agencją, od lat.

KIA Motors Trójmiasto
Strona WWW JD KULEJ Trójmiasto
strona WWW Ford
Citroen Trójmiasto
Skoda
Miasto Sopot
CAM Warszawa
Miasto Poznań
 Miasto Katowice
Narodowe Centrum Kultury Warszawa
Strona WWW stocznia Gdańsk
Łowicz
Cukiernia Sowa Gdańsk
Aqua Park Reda
Strona www Colway
III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
Strona www uniwersytet Warszawski
Strona www uniwersytet Gdański
Strona www uniwersytet Wrocławski
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
Sklep internetowy Kettler Polska
Strona www AA-COSMETICS Gdańsk
System dedykowany CRM Gdańsk
Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie Warszawa
Serwis online Bell Warszawa
Bakal Polska Gdańsk
Serwis WWW Opera Wrocaław
Serwis online Torus Gdańsk
Serwis online BARAŃSKI ART SPACE Warszawa
Serwis online Multimedia Trójmiasto
Serwis online PaulaFish Słupsk
Sklep internetowy LaRive Grudziądz
Serwis online Meblomak Rumia
Polski Holding Obronny Warszawa
Serwis online MMR Group Gdynia
Plichta Gdynia
JD Kulej Gdynia
Jutrzenk Dobre Miasto
Hisense
Talkie AI

Nasze referencje

Posiadamy doświadczony zespół, który jest w stanie zrealizować każdy pomysł, ubrać go w szaty działań oraz oszacować jego potencjał na powodzenie. Nasze portfolio jest pełne realizacji z całkowicie różnych branż oraz formatów firmy. Obsługujemy zarówno spółki akcyjne jak i mały lokalny biznes. Ponad tym wszystkim, po prostu lubimy to, co robimy oraz lubimy siebie nawzajem. Taką aurą otaczamy naszych Klientów oraz współpracowników.

Nagrody
Opinie
5.9
\ 6.0
126 opinii
Trojmiasto
5.0
\ 5.0
42 opinii
Facebook
5.0
\ 5.0
60 opinii
Google
5682
Pozyt. ocen
Behance

Skontaktuj się
z nami i omów swój projekt

Zapytanie Ofertowe:

Tel.: +48 577 350 450

oferta@websitestyle.pl

Dział grafików:

Tel.: +48 577 350 451

info@websitestyle.pl

Dział programistów::

Tel.: +48 577 350 450

Administrator serwerów:

Tel.: +48 883 766 053

pomoc@websitestyle.pl
Gdynia

Aleja Zwycięstwa 96/98, E516
81-451 Gdynia


Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek 8:00 – 16:00
Sobota-Po wcześniejszym ustaleniu

Serdecznie zapraszamy