Firma

Website Style - Polska agencja interaktywna założona w 2011 roku.

U podstaw działalności firmy leży kreowanie rzeczy nowych, wyjątkowych i innowacyjnych w oparciu o najnowsze standardy kodowania i trendy w szeroko pojętym designie.

Początki firmy sięgają 2011 roku, gdzie lokalizacją było niewielkie biuro w Gdańsku, świadczące usługi z zakresu tworzenia prostych stron internetowych, opartych o autorski system CMS. Wraz z rozwojem oraz rosnącym doświadczeniem, oferta powiększyła się o profesjonalne identyfikacje wizualne, projektowanie banerów i plakatów, a także o nietuzinkowe strony www oparte o system Wordpress oraz sklepy online, stawiane na silniku Magento, lub jako moduł Woocommerce. Wszystko to spięte w niebanalną szatę graficzną, nad tworzeniem której czuwa dział grafików specjalistów w projektowaniu webowym.

Biuro w Gdyni i Warszawie

W 2015 roku firma przeniosła się do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, gdzie swoją siedzibę ma do dziś. Umiejscowienie oraz skomunikowanie w centrum miasta sprzyjają rozwojowi oraz nawiązywaniu nowych kontaktów.

Popularny gdyński PPNT to z kolei miejsce umożliwiające ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, wymianę doświadczeń i poglądów podczas licznych konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych.


Poznaj opinie o nas

historia agencji

2011

 • Powstanie firmy z siedzibą w Gdańsku W obrębie usług tworzenie prostych stron internetowych, opartych o autorski system CMS

2014

 • Współpraca z firmą cukierniczą Sowa. Już w pierwszych latach naszej działalności zaufały nam znane i lubiane marki. Był to dla nas sygnał, że to, co tworzymy podoba się klientom.

2015

 • Wraz z powiększeniem zespołu, zapadła decyzja o przeniesieniu siedziby do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni. Ponadto, zaufała nam kolejna duża, ogólnopolska firma - Ergo Hestia.

2016

 • Rok naszych pierwszych nagród!

  - CSSwinner: nagroda “Site of a Day”
  - Web Guru Awards: nagroda “Web Guru Awards”
  Rozpoczęliśmy także udaną współpracę z kosmetyczną firmą Bell, a także z marką Bakal.pl i Bakal Fit For You - zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nową kreacje nowoczesnych i responsywnych stron www.

2017

 • Nawiązaliśmy współpracy z Grupą JD Kulej - kreacja stron www czterech marek sprzedawanych samochodów: Citroena, Forda, Peugeota i Kia. Ponadto: udana współpraca z firmą deweloperską Semeko oraz z firmą kosmetyczną AA - kreacja linii kosmetyków Aquaselin 2018

  Rozpoczęliśmy ekspansję terytorialną na inne polskie miasta - Warszawa i Poznań.

2018

 • Nawiązaliśmy współpracę z firmą KETTLER Polska przy dwóch dedykowanych serwisach. Byliśmy także cytowani w raporcie Interaktywnie - raport E-Commerce 2019, odnośnie sklepów online. Artykuł przyniósł nam wiele korzyści, był wiele razy cytowany w specjalistycznej prasie oraz w sieci.
 • Interaktywnie raport E-Commerce (sklepy online). Rok obfitował także w duże realizacje międzynarodowe - sklepy oraz strony internetowe dla firm niemieckich, brytyjskich i norweskich.

2019

 • Wdrożyliśmy aplikację mobilną, która umożliwia transfer każdej stworzonej strony www (także sklepów online i rozbudowanych serwisów) offline a także posiada system powiadomień push. Rozpoczęliśmy kompleksową obsługę podmiotów publicznych - urzędów, instytucji pożytku publicznego, fundacji i innych.

2020

 • Z potrzeb rynkowych, w końcówce roku mocno skupiliśmy się na obsłudze posprzedażowej, oraz na kompleksowej obsłudze polegającej na zwiększeniu przepustowości w realizacji dodatkowych zleceń wśród obecnych klientów. Wszystko to zaowocowało jeszcze lepszymi warunkami współpracy przy zachowaniu atmosfery partnerstwa i wzajemnego szacunku - bardzo nas to cieszy i podwójnie motywuje do pracy. Nasze nowe usługi: Website Safe Website Monitoring Website APS.

2021

2022

 • Rok 2022 - rok nowych możliwości! Projektujemy coraz więcej witryn dla międzynarodowych marek i przedsiębiorstw - Australia, Dubaj, Irlandia, USA, Francja, Szwecja, Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia, to tylko część krajów, w których nasze strony są obecne. Liczymy, że w 2022 obszar ten będzie się znacząco powiększać.

  Firmowe portfolio cały czas “puchnie” - prezentujemy coraz bardziej skomplikowane i coraz większe projekty, coraz większych firm.

  Rok 2022 zaczął się wyróżnieniem Website Style w AD World Masters TOP 2 w Polsce, oraz wręcz lawinowym wzrostem pozytywnych rekomendacji od naszych klientów. Dodatkowo, zostaliśmy oficjalnym partnerem technologicznym dla miasta Poznań.

  NASZE NOWE USŁUGI:

  Hosting/Serwer
  Certyfikat SSL
  Ranking operatorów płatności Online
  Generator Lorem Impsum :)

2023

 • Website Style z nadzieją i optymizmem patrzy w 2023 rok!

  Planujemy z jeszcze większą mocą wejść w rynek zagraniczny. głęboko wierzymy w to, że posiadanie doświadczenie, zaplecze i zespół specjalistów jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

  Dotarliśmy do punktu, w którym możemy z dumą ogłosić nasze najnowsze osiągnięcia. Współpraca z renomowanym klientem z Chin, "Hisense", stanowi wyraz naszego profesjonalizmu i zdolności do zaspokojenia globalnych potrzeb. Dodatkowo, zakładając spółkę córkę w Irlandii, umocniliśmy naszą pozycję na międzynarodowej arenie biznesowej.

  Jednak to tylko początek naszej drogi w 2023 roku. Pełni zapału planujemy ambitne kroki na drugą połowę roku. Mamy przekonanie, że nasza determinacja, kreatywność oraz pasja przyniosą kolejne osiągnięcia i pokażą, że Website Style to nie tylko nazwa, lecz symbol nieograniczonego potencjału.

  📚🌐Zakończyliśmy szkolenie "Tworzenie stron internetowych zgodnie z WCAG 2.1" . WCAG, czyli Web Content Accessibility Guidelines, to zbiór wytycznych i standardów opracowanych przez organizację W3C, które mają na celu zapewnienie dostępności stron internetowych dla wszystkich użytkowników, w tym osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności ♿💙.

  🏆 Nasza realizacja Impevis zdobyła pierwsze miejsce publiczności w kategorii Desktop & Web Apps w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu WaysConf Awards 2023! 🎉

2024

 • 🌍🤝🚀 Z ogromną satysfakcją informujemy, że zostaliśmy zakwalifikowani do udziału w misji gospodarczej w Republice Słowenii w dniach 21-22 marca 2024!🇵🇱🇸🇮

  21 marca br. w Planicy odbędzie się Forum Gospodarcze pt. Polish-Slovenian Digital Forum Planica 2024. To niezwykłe wydarzenie gromadzące liderów biznesu, przedstawicieli rządu oraz ekspertów z Polski i Słowenii, którzy wspólnie eksplorują potencjał współpracy gospodarczej między oboma krajami. 🌟 Capturing the power of AI, assuring cybersecurity to główne tematy omawiane podczas tego wyjątkowego Forum. Ponadto, planowane są dyskusje dotyczące innowacji, rozwoju technologicznego oraz strategii cyfrowej, które stanowią fundamenty dla przyszłej współpracy pomiędzy Polską a Słowenią.

  Jednym z kluczowych elementów Forum będzie panel poświęcony zagadnieniom związanym z sektorem IT/ICT, sztucznej inteligencji oraz cyberbezpieczeństwa. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, prezentacji nowych rozwiązań oraz nawiązania konkretnych partnerstw biznesowych. 🛡️ W ramach misji przewidziane są także spotkania B2B z potencjalnymi partnerami słoweńskimi, które pozwolą na bliższe zapoznanie się z lokalnym rynkiem oraz możliwościami współpracy. To doskonała okazja dla naszej agencji, aby poszerzyć swoją działalność za granicą i wykorzystać potencjał, jaki drzemie w relacjach biznesowych między Polską a Słowenią.
Nasz zespół
Za marką stoją ludzie
Team - Website Style
Dawid Szmigiel Właściciel Dawid Szmigiel Właściciel
Dawid Szmigiel
CEO
Założyciel i właściciel Website Style. Konsekwentnie realizuje swoje założenia ekspansji firmy na świat. W wolnym czasie uprawia sporty ekstramalne.
Anna Jankowska kierownik projektu Anna Jankowska kierownik projektu
Anna Jankowska
PM
Project manager, dla której nie ma spraw nie do rozwiązania. Doradzi, wytłumaczy, pomoże w razie potrzeby. W wolnym czasie podróżuje, czyta i uprawia sporty wodne.
Paweł Łowkis account manager Paweł Łowkis account manager
Paweł Łowkis
Account manager
Pomocny, cierpliwy i zawsze gotowy do wsparcia – doradzi, wytłumaczy i pomoże w razie potrzeby. Po godzinach poświęca się swoim pasjom: Kung Fu, sztukom walki oraz kalistenice.
Paweł Deluga administrator serwerów Paweł Deluga administrator serwerów
Paweł Deluga
Admin
Help desk i administrator. Czuwa nad aktualizacjami i pracami serwisowymi. Prywatnie od kilkunastu lat pasjonuje się branżą komputerową i możliwościami zarabiania w Internecie.
Monika Chrzan redagowanie treści Monika Chrzan redagowanie treści
Monika Chrzan
Copywriter
Copywriterka, która rozwikłała i zredagowała nie jeden branżowy “łamaniec” językowy. Pisze firmowego bloga, redaguje teksty na strony www. Prywatnie uprawia jeździectwo i nałogowo słucha kryminalnych podcastów.
Web Designers
Karolina Kotowska projektantka grafik stron www Karolina Kotowska projektantka grafik stron www
Karolina Kotowska
Web Designer
Web designer. Jako “rasowy” grafik, nie dokonuje zakupów online w sklepach, które mają nieatrakcyjny wygląd i nie są użyteczne. Relaksuje ją malowanie figurek.
Przemek Piszko projektant grafik stron www Przemek Piszko projektant grafik stron www
Przemysław Piszko
Web Designer
Web designer z wieloletnim doświadczeniem. Strony internetowe jak i grafikę użytkową projektuje od lat. Prywatnie pasjonat sportu, muzyki i dobrej kuchni. W wolnych chwilach podróżuje.
Rafał Marcinkowsk projektant grafik stron www Rafał Marcinkowsk projektant grafik stron www
Rafał Marcinkowsk
Web Designer
Web designer, lubujący się w nieszablonowych rozwiązaniach i kreatywnych layoutach. Wciąż poszukuje designu idealnego. W wolnych chwilach grywa w szachy i jeździ na rowerze.
WebDevelopers
Agnieszka Kotowicz programistka stron internetowych Agnieszka Kotowicz programistka stron internetowych
Agnieszka Kotowicz
Web Developer
Programistka, dla której żaden kod nie ma tajemnic. Posiada wieloletnie doświadczenie jako web developer. Pasjonatka animacji oraz dobrej kuchni. W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem i pisze wiersze.
Dawid Wojnowski programista stron internetowych Dawid Wojnowski programista stron internetowych
Dawid Wojnowski
Web Developer
Web developer twardo stosujący zasadę “pixel-perfect”. Wdrożone przez niego projekty są idealnie skrojone na miarę. W wolnym czasie jeździ na rowerze oraz namiętnie czyta kryminały Jo Nesbo.
Rafał Pysznik programista stron internetowych Rafał Pysznik programista stron internetowych
Rafał Pysznik
Web Developer
Web developer i help desk. Pomaga klientom w aktualizacjach. Interesuje się nowoczesnym marketingiem i rozwojem osobistym. Wolne weekendy lubi spędzać “w powietrzu” skacząc na bungee.
Krystian Skowroński programista stron internetowych Krystian Skowroński programista stron internetowych
Krystian Skowroński
Web Developer
Programista, lubiący wyzwania i nowe technologiczne rozwiązania. Ma bzika na punkcie optymalizacji, wciąż szuka sposobów na optymalizację kodu, aby uzyskiwać jak najlepsze wyniki.
Jakub Górka programista stron internetowych Jakub Górka programista stron internetowych
Jakub Górka
Web Developer
Web developer z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo dokładny i precyzyjny. Zadowolenie klienta jest dla niego najważniejsze. W wolne dni odpoczywa z dobrą lekturą pod ręką.
Dawid Mazur programista stron internetowych Dawid Mazur programista stron internetowych
Dawid Mazur
Web Developer
Programista z powołania i pasji - stawia na wysokiej jakości kod i przemyślanie, zoptymalizowane rozwiązania. Zawsze na tropie nowinek technologicznych i nie tylko. Fan kosmonautyki.
Damian Domański programista stron internetowych Damian Domański programista stron internetowych
Damian Domański
Web Developer
Web developer, który doskonale rozumie, że wysokiej jakości kod strony www, to osiągnięte cele marketingowe. Prywatnie nałogowy konsument muzyki i fan sportów uderzanych.
Jakub Radke programista stron internetowych Jakub Radke programista stron internetowych
Jakub Radke
Web Developer
Programista, który na pierwszym miejscu stawia zawsze zgodność kodu ze standardami i jego optymalizację. Prywatnie fan gier komputerowych, nowych technologii i amatorskiego gotowania.
Mikołaj Bieliński programista stron internetowych Mikołaj Bieliński programista stron internetowych
Mikołaj Bieliński
Web Developer
Programista, który z prawdziwą pasją tworzy strony internetowe i naprawdę lubi to, co robi. W mig rozwiązuje problemy i wszelkie “bugi”. Interesuje się wyścigami Formuły 1 oraz astronomią.
Krystian Badowski programista stron internetowych Krystian SkoBadowski programista stron internetowych
Krystian Badowski
Web Developer
Jestem pasjonującym programistą, dążącym do zadowolenia klienta poprzez innowacyjne rozwiązania. Poza kodowaniem, eksploruję dźwięki mikrofonu i wnętrza komputerów.
Krystian Badowski programista stron internetowych Krystian SkoBadowski programista stron internetowych
Bartosz Charlęża
Web Developer
Deweloper z duszą grafika, łączący techniczną precyzję z estetyką. Pasjonat nowych technologii i ich wizualnych możliwości.
Krystian Badowski programista stron internetowych Krystian SkoBadowski programista stron internetowych
Bartosz Kalbarczyk
Web Developer Junior
Web developer, który ciągle stawia na rozwój i lubi wyzwania. Kładzie nacisk na tworzenie kodu "zgodnie ze sztuką". W wolnych chwilach poznaje nowe technologie i aktywnie spędza czas.
Krystian Badowski programista stron internetowych Krystian SkoBadowski programista stron internetowych
Tymoteusz Hinca
Web Developer Junior
Web developer, który stawia na doskonałe wzornictwo stron internetowych oraz harmonijnie łączy estetykę z funkcjonalnością. Pasjonat muzyki oraz montażu filmów.
nasi klienci

W swoim dorobku firma może pochwalić się ponad 100 projektów, jakie realizuje w ciągu roku, oraz stałym ugruntowanym przepływem klientów, którzy wracają i stale współpracują z agencją, od lat.

KIA Motors Trójmiasto
Strona WWW JD KULEJ Trójmiasto
strona WWW Ford
Citroen Trójmiasto
Skoda
Miasto Sopot
CAM Warszawa
Miasto Poznań
 Miasto Katowice
Narodowe Centrum Kultury Warszawa
Strona WWW stocznia Gdańsk
Łowicz
Cukiernia Sowa Gdańsk
Aqua Park Reda
Strona www Colway
III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
Strona www uniwersytet Warszawski
Strona www uniwersytet Gdański
Strona www uniwersytet Wrocławski
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
Sklep internetowy Kettler Polska
Strona www AA-COSMETICS Gdańsk
System dedykowany CRM Gdańsk
Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie Warszawa
Serwis online Bell Warszawa
Bakal Polska Gdańsk
Serwis WWW Opera Wrocaław
Serwis online Torus Gdańsk
Serwis online BARAŃSKI ART SPACE Warszawa
Serwis online Multimedia Trójmiasto
Serwis online PaulaFish Słupsk
Sklep internetowy LaRive Grudziądz
Serwis online Meblomak Rumia
Polski Holding Obronny Warszawa
Serwis online MMR Group Gdynia
Plichta Gdynia
JD Kulej Gdynia
Jutrzenk Dobre Miasto
Hisense
Talkie AI

Nasze referencje

Posiadamy doświadczony zespół, który jest w stanie zrealizować każdy pomysł, ubrać go w szaty działań oraz oszacować jego potencjał na powodzenie. Nasze portfolio jest pełne realizacji z całkowicie różnych branż oraz formatów firmy. Obsługujemy zarówno spółki akcyjne jak i mały lokalny biznes. Ponad tym wszystkim, po prostu lubimy to, co robimy oraz lubimy siebie nawzajem. Taką aurą otaczamy naszych Klientów oraz współpracowników.

Opinie w Google

Doskonała
Na podstawie 68 opinii
user avatar
Maciej Wiśniewski
Od kiedy zacząłem współpracować z firmą Website Style, minęły już 8 lata, a ja nadal jestem pełen entuzjazmu względem ich usług. Z ich zespołem utrzymuję bezproblemowy kontakt, a doradztwo, które oferują, jest zawsze na najwyższym poziomie. Co więcej, cenię ich za to, że potrafią dobrze zrozumieć potrzeby klienta i dostosować swoje usługi do tych potrzeb. Jako mężczyzna biznesu, szczerze polecam firmę Website Style do realizacji projektów związanych ze stronami internetowymi. Na przestrzeni tych lat ich profesjonalizm i zaangażowanie w projekt zawsze było na najwyższym poziomie, co przekładało się na wysokiej jakości rezultaty. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Website Style każdemu, kto poszukuje solidnego partnera w dziedzinie tworzenia stron internetowych.
user avatar
Karolina Kowalewska
Z firmą Website Style współpracuję już od czterech lat, podczas których wykonaliśmy kilka udanych projektów. Z całą pewnością dysponują oni zapleczem i kompetencjami, by wykonać nawet bardziej skomplikowane serwisy, przygotowane na miarę zgodnie z życzeniem Klienta. Jeżeli poszukujecie firmy, która wykona stronę w dokładnie takiej specyfikacji, w jakiej sobie zażyczycie – będzie to zdecydowanie trafny wybór.
user avatar
Adrian Wolski
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i w 100% mogę polecić Website Style. Bardzo dobre podejście do klienta i zrozumienie jego potrzeb oraz potrzeb rynku przy projektowaniu strony aby była bardziej widoczna, zrozumiała i intuicyjna dla przyszłych jak i obecnych klientów.
user avatar
Marta Turowicz
Polecam współpracę z WEBSITE Style z całego serca. Profesjonalna obsługa, wszystko realizowane w terminie i ogromne wsparcie od pracowników firmy na każdym etapie współpracy. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, polecam każdemu (szczególnie tym zupełnie zielonym w temacie jak ja ;))
user avatar
Biuro Obsługi Klienta One Trend
Jeżeli poszukujecie firmy, która wykona stronę w dokładnie takiej specyfikacji, w jakiej sobie zażyczycie – będzie to zdecydowanie trafny wybór.
user avatar
Bartosz Bukos
Gorąco polecam firmę. Zadzwoniłem z palącym się tematem. Miałem do postawienia na cito stronę www do akcji charytatywnej. Niestety wcześniejsza firma zawiodła i szukałem pilnie alternatywy. Miałem naprawdę nóż na gardle, a deadline zbliżał się nieubłagalnie szybko. W niecałe 48 godzin wykonali niemożliwego! Świetny kontakt, zrozumienie zapotrzebowania Klienta i czysty profesjonalizm. Nie miałem żadnej awarii do tej pory. Gdyby ktoś pytał o stronę, chętnie wyśle na PRV, bo cały czas akcja działa, ale nie chce Was spamować. Polecam Bartosz Bukowski
user avatar
Krzysztof Er
Polecam! Jestem jestem bardzo zadowolony ze współpracy z całym zespołem Website Style. Wykonali dla mnie stronę internetową która na tle konkurencji nie ma sobie równych pod każdym kątem. Otwarci na innowacyjne rozwiązania dzięki którym inwestycja (ponad 15 tys. zł) spłaciła się błyskawicznie.
user avatar
Dariusz Kośmiński
Polecam. Profesjonalizm i zaangażowanie. To co osobiście doceniliśmy, to przede wszystkim doradztwo. Szeroki zakres usług, nowoczesne rozwiązania i nie szablonowość. Cieszymy się ze stałej współpracy. Serdecznie polecam.
user avatar
Watch Watches
Firma profesjonalnie przygotowana z zakresu budowy e-commerce. Zrealizowała projekt strony internetowej, naszego serwisu sprzedażowego- kompleksowo w sposób perfekcyjny, mieszcząc się w ustalonym terminie ... Dziś to rzadkość w materii informatycznej...Website są transparentni i rzeczowi. Przedstawiają projekt i realizują krok po roku. Wspierają pomysłami jak z rękawa. Informatycy klasa. Zdecydowanie polecam!
user avatar
Dariusz Sadowski
Współpracuje z firma WebsiteStyle kilka dobrych lat. Od początku naszej znajomości firma ta zawsze podchodziła do tematu z pełnym profezjonalizmem. Od stworzenia mojej strony internetowej, po całą obsługe, a co najważniejsze, chyba dla każdego przedsiębiorcy, natychmiastową pomoc w razie różnych problemów. Nic dodać, nic ująć...firma godna polecenia. Pozdrawiam. Tylko tak dalej!
user avatar
Adam Wlizło
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Website Style w zakresie zaprojektowania i zbudowania strony internetowej oraz przygotowania identyfikacji wizualnej firmy. Cały projekt trwał kilka miesięcy. Pierwszą weryfikacją zbieżności naszych oczekiwań były zaproponowane przez Website Style elementy identyfikacji wizualnej. Ten pierwszy krok pozwolił nam bardzo szybko wejść na pierwszy poziom zaufania – poczuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Logotyp firmy, jak i pozostałe elementy identyfikacji wizualnej trafiły w nasz gust – od razu poczuliśmy identyfikację z przedstawioną propozycją. Drugi etap prac – przygotowanie strony internetowej był już trudniejszym sprawdzianem dla naszej współpracy, jednakże zakończonym zbudowaniem strony, którą się chwalimy, za którą zbieramy pierwsze pochwały od naszych partnerów biznesowych i co najważniejsze – klientów. Strona przynosi oczekiwane skutki biznesowe. Polecam!
user avatar
PROFAL Aluminium
Poszukując firmy tworzącej strony internetowej trafiliśmy na firmę W/S. Przedstawiliśmy wizję naszej strony internetowej która została przełożona 1:1 z tym czego oczekiwaliśmy. Czytelność strony oraz efekty graficzne pomagają klientowi w doborze odpowiedniego rozwiązania dla siebie. Dodatkowo obsługa na najwyższym poziomie! W przypadku problemów/zmian Pan Krystian był pierwszą linią kontaktu, reagował w przypadku każdego zgłoszenia i tłumaczył niezrozumiałe dla mnie kwestie. Całość projektu w raz z innymi wersjami językowymi zajęła kilka miesięcy ale efekt wart był czekania. Z pewnością mogę polecić firmę Website Style
user avatar
Łukasz Chołyst
Polecam za profesjonalizm, indywidualne podejscie do klienta i wysoki poziom usług!
user avatar
VAAM Group Sp. z o.o.
To nasza pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta w tej firmie! W szczególności bardzo dziękujemy Panu Dawidowi za zaangażowanie i rzeczowe podejście, Panu Krystianowi za pietyzm przy wdrażaniu naszych niestandardowych koncepcji oraz wszystkim specjalistom z Website Style z którymi mieliśmy przyjemność współpracować przy realizacji naszego serwisu internetowego. Poziom wiedzy, ceny oraz podejście do klienta jest nieporównywalne z konkurencyjnymi firmami. Polecamy wszystkim niezdecydowanym! Pozdrawiamy! VAAM Cars
user avatar
ATP activity
Profesjonalnie, kreatywnie i Profesjonalny wizerunek firmy, kompleksowo i czytelnie przygotowana oferta oraz przystępne ceny - to trzy rzeczy, które zadecydowały o wyborze Website Style do opracowania naszego nowego wizerunku w internecie. Po zakończeniu prac nad nową stroną zdecydowanie możemy powiedzieć, że wybór tej agencji był najlepszy z możliwych. Dobry i profesjonalny kontakt, precyzyjne odpowiedzi na potrzeby, otwartość i pozytywne podejście do współpracy - w takich warunkach można współpracować na najwyższym poziomie!
user avatar
Walls and Friends
Super ludzie - kreatywni, doświadczeni, wyrozumiali i otwarci. Mimo że jesteśmy z Wrocławia, nie było najmniejszego problemu z komunikacją. Po wielu złych doświadczeniach z innymi „specami od www” to naprawdę miła odmiana spotkać na swojej drodze rzetelną i kompetentną firmę. Dzięki Wam cieszymy się naprawdę świetną stroną :)
user avatar
Luna Homestaging
Ludzie młodzi, kreatywni i z pasją. Pan Dawid to osoba twórcza i przede wszystkim bardzo otwarta. Przyjaźnie nastawiony do ludzi, dba o nawiązanie pierwszego kontaktu. Zawsze uśmiechnięty, chętny do wysłuchania klienta i pomocy. Daje klientowi pewność, ze każdy problem można rozwiązać. Drugą osobą w firmie, z którą miałam kontakt, była pani Monika, która stworzyła stronę, logo, wizytówki i ulotki dla mojej firmy. Poradziła sobie pięknie ze wszystkim nie tylko od strony technicznej, ale przede wszystkim artystycznej. Była zawsze gotowa na niezliczoną ilość SMSów ze mną, maili i spotkań. To co wyróżnia firmę na tle konkurencji to możliwość osobistego kontaktu z właścicielem i pracownikami, a nie tylko maile lub rozmowy przez telefon, jak proponują inni, a także przystępna komunikacja, którą jest w stanie zrozumieć każdy zwyczajny człowiek nie- informatyk :). To co stanowi o sile zespołu to na pewno niesamowita pasja i odwaga w kreowaniu własnego "świata", którą ma właściciel firmy pan Dawid i umiejętność doboru nietuzinkowych, utalentowanych ludzi do zespołu. Nie miałam okazji poznać wszystkich, ale dawało się dostrzec ich pracowitość i wyczuć przyjazną atmosferę. Lucyna Krawczyk
user avatar
Paulina Blok
Firma Website Style tworzyła dla nas księgę Znaku. Jest to kompetentna i niezawodna firma, która dba o swoich klientów. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i przejrzyście. Oferują najwyższą jakość usług. Gorąco POLECAM :)
user avatar
Ola Grądzka
Polecam websitestyle wszystkim, ktorzy potrzebuja strony internetowej. Projekt dostosowany jest do potrzeb klienta, zespol jest pomocny, cierpliwy, zaangazowany. Kontakt z wlascicielem firmy i pozostalymi pracownikami na najwyzszym poziomie. Jakosc wykonywanych uslug bardzo wysoka. Cenie profesjonalne podejscie do klienta oraz wsluchanie sie w jego potrzeby- w websitestyle poczawszy od pierwszego spotkania do zatwierdzenia ostatecznych poprawek wspolpraca przebiega na najwyzszym poziomie. Polecam!
user avatar
Anna
Polecam ;-) Cały zespół Website Style bardzo pomocny i godny zaufania !!!
user avatar
frank Kimono
Polecam z całego serca, strona stworzona dokładnie według naszych oczekiwań! Współpraca doskonała, przyjemna, profesjonalna. Dziękuję!
user avatar
Lion Apartments Sopot
Solidna drużyna z solidnym zapleczem. Elastyczni i kreatywni z priorytetowym podejściem do klienta nawet tego z gatunku niecierpliwych. Potrafia zrozumieć koncept, który chcesz urzeczywistnić i dojda z klientem do każdego detalu. Polecam każdemu bez cienia zawahań.
user avatar
Anna Kuk-Dutka
Bardzo profesjonalny zespół, niezwykle miła i kreatywna współpraca. Miałam bardzo wyraźnie określone wytyczne dla strona i zostały one zrealizowane w 100% , w założonym terminie i beż żadnych problemów. Szczerze polecam !
user avatar
Mariusz Piątkowski
Etap uzgodnień co do założeń merytorycznych i graficznych budowy strony to było jedo spotkanie. Błyskawicznie wyczuli moje oczekiwania i sens przekazu do grupy moich klientów. Potem już tylko krótkie uzgodnienia telefoniczne. Strona była gotowa po kilku dniach. Gdy po kilku miesiącach okazało się,że potrzebne są błyskawiczne korekty, zespół Pana Dawida wykonał to w godzinę. Polecam wszystkim. Wkrótce wdrazam drugi projekt. Na pewno z Website Syle.
user avatar
TARAS FACTORY
Polecamy firmę Website Style. Świetna oprawa graficzna.
user avatar
KAROLINA ROZBIEGAŁA
Jestem bardzo zadowolona z ich usług, świetnie wykonali stronę - bardzo profesjonalnie. Z pewnością wyróżniają się kreatywnością - zaproponowali niesztampowe rozwiązania, uwzględniając przy tym moje prośby. Nie spieszyło mi się z wykonaniem strony, ale temat nie był przeciągany - firma działała sprawnie. Cena przystępna w odniesieniu do wysokiej jakości wykonania.
user avatar
RICHO Polska Obrabiarki CNC do metalu
Agencja na wysokim poziomie - elastyczna, kreatywna, rzetelna. Duże zrozumienie potrzeb klienta, szybkie reagowanie na uwagi, konstruktywna współpraca, dotrzymywanie terminów. Panu Dawidowi i jego Zespołowi życzę wielu zadowolonych klientów i rozwoju biznesu !
user avatar
Ewa Skalska
Polecam Polecam usługi Website Style w zakresie budowy stron www. Nasza nowa strona jest nowoczesna, przejrzysta i funkcjonalna a usługa była wykonana terminowo i rzetelnie. Bardzo owocna współpraca!
user avatar
Ireneusz Rudkowski
Polecam firmę Website Style ze względu na elastyczność rozwiązań oraz indywidualne podejście do projektu. Do niewątpliwych zalet należą również: bardzo dobry kontakt w trakcie realizacji zlecenia i szybka reakcja na ewentualne zmiany.
user avatar
POL-BLINDS rolety, żaluzje, plisy
Profesjonalna i elegancka obsługa firmy Website Style spełniła moje oczekiwania w budowaniu strony internetowej. Nowoczesna i stylowa szata graficzna strony z pewnością zachęci kolejnych do skorzystania z oferty.
user avatar
Maciej Deka
Bardzo rzeczowy zespół ekspertów, strona zrealizowana zgodnie z harmonogramem, pomocni i pomysłowi, wielkie brawa!
user avatar
Asia Pelasia
Bardzo jestem zadowolona ze współpracy, bardzo dobry kontakt. Wysłuchane wszystkie prośby i wskazówki. Bardzo dobra cena adekwatna do jakości usług. Polecam
user avatar
Adrian Maciejak
W porównaniu z tym dla kogo, jak duże i niesamowite projekty tworzą, ja jestem tylko małą rybką. A mimo to, przez fantastyczną obsługę czuję się jakby zajmowali się tylko mną. Nie będę tutaj czarować, że tworzą najlepsze projekty, bo pewnie ktoś jeszcze takie robi ;) ale ciężko będzie znaleźć równie odpowiedzialną, elastyczną i konkretną ekipę. Stworzyli dla mnie layout strony. Później wróciłem po więcej. I tak będę wracać już tylko do Nich!
user avatar
OSM Radomsko
Bardzo fajni ludzie, niesamowicie kreatywny zespół i świetna atmosfera przy tworzeniu wspólnego projektu. Duży plus za możliwość kontaktu w sprawach bieżących i ciepłe bezproblemowe podejście do klienta. Polecamy z całego serca! :)
user avatar
Mateusz D
Polecam Website Style wszystkim, którzy potrzebują strony www, logo, ponieważ ten stosunkowo młody kreatywny zespół zrobi to najlepiej. Komunikacja klient-pracownik na najwyższym poziomie. Zamówienia są realizowane w terminie, polecam.
user avatar
Rafal
W sumie strona, która jest wstępem do większego projektu powstała 2 lata temu, a dziasiaj wracamy do Websitestyle z nowymi planami na rozbudowę. Świetna komunikacja!!! Polecam
user avatar
Ania Anna Kotula
Po wielkich bojach w końcu trafiłam na informatyków mówiących ludzkim głosem! Zaprojektowali mi logo i stworzyli wielojęzykową stronę. Zespól pana Dawida cechuje się jak to mówią Amerykanie „can do attitude” czyli nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Serdecznie polecam! Anna Kotuła- Tour Guide Service Gdańsk
user avatar
Tako Gdynia
Gorąco polecamy Website Style. Strona internetowa wykonana w ekspresowym tempie. Bardzo duża kreatywność, łatwy i szybki kontakt. Możliwość bieżącego "podglądania" efektów. Pełny profesjonalizm.
user avatar
Adam Borowka
Współpraca z firmą Website Style to czysta przyjemność, polecam.
user avatar
Banglob Banglob
Websitestyle jest bardzo dobrą i solidną firmą. Szczerze Polecam i na pewno skorzystam jeszcze z usług tej firmy. Zlecenie zostało wykonane bardzo szybko a kontakt był świetny. Polecam
user avatar
Kantor Transfer
Bardzo żetelnie wykonana praca. Każda moje oczekiwania zostały spełnione bez żadnego problemu. Jestem strasznie zadowolony z wykonanej pracy. Jak najbardziej polecam !!!
user avatar
Waldemar Lipński
Bardzo dobry kontakt z klientem, duża elastyczność i kreatywność. Wszelkie niepewności zostały szybko rozwiewane, a wszystkie zmiany i problemy realizowane na bieżąco.
user avatar
Izolacje Cool & Fresh
Polecam firmę Pana Dawida. Nasza strona zyskała "nowe życie".
user avatar
jakub gluza
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szczerze polecam Website Style :)
user avatar
Przemek Sierzputowski
BPozytywna atmosfera. Bardzo dobra relacja z klientem. Tak trzymać ! :)
user avatar
Katarzyna T
Polecam!!! Swietne podejscie do Klienta, pelen profesjonalizm :)
user avatar
Piotr Szmidla
Miło,kreatywnie i bardzo sprawnie. Z takimi ludźmi chce się współpracować . Szczerze polecam
user avatar
Mariusz Solarz
Profesjonalizm pod każdym względem, wspaniały service, serdecznie polecam
user avatar
Damian
Firma świetnie wywiązuje się z serwisu posprzedażowego. Polecam
user avatar
kamil czaprański
Serdecznie polecam firme websitestyle za ich kreatywność oraz szybkość działania
user avatar
Fabwed & Co
Gorąco Polecam - Firmę Website Style - Strony internetowe
Nagrody
Oceny
5.9
\ 6.0
126 opinii
Trojmiasto
5.0
\ 5.0
42 opinii
Facebook
5.0
\ 5.0
65 opinii
Google
9390
Pozyt. ocen
Behance
Opinie Trójmiasto.pl

Website Style dobrze trafiło ze swoim pomysłem w projekt strony. Efektowna, dobrze chodzi i bardzo oddaje charakter działalnści. Polecam.

Zobacz całość

Świetnie zaprojektowana strona, rewelacyjny kontakt masa pomysłów, szybkość dzialania, kilka gratisów ogólnie polecam bo firma jest poza konkurencją i naprawde świetne ceny :)

P. Florian
Zobacz całość

STRONA DZIAŁA BARDZO SPRAWNIE, JEST CZYTELNA I ESTETYCZNA A JEDNOCZEŚNIE CIEKAWA POD WZGLĘDEM GRAFICZNYM, NIETUZINKOWY STYL I SZYK STRONY ZWRACA UWAGĘ KLIENTÓW. STRONA ŚWIETNIE ODDAJE CHARAKTER FIRMY I STANOWI DOSKONAŁĄ REKLAME :) GORĄCO POLECAM!!!

P. B.B
Zobacz całość

Jesteśmy właśnie w trakcie projektowania strony www dla naszej firmy eventowej. Muszę przyznać, że nie zdawałam sobie sprawy z możliwości jakie daje internet.

Obecny projekt jest wyjątkowy i subtelny. Z wizytówek firma Websitestyle wywiązała się bezbłędnie. One nadają stylu. Są kwintesencją kobiecej strony naszej firmy. Niebawem będzie można obejrzeć efekt ciężkiej pracy grafików na naszej stronie www.bbest.pl

Polecam i zapraszam na stronę! Firma Brilliant - event studio.

Zobacz całość

Wykonana przez firmę Website Style strona spełniła nasze oczekiwania. Według naszego założenia strona miała być elegancka i nie typowa i to zostało osiągnięte. Polecam firmę Website Style przede wszystkim za kreatywność.

P. Tomek Frączyk
Zobacz całość

Składałem zamówienie na wykonanie strony wizytówki i jestem niezmiernie zadowolony. Projekt otrzymałem w przeciągu 24 h! zakodowanie, uzupełnienie treści nie zajęło więcej niż 36 godzin...

P. Adrian
Zobacz całość

W tej firmie zastałam profesjonalną obsługę i 100% zadowolenia. Agencja zajęła się wszystkim od początku do końca i potrafiła dostosować się do potrzeb i oczekiwań.

P. Ela
Zobacz całość

Bardzo owocna współpraca. Ludzie ze świeżym podejściem do tematu i potrafią wszystko cierpliwie wytłumaczyć nawet największemu laikowi.

kreatywni i wczuwają się w biznes, który mają promować (grupa odbiorców, produkt). Zamierzam korzystać z usług firmy Website Style w przyszłości do projektowania następnych stron.

P. Grzegorz
Zobacz całość

Zleciłam projekt, szczerze przyznam ze bardzo mile zaskoczenie szybkosc realizaji i jakos wykonania ..przeszlo moje oczekiwanie ...polecam jesli zalezy Wama na czasie i dobrej jakosci!!!!!

P. Patycja
Zobacz całość

Zawsze dobry kontakt, profesjonalne wykonanie usługi no i oczywiście kreatywność zespołu, który pracował nad moją stroną www. Polecam w 100% !

Zobacz całość

Świetna współpraca. Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Na pewno będę korzystać z usług firmy Website Style nie raz.

P. Agata
Zobacz całość

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, terminowo i w najwyższej jakości Serdecznie polecam wszystkim! Warto!!!

P. M.
Zobacz całość

Naprawde swietna firma, wszystko wykonane fachowo i bez dłuższego czekania nie wiadomo ile. Sprawna obsluga potrafi nam doradzić jak chcemy żeby nasza strona wyglądala, wszystko w szczegolach krok po kroku.

Szczere uznania za wysilek włożony w prace. Takze ceny sa jak najbardzije przystepne i ludzkie, niż w innych tego typu firmach.

P. Alex
Zobacz całość

Bardzo dobra i co wazne rzetelna firma polecam kazdemu uslugi firmy website style.

P. Piotr
Zobacz całość

Długo szukałem szukałem wykonawcy projektu dla mojej strony. Pan Dawid już po paru mailach przedstawił mi projekt który od razu przypadł mi do gustu już po paru dniach strona była gotowa i to z ich autorskim panelem administracyjnym.

Wprowadzanie zmiań na stronie nigdy nie było dla mnie tak proste! SZCZERZE POLECAM!

P. Genek
Zobacz całość

Dostałam kilka projektów mojej strony do wyboru, wszystko dopracowane do ostatniej kropki. Cena przystępna, szybka realizacja. Firma godna zaufania. Szczerze POLECAM!!!!

P. Hania
Zobacz całość

Polecam firmę Website Style ze względu na wysoką jakość wykonywanej pracy! Korzystałam z wielu Trójmiejskich firm i nie zawsze byłam zadowolona z ich usług.

Kreatywność, a przede wszystkim zaangażowanie firmy Website Style pozwoliły na stworzenie idealnego projektu. Istotnym elementem współpracy jest czas - firma wywiązała się zgodnie umową.

Dziękuję firmie Website Style za milą współpracę . Pozdrawiam!

P. Angela
Zobacz całość

Z czystym sumieniem wszystkim polecam, Jest wiele firm która może zrobić stronę www jednak" Website Style" jest inną firmą bardzo kreatywne pomysły nowatorskie rozwiązania,szybkość realizacji projektu i cały czas świetny kontakt z przedstawicielami firmy działającymi przy projekcie.

Panel zarządzający strona internetowa - Engine CMS to naprawdę innowacja na którą wszyscy czekaliśmy więc wróże właśnie tej firmie same sukcesy na skalę Polski a może i Europy dziękujemy

P. Krzysztof
Zobacz całość

Jestem zdumiona, projekt który otrzymałam w pełni mnie zadowolił. Strona była elegancka, idealnie dobrane kolory, jakby dobierała kobieta:P, mimo że tworzy mężczyzna, ( coś mi się wydaję, że kobieta maczała w projekcie palce:) ) Kontakt z twórcami, idealny, zero problemu.

Czas realizacji - szybciutko, spranie. Cena dogodna, aż się sama sobie dziwie że to pisze, ale "zbyt niska cena do projektu". PROFESJONALIZM + DOGODNOŚĆ = WEBSITE STYLE!!!!

Zobacz całość

Mega profesjonalna ekipa. Nie przypuszczałem, że tak szybko i sprawnie podejdą do mojego zlecenia. Wykonali je powyżej moich oczekiwań. Pozdrowienia dla Pana Dawida i Pana Michała :)

P. Krzych
Zobacz całość

Współpraca bardzo sympatyczna i owocna. Wszystkie uzgodnienia wykonane terminowo, rzetelnie i estetycznie.

Pan Dawid na bieżąco informował mnie o postępach w projekcie, a Pan Michał wprowadzał najlepsze rozwiązania techniczne. Profesjonalnie. Życzę dalszych sukcesów.

P. Aleksandra M
Zobacz całość

Bardzo nam się podobała dyspozycyjność zespołu i kreatywność przekucia pomysłu w gotowy projekt.

P. Artur
Zobacz całość

Z czystym sumieniem moge polecic. Zetelna firma, fachowa obsluga! Co tu duzo mowic znaja sie na swojej robocie!!!

P. Monika
Zobacz całość

Współpraca z Panami z Website Style to sama przyjemność, kompetentni, kreatywni, tani a na dodatek sympatyczni i zawsze uśmiechnięci.

Strona, którą Panowie stworzyli bardzo się wszystkim podoba, klienci często na nią wchodzą, co przekłada się na zwiększenie wizyt w naszym salonie.

P. Joanna Bielińska
Zobacz całość

Serdecznie polecam. Świetny kontakt, wszystkie zmiany realizowane na bierząco. Pojawiające się problemy również. Wszystkie spotkania przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze.

Zobacz całość

Wzorowa REAKTYWNOŚĆ - otwartość i miła/kulturalna obsługa połączona z fachowym serwisem...wszystko w cenie "dla ludzi"...

P. Jerzy
Zobacz całość

W bardzo krótkim czasie firma ta przerobiła mi stronę z zupełnie nieciekawej i nie profesjonalnej na bardzo dobrą.

I to mi wystarczyło bo klienci sami twierdzili, że nowa strona jest super!

P. Jola
Zobacz całość

Bardzo dobry kontakt z klientem, duża elastyczność i kreatywność.

Wszelkie niepewności zostały szybko rozwiewane, a wszystkie zmiany i problemy realizowane na bieżąco.

P. Martyna
Zobacz całość

Realizacja została zlecona przez szkołę i obejmowała:

- opracowanie projektu graficznego strony głównej,

- zbudowanie struktury składającej się z ponad 400 podstron oraz systemu linków i banerów wraz z ich wzajemną hierarchią powiązań,

- przeprowadzenie serii szkoleń dla 8 administratorów i 1 super-administratora dotyczących obsługi panelu administracyjnego, m.in. w zakresie umieszczania materiałów merytorycznych i multimedialnych, tabel, systemu linków oraz możliwości modyfikowania i rozbudowy strony,

- możliwość konsultacji telefonicznych, drogą mailową oraz podczas spotkań w szkole. Website Style to zespół młodych, kompetentnych i sympatycznych osób, które podczas współpracy z nami prezentowały dużą otwartość, życzliwość oraz cierpliwość

– w każdym momencie mogliśmy liczyć na szybką reakcję i pomoc oraz na rozsądne sugestie dotyczące rozwiązań graficznych i technicznych. W efekcie powstała obszerna, logiczna struktura, której atutem jest prostota, przejrzystość i elegancja, na czym nam zależało.

Data uruchomienia strony to 1.09.2014r. Website Style dba o wysoką jakość produktu i dobry kontakt z wymagającym klientem – polecamy.

Zobacz całość

Profesjonalizm, wiedza, pasja, miła atmosfera. Nic dodać, nic ująć. Śmiało mogę polecić innym.

P. Paweł
Zobacz całość

Jestem bardzo zadowolona z ich usług, świetnie wykonali stronę - bardzo profesjonalnie.

Z pewnością wyróżniają się kreatywnością - zaproponowali niesztampowe rozwiązania, uwzględniając przy tym moje prośby.

Nie spieszyło mi się z wykonaniem strony, ale temat nie był przeciągany - firma działała sprawnie. Cena przystępna w odniesieniu do wysokiej jakości wykonania.

P. Karolina
Zobacz całość

Polecam firmę Website Style ze względu na elastyczność rozwiązań oraz indywidualne podejście do projektu.

Do niewątpliwych zalet należą również: bardzo dobry kontakt w trakcie realizacji zlecenia i szybka reakcja na ewentualne zmiany.

P. Ireneusz
Zobacz całość

Polecam nawet najbardziej wymagającym klientom! Wymarzony wręcz kontakt. Szeroko pojęty profesjonalizm.

Mam porównanie bo niejednokrotnie korzystałam z usług innych firm. Sugestie i rozwiązania jakie proponują panowie nie do przecenienia. Możliwość wyboru z pośród kilku przedstawionych projektów.

Działalność mojej firmy wymaga wprowadzania zmian. Dzięki panelowi zarządzającemu nanoszenie zmian jest niezwykle proste. Cena usługi zaskakująco niska. Dotrzymanie terminu umowy. Pełna satysfakcja ze współpracy, która przebiega w fantastycznej atmosferze. I jakby tego było mało, panowie Dawid i Michał są niezwykle sympatyczni i prezentują wysoki poziom kultury.

Dla pań w moim wieku jest to niezwykle istotne Gratuluję! Polecam Website style wszystkim, którzy oczekują dobrych rozwiązań, czytelnych, estetycznych stron.

P. Maria
Zobacz całość

Szczerze mogę polecić tą firmę. Cenie sobie kreatywność i dlatego bardzo podobają mi się nietypowe, rozwiązania które Panowie z websitestyle wprowadzili na moją stronę. Gorąco polecam.

P. Magdalena
Zobacz całość

Jestem bardzo zadowolony z usług Website Style. Ekipa tej firmy jest bardzo kreatywna udwodnili to budująć moja strone. Ich pomysly pozwolily stworzyc bardzo wyjatkowa strone internetowa.

Profesjonalizm, jakosc uslugi doswiadczenie tak w skrocie mozna powiedziec o firmie Website style. Zanim strona zostala skonczona spotkalismy sie kilka razy zeby dopiescic jeszcze najmniejsze szczegoly na stronie.

Jesli chodzi o czas realizacji troszke to trwalo ale wynikalo to z tego ze mialem co chwile nowe pomysły. Jesli chodzi o cene mysle ze jakość uslugi jest zdecydowanie wyzsza od ceny:) z pozdrowieniami dla Website Style Ekipa Revolution Bar.

Zobacz całość

Szukałem firmy tworzącej strony internetowe, która oferowałaby wysoką jakość w rozsądnej cenie.

I znalazłem. WebsiteStyle to kompetentna, twórcza i nie bojąca się nowych wyzwań firma. Godna polecenia.

P. Marek Faltus
Zobacz całość

Do czynienia miałem z różnymi projektantami stron internetowych i materiałów wizualnych.

Szczerze, 90 % firm z tej branży nie podchodzi do potrzeb klienta indywidualnie. Inaczej Website Style. W tydzień postawili stronę, logo i całą otoczkę wizualną.

Firma podchodzi do każdego zagadnienia profesjonalnie, pomysły są świeże, ceny optymalnie dobrane.

Życzę całemu zespołowi dalszych sukcesów. Polecam bardzo serdecznie !

P. Tomasz
Zobacz całość

Websitestyle to bardzo młody zespół pozytywnych ludzi, którzy są kreatywni, otwarci na wszelkie propozycje zleceniodawców a do tego bardzo trafnie potrafią stworzyć projekt wymarzonej strony internetowej.

Bardzo pomocni w szkoleniu z obsługi nowej strony, ponadto szybkie wykonanie i duża cierpliwość co do wielu pytań dotyczących obsługi strony, uwag w trakcie tworzenia itp. Pełen profesjonalizm! Polecam!

Zobacz całość

Z pełnym przekonaniem polecam tę firmę. Dwóch młodych, profesjonalnych Panów, którzy mają ogromną wiedzę na temat tego, czym się zajmują.

Współpraca z nimi przebiega szybko, sprawnie i bez zarzutów. POLECAM.

Zobacz całość

Gorąco polecamy Website Style. Strona internetowa wykonana w ekspresowym tempie.

Bardzo duża kreatywność, łatwy i szybki kontakt. Możliwość bieżącego "podglądania" efektów. Pełny profesjonalizm.

Zobacz całość

Websitestyle jest bardzo dobrą i solidną firmą. Szczerze Polecam i na pewno skorzystam jeszcze z usług tej firmy.

Zlecenie zostało wykonane bardzo szybko a kontakt był świetny. Polecam

P. Łukasz Stocki
Zobacz całość

Trudno mi aż wypowiedzieć się jak jestem zadowolona ze współpracy z Website Style. Są po prostu rewelacyjni. Kontakt bardzo dobry.

Całkowicie dobre wyczucie oczekiwań klienta. Przygotowali dla mnie pierwszy projekt logo, który bez zastanowienia mogłam zaakceptować, bez nanoszenia jakiejkolwiek poprawki.

Dokładnie wsłuchali się w moje oczekiwania, dlatego też realizacja całości trwała zaledwie 3 dni.

A to wszystko tylko przez kontakt mailowy. Z pełnym przekonaniem mogę tę firmę polecić każdemu!!!

Na pewno jak będę potrzebować jeszcze kiedyś usług, które ta firma ma w swoim zakresie to nie będę się zastanawiać tylko już wiem, że oni będą to dla mnie wykonywać.

P. Ania
Zobacz całość

Gorąco zachęcam do korzystania z usług.

Strona wykonana w taki sposób jak chciałem, kontakt z klientem bardzo dobry, ceny bardzo przystępne.

Panowie proponują program do obsługi strony, która wydaję się być idealnym rozwiązaniem dla laika, który nie fascynuje się kodowaniem stron www.

Nie mam żadnych zastrzeżeń i na pewno polecam innym.

Zobacz całość

Stronę internetową wykonano sprawnie i bezproblemowo.

Mogłam liczyć na zrozumienie, wyrozumiałość, a także rzetelne doradztwo.

W odpowiedzi na moje potrzeby odnośnie logo i strony www otrzymałam w świetnej cenie, wspaniały produkt. Są elastyczni, życzliwi i uczciwi. Serdecznie polecam

Zobacz całość

Skorzystałem z usług Website Stile i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego.

Termin realizacji był bardzo krótki i biorąc pod uwagę jakość wykonanej pracy jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

P. Dariusz Rędziński
Zobacz całość

Pracujemy razem od niedawna i moje zlecenie chociaż dosyć nietypowe i trudne, w szybkim tempie zmierza ku finałowi.

Panowie z Website Style mają ogromne wyczucie potrzeb klienta. Słuchają, czego się oczekuje, a potem konsekwentnie i szybko realizują projekt.

Nie są rutyniarzami. W trakcie pracy wnikliwie konsultowaliśmy szczegóły i za każdym razem czułem znaczący postęp realizacji projektu, poparty ogromną pracą. Wyczuwa się, że lubią swoją pracę i ze są zgranym teamem.

Zobacz całość

Polecam tę firmę z ręką na sercu, jakiś czas temu przerabiali mi starą stronkę, było wiele problemów bo to jest ciężko po kimś coś poprawiać i przerabiać, ale poszło bardzo dobrze, szybko i sprawnie.

Bardzo kontaktowi i serdeczni wobec klienta.

Zobacz całość

Polecam wszystkim firmę website style. Bardzo pomocni i usługa wykonana bardzo sprawnie.

Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Będę korzystał nadal.

P. Filip
Zobacz całość

Firma WEBSITE STYLE to pełen profesjonalizm.

Świadczone usługi wykonane na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowym atutem jest kompetentna i uprzejma obsługa.

Gwarancją firmy jest niezwykle wysoka jakość realizowanych zadań.

Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z tą firmą.

Zobacz całość

Po wielkich bojach w końcu trafiłam na informatyków mówiących ludzkim głosem!

Zaprojektowali mi logo i stworzyli wielojęzykową stronę. Zespól pana Dawida cechuje się jak to mówią Amerykanie „can do attitude” czyli nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

Serdecznie polecam! Anna Kotuła- Tour Guide Service Gdańsk

P. Anna Kotuła
Zobacz całość

Firma wykonała stronę internetową www.pol-blinds.pl, dodatkowo skorzystałem z usług pozycjonowania strony w google.

Wszystkie powierzone zadania zostały starannie wykonane.

P. Daniel
Zobacz całość

Usługi firmy Website Style cechuje wysoka jakość i estetyka wykonania.

Na podstawie ostatniej relizacji wysoko oceniamy profesjonalność firmy, terminowość i jakość wykonywanych usług.

W pełni rekomendujemy usługi Pana Dawida Szmigiel i jego zespołu.

P. Dorota
Zobacz całość

Współpraca z Panami z Website Style to sama przyjemność wszelkie nasze spotkania odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze.

Podczas samej realizacji nie było żadnych problemów. Pan Dawid kompetentnie odpowiadał na wszelkie moje pytania, oraz dbał o to, aby realizacja przebiegła sprawnie.

Pan Michał zaś dopracowywał moją stronę w każdym detalu zarówno wizualnie jak i od strony technicznej. Cenię sobie tą firmę za jej nadzwyczajną kreatywność - nie ma chyba rzeczy której Ci panowie nie są w stanie wykonać.

Jako bardzo wymagający klient szczerzę mogę polecić firmę Website Style.

P. Maciej
Zobacz całość

Skorzystałam z usług firmy Website Style nie tylko do strony internetowej ale i do stworzenia znaku graficznego mojej firmy.

Wszystko odbyło się bardzo, bardzo profesjonalnie i w założonym czasie. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania - Jestem bardzo zadowolona i mogę szczerze polecić tę firmę!

P. Anna B.
Zobacz całość

Polecam z czystym sumieniem firmę Website Style. Doceniam profesjonalność p. Moniki, która to w bardzo krótkim czasie podsyłała kolejne projekty. Z pewnością wrócę z nowymi realizacjami.

P. Edyta Ellwart
Zobacz całość

Etap uzgodnień co do założeń merytorycznych i graficznych budowy strony to było jedo spotkanie.

Błyskawicznie wyczuli moje oczekiwania i sens przekazu do grupy moich klientów. Potem już tylko krótkie uzgodnienia telefoniczne.

Strona była gotowa po kilku dniach. Gdy po kilku miesiącach okazało się,że potrzebne są błyskawiczne korekty, zespół Pana Dawida wykonał to w godzinę.

Polecam wszystkim. Wkrótce wdrazam drugi projekt. Na pewno z Website Syle.

Zobacz całość

Profesjonalne podejście do klienta, terminowość i rzetelność , b. miła współpraca

Zobacz całość

Bardzo profesjonalna firma, z bogatym portfolio, które przekonało nas do skorzystania z ich usług i nie zawiedliśmy się.

Widać że stawiają sobie za cel aby usatysfakcjonować klientów, co wiążę się z dużą dozą cierpliwości i otwartości. Przyjemna współpraca.

P. Damian
Zobacz całość

Szybko i kreatywnie. Wszystko na wysokim poziomie.

P. Marcin
Zobacz całość

Bardzo dobra współpraca na etapie projektowania, kreatywny i bardzo profesjonalny zespół, przyjazna cena usługi.

Szczerze polecam. Efekt można ocenić samemu na wokiwalkie.pl

P. Adam
Zobacz całość

Agencja na wysokim poziomie - elastyczna, kreatywna, rzetelna.

Duże zrozumienie potrzeb klienta, szybkie reagowanie na uwagi, konstruktywna współpraca, dotrzymywanie terminów.

Panu Dawidowi i jego Zespołowi życzę wielu zadowolonych klientów i rozwoju biznesu !

P. Agnieszka
Zobacz całość

Korzystałem z usług firmy przy programowaniu panelu do obsługi umów elektronicznych.

Website Style wykazał się pełnym profesjonalizmem i wiedzą w zakresie e-obsługi moich pracowników.

Polecam firmę wszystkim, którzy chcą szybko wprowadzić nowoczesne rozwiązania do swojego przedsiębiorstwa.

P. Dominik Laskowski
Zobacz całość

Firma Website Style wdrażała dla nas stronę www. Kontakt do nich otrzymałam z polecenia i nie zawiodłam się.

Zobacz całość

Polecam Website Style wszystkim, którzy chcą stworzyć stronę swojej Firmy. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm i innowacyjność.

Na każdym etapie miałem Partnera do rozmów i wszelką pomoc. Strona mojego Studia Kuchennego www.5kwadrat.pl powstała szybko i co najważniejsze jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

Zamierzamy nadal korzystać z ich usług, ponieważ z tak przemiłą i zaangażowaną ekipą miło jest współpracować. Polecam

P. Krzysztof
Zobacz całość

Bardzo żetelnie wykonana praca. Każda moje oczekiwania zostały spełnione bez żadnego problemu.

Jestem strasznie zadowolony z wykonanej pracy. Jak najbardziej polecam !!!

P. Michał Zając
Zobacz całość

Zorganizowana ekipa specjalistów - ogromny plus za błyskawiczną reakcję na wszelkie uwagi oraz bezbłędne rozumienie potrzeb klienta.

O to chodzi w nowoczesnej współpracy z kontrahentami! :) Kontakt umilała Pani Ania skrupulatna i profesjonalna.

Nowa odsłona bakal.pl spełnia nasze wymagania, jesteśmy bardzo zadowoleni, otrzymaliśmy zamierzony efekt! Polecamy i pozdrawiamy :)

Zobacz całość

Skorzystaliśmy z usług firmy Website Style w celu stworzenia sklepu internetowego z dodatkowymi panelami dla użytkowników.

Nasza współpraca trwała dość długo ( bardziej z naszej winy), ale efekt całkowicie spełnił nasze oczekiwania.

Firma na najwyższym poziomie, pełny profesjonalizm, przemiły kontakt z Panią Anią i Panem Dawidem. Mamy porównanie z konkurencyjnymi firmami i zdecydowanie Website Style wygrywa.

Na pewno skorzystamy z usług Website Style jeszcze nie raz. Pozdrawiamy serdecznie.

P. Paulina
Zobacz całość

Jestem skrajnym laikiem jeśli chodzi o strony internetowe. Zgłosiłam się z prośbą o zaprojektowanie firmowej strony internetowej i mam dokładnie to czego oczekiwałam.

Wszystko zostało mi wyjaśnione krok po kroku a podczas projektu miałam wpływ na to jak strona ostatecznie ma wyglądać.

Pomysłowość i kreatywność zespołu Website Style przeszła moje najśmielsze oczekiwania.

Dziękuję serdecznie. Polecam wszystkim tym którzy chcą być zauważeni w internecie :)

Zobacz całość

Serdecznie polecam współpracę z Website Style.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, pełne zaangażowanie w projekt oraz super kontakt z ekipą ;)

Zobacz całość

Profesjonalny wizerunek firmy, kompleksowo i czytelnie przygotowana oferta oraz przystępne ceny - to trzy rzeczy, które zadecydowały o wyborze Website Style do opracowania naszego nowego wizerunku w internecie.

Po zakończeniu prac nad nową stroną zdecydowanie możemy powiedzieć, że wybór tej agencji był najlepszy z możliwych.

Dobry i profesjonalny kontakt, precyzyjne odpowiedzi na potrzeby, otwartość i pozytywne podejście do współpracy - w takich warunkach można współpracować na najwyższym poziomie!

P. Ania
Zobacz całość

W gąszczu firm, które oferują swoje usługi w zakresie projektowania stron internetowych miałem szczęcie skorzystać z usług Website Style.

Jako Kancelaria Prawna poszukiwaliśmy firmy, która przygotuje stronę internetową na wysokim poziomie.

Nie zawiedliśmy się. Polecamy każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość.

P. Piotr
Zobacz całość

Polecam websitestyle wszystkim, ktorzy potrzebuja strony internetowej.

Projekt dostosowany jest do potrzeb klienta, zespol jest pomocny, cierpliwy, zaangazowany.

Kontakt z wlascicielem firmy i pozostalymi pracownikami na najwyzszym poziomie. Jakosc wykonywanych uslug bardzo wysoka.

Cenie profesjonalne podejscie do klienta oraz wsluchanie sie w jego potrzeby- w websitestyle poczawszy od pierwszego spotkania do zatwierdzenia ostatecznych poprawek wspolpraca przebiega na najwyzszym poziomie. Polecam!

P. Olga
Zobacz całość

Pełen profesjonalizm, jakoś wykonywania usług jak i obsługa na wysokim poziomie. Polecam.

Zobacz całość

Współpraca z firmą Websitestyle przebiegła gładko, bezproblemowo.

Wykonane dla mnie strony internetowe są śliczne i podobają się klientom.

Mogę na 100% polecić tą agencję do współpracy. Może nie są najtańsi na rynku, ale warto.

P. Michał
Zobacz całość

Świetny kontakt i bardzo owocna współpraca!

Firma jest profesjonalna, rzetelna, terminowa i elastyczna cenowo. Jej pracownicy są bardzo przyjemni w kontakcie i potrafią rzeczowo wyjaśnić zalety i wady danego rozwiązania.

Zobacz całość

Współpracuję z Website Style od roku w zakresie projektowania i przebudowy strony internetowej, chciałem zwrócić uwagę wszystkich czytelników na ten młody i prężny zespół. Polecam

P. Lewandowski
Zobacz całość

Bardzo profesjonalny zespół, niezwykle miła i kreatywna współpraca.

Miałam bardzo wyraźnie określone wytyczne dla strona i zostały one zrealizowane w 100% , w założonym terminie i beż żadnych problemów. Szczerze polecam !

P. Anna
Zobacz całość

Szybko, miło i profesjonalnie!

Efekt finalny przerósł nasze najśmielsze oczekiwania - bardzo kreatywne i nowatorskie podejście pozwoliło na zupełnie nowy, świeży wygląd loga naszej firmy.

P. Krzysztof
Zobacz całość

Super obsługa, polecam gorąco!

P. Macias
Zobacz całość

Wspolpracuje z firma od dluzszego czasu (strona www,projekty graficzne) i jestem bardzo zadowolona.

Doskonala jakosc uslug, rzetelnosc i dokladnosc, a przede wszystkim dostosowanie do potrzeb klienta.Polecam.

P. Monika
Zobacz całość

Zamawialiśmy stronę internetową. Produkt gotowy podoba się nam i naszym Współpracownikom i Klientom.

Obsługa super, dostępność konsultantów, wiedza programistów - na najwyższym poziomie. Polecam Websitestyle wszystkim!!!

P. Dariusz
Zobacz całość

Bardzo dobra obsługa. Projekt wykonany na najwyższym poziomie.

Dobra komunikacja i dostosowanie do potrzeb klienta. Serdecznie polecam.

P. Iwona
Zobacz całość

Wykonawca powierzone do wykonania serwisy internetowe wykonał zgodnie z naszymi oczekiwaniami w oparciu o nowoczesne rozwiązania internetowe z uwzględnieniem trendów rozwoju na przyszłość.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, duża otwartość na sugestie i dotychczasowe doświadczenia z serwisami internetowymi.

Dotychczas zrealizowano dwa projekty i bez obaw powierzyliśmy do wykonania kolejne. Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą.

P. Janusz
Zobacz całość

Firma Website Style stworzyła dla nas 2 strony internetowe oraz logo, które w pełni spełniają nasze oczekiwania. Profesjonalne podejście do klienta, wiele ciekawych pomysłów i sugestii.

Wszystkie zmiany były wykonywane szybko i według naszych potrzeb. Pracownicy firmy wykazywali zaangażowanie oraz otwartość na nasze potrzeby, co zapewniło efektywną współpracę, z której jesteśmy zadowoleni.

Jeśli w przyszłości będziemy chcieli stworzyć nową stronę internetową ponownie skorzystamy z usług tej firmy. Polecamy jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych.

Zobacz całość

Polecam WebSite Style w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych.

Bardzo szybka i sprawna komunikacja. Miła obsługa i duża kreatywność.

P. Dawid
Zobacz całość

Firma Website Style tworzyła dla nas księgę Znaku.

Jest to kompetentna i niezawodna firma, która dba o swoich klientów. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i przejrzyście.

Oferują najwyższą jakość usług. Gorąco polecam :)

P. Paulina
Zobacz całość

Strona, którą stworzył dla mnie zespół Website Style spełniła wszystkie moje oczekiwania.

Początkowo miałam na nią nieco inny pomysł, ale wstępny projekt mnie zachwycił i postanowiłam zmienić ostateczną koncepcję, czego nie żałuję. Wygląd strony niezwykle nowoczesny, minimalistyczny. Mimo mojego braku znajomości podstaw zarządzania stroną, dzięki cierpliwym instrukcjom i wsparciu z łatwością przyswoiłam niezbędne informacje.

Duży plus za błyskawiczny kontakt i empatyczne podejście do klienta. Bardzo polecam.

P. Viktoria Mazurek
Zobacz całość

Firma zaangażowana i profesjonalnie podchodzi do klienta. Polecam każdemu, kto chce mieć świetnie zaprojektowany sklep internetowy :)

P. Kasia T
Zobacz całość

Super firma zaufana tanio szybkość

P. Darek
Zobacz całość

Najlepsza firma w sektorze usług internetowych !

P. Paweł Cent
Zobacz całość

Świetna komunikacja podczas realizacji projektów, specjaliści na najwyższym poziomie.

P. Damian
Zobacz całość

Zdecydowanie Polecam. Terminowo i dobrze.

P. Michał
Zobacz całość

Jest wiele firm, które projektuje strony www, Jest wiele firm, które nie dowożą projektów na czas, Jest wiele firm, które nie rozumie potrzeb klienta, Jest wiele firm, z którymi nie można się dogadać Wiemy to, bo mieliśmy do czynienia chyba z każdym typem.

Website Style nie tylko projektuje strony www, Ale cechuje ich wyjątkowe podejście do klienta, Terminowość, doradztwo, świetne poczucie humoru, Które przekłada się na partnerską, sympatyczną Ale także profesjonalną i owocną współpracę. Współpracujemy od kilku lat i bardzo się cieszymy, Że w końcu trafiliśmy na zaufanego i rzetelnego partnera.

Polecamy Website Style z czystym sercem każdemu, Kto szuka wyjątkowych i nieszablonowych rozwiązań.

P. Łukasz Młynarz
Zobacz całość

Bardzo sprawnie wykonywanie usług w zakresie kreacji i administracji stron www. Dobry kontakt z grafikami.

P. Kazimierz Beer
Zobacz całość

W firmie WS wykonywałem zaawansowany projekt sprzedażowy. Obsługa ze strony właściciela firmy, jest na dobrym poziomie.

Moja ocena wynika z tego, że Pan Dawid zapewnia wysoką jakość usług. Co mnie ujęło?

-szybki przepływ informacji. Kontakt mailowy na bieżąco, bez zbędnej zwłoki. Współpraca stwarza wrażenie „dynamicznej”.

-wsparcie narzędziowe w postaci przejrzystego systemu CRM W/S, które pozwala być na bieżąco ze zmianami w projektach.

-świetny dział UX (pozdrawiam serdecznie utalentowanego Pana Łukasza)

-wysokiej klasy programiści na poziomie (ja korzystałem z FullStack web Developer) co pozwala stosować zasadę Sky is The limit. (To bardzo ważny element w fazie budowy projektu). Pozdrawiam Serdecznie Pana Michała.

Zobacz całość

Realizacja serwisu internetowego przebiegała na najwyższym poziomie. Omawianie projektu graficznego za pomocą systemu CRM jest bardzo wygodne i przy skomplikowanych rzeczach bardzo ułatwiało pracę.

Nasza strona www zbudowana została w oparciu o nowoczesny system CMS z uwzględnieniem wielu niestandardowych rozwiązań, które zostały wdrożone bez najmniejszego problemu.

Wszystkie uwagi i prośby o modyfikacje wykonywane były błyskawicznie. Przesyłam podziękowania dla całego zespołu, a zwłaszcza dla Pani Ani, Pana Dawida, Pawła i Michała za profesjonalne podejście do klienta. Wykonana strona przerasta oczekiwania i z chęcią powrócę do Websitestyle z kolejnym projektem. Realizację można obejrzeć na www.radiolex.pl

P. Daniel Michalczyk
Zobacz całość

Zdecydowanie polecam współpracę z ta firmą. Cechuje ich profesjonalizm i zaangażowanie w to co robią. Wykazali bardzo duża elastyczność i kreatywność w stosunku do mojego niecodziennego projektu.

Bardzo dobrze wspominam współpracę z członkami zespołu na każdym etapie, od grafików przez programistów po zarządzanie projektem. Strona internetowa, która powstała jest unikatowa i świetnie oddaje klimat mojego biznesu.

Zdecydowanie polecam współpracę, wywiązują się z terminów oraz są bardzo pomocni. Moja wiedza na temat technologii graniczy z zerem, a pomimo tego udało im się skutecznie nauczyć mnie korzystać z portalu w sposób, który jest efektywny i poprawia funkcjonowanie mojej firmy. Polecam!

P. Agata
Zobacz całość

Mam przyjemność współpracować z Website od kilku miesięcy, podczas których tworzyli dla mnie indywidualny edytor dla mojego sklepu internetowego.

Pomimo długiego i trudnego zadania jakiego się podjęli, nie dali mi w żaden sposób odczuć znużenia projektem czy problemami.

Doskonały kontakt z szefem agencji, zawsze dostępny i służący pomocą i radą. Website to młodzi ludzie, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu współpraca z nimi to przyjemność i poczucie profesjonalizmu.

Jeśli macie trudne i skomplikowane zadania to Website jest firmą, z którą powinniście się związać.P. Katarzyna Okońska
Zobacz całość

Trafiłem na Website Style trochę przypadkiem, ale ani przez chwilę nie żałowałem wyboru. Od pierwszego spotkania, określenia potrzeb i uzgodnienia ceny do szkolenia końcowego wszystko odbywało się w 100 % profesjonalnie.

Dawid i Michał, bo z nimi miałem kontakt pomagają klientowi dokonać optymalnego wyboru, dają różne opcje, wsłuchują się w potrzeby i życzenia i realizują je tak, że efekt końcowy jest więcej niż zadowalający. Panowie są mili, uśmiechnięci, gościnni i zawsze dyspozycyjni. Koniecznie trzeba wspomnieć o znakomitej obsłudze posprzedażowej, wszystkie uwagi zostały przyjęte, a korekty treści strony zrealizowane w tempie ekspresowym. Przyjeżdżałem w sprawie strony www kilka razy z Warszawy, co może nie było zbyt komfortowe, ale było warto. Serdecznie polecam!

P. Robert Szczepiński
Zobacz całość

Prowadzę sklep internetowy , od czasu kiedy nawiązałem współpracę z Website Style sprzedaż w internecie nabrała nowego wymiaru dla mnie . Pozyskujemy nowych klientów , sprzedaż rośnie a przez profesjonalny sklep wszystko odbywa się dużo łatwiej.

Obsługa genialna , graficy również.

I co najważniejsze bardzo profesjonalna obsługa po sprzedażna . Cały czas czuje się wyjątkowo jako klient .Są najlepsi !!!

P. Tomasz Jablonski
Zobacz całość

Website style zakładało stronę dla naszej firmy, jesteśmy jak najbardziej zadowoleni z wykonania jak i obsługi.

Nie ma problemu z naniesieniem zmian i to w szybkim tempie co dla nas jest ważne. Także z czystym sumieniem mogę ich polecić.

P. Katarzyna Handke
Zobacz całość

Agencja Website Style stworzyła dla naszej firmy nową witrynę www. Współpraca przebiegała nadzwyczaj sprawnie. Graficy i programiści odczytywali nasze intencje i sprawnie przekuwali na działające rozwiązania.

Prace przebiegały bardzo sprawnie i zawsze w wyznaczonych terminach.

Szczególne słowa uznania dla p. Dawida za otwarte podejście ze zrozumieniem do naszych wymagań oraz dla p. manager projektu za doskonałą współpracę i kontakt.

P. Piotr Nikraszewicz
Zobacz całość

Polecam! Jestem jestem bardzo zadowolony ze współpracy z całym zespołem Website Style. Wykonali dla mnie stronę internetową która na tle konkurencji nie ma sobie równych pod każdym kątem.

Otwarci na innowacyjne rozwiązania dzięki którym inwestycja (ponad 15 tys. zł) spłaciła się błyskawicznie.

P. Krzysztof Reczyński
Zobacz całość

WEBSITE STYLE stworzyła dla nas stronę internetową w 2016 roku. W dotychczasowej- nie tylko opanowali starą szatę, konwencję, ale też poradzili sobie z niemałym chaosem w niektórych jej obszarach. Zawsze dostępni, otwarci na dialog z klientem, kreatywni i w pełni profesjonalni. Obsługa bieżąca bez zarzutu. Polecam

Zespół Pana Dawida to grupa młodych i kreatywnych ludzi - jak sam szef:) Realizowali dla naszej firmy: EG-AUTOMATYKA Sp. z o.o. projekt nowej strony internetowej.

Wsłuchują się dokładnie w potrzeby klienta i na etapie całej realizacji konsultują swoje pomysły. Zawsze otwarci na pomoc i dostarczenie wartości dodatkowej - ponad t,o do czego zobowiązuje ich umowa.

Polecam agencję Website Style- rzetelni, kompetentni, terminowi. Serwis posprzedażowy super

P. Ewa Probierz
Zobacz całość

Bardzo profesjonalne i elastyczne podejście do budowania stron internetowych.

Szczególnie polecamy programistę Michała, który w wielu sytuacjach wykazywał się swoją kreatywnością i pomagał nam w ulepszaniu wizji naszej strony www :D

P. Maciej Strzelczyk
Zobacz całość

W zeszłym roku firma Website Style przygotowywała dla nas stronę internetową. Współpraca przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze.

W tym roku wprowadzaliśmy kilka zmian i firma WS wykazała się dużą elastycznością i wsparciem. Polecamy!

P. Hanna Postoła
Zobacz całość

Z firmą Website Style zetknąłem się zlecając jej zaprojektowanie strony internetowej. Z powierzonego zadania wywiązała się bardzo dobrze.

Pan Dawid jest osobą bardzo cierpliwą i sumienną, która wnikliwie wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania klienta.

Cały zespół Website Style jest nie tylko doświadczony ale i kreatywny, dzięki czemu zapewniają usługi na wysokim poziomie. Warto jednak, przed podpisaniem ostatecznej umowy, twardo negocjować jej warunki.

Według mojej obserwacji, Pan Dawid potrafi nie tylko łatwo pozyskiwać klientów, ale i odpowiednio ich obsłużyć oraz zadbać by związali się z firmą na stałe.

P. Mariusz Kot
Zobacz całość

Dziękujemy firmie Website Style za stworzenie naszej strony oraz nieopisane wsparcie techniczne.

Od kilku lat Website Style jest dla nas partnerem do którego mamy bezgraniczne zaufanie. Cenimy szczególnie ich profesjonalizm, bezproblemowość i zaangażowanie. Dziękujemy! :)

P. Andrzej Jachimczyk
Zobacz całość

Firma Website Style zaprojektowała moją stronę www. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się akurat na NICH! Pan Dawid jest bardzo rzetelną , nastawioną na to by klientowi pomóc osobą.

Słuchają, uwzgledniają Twoje potrzeby i doradzają. Kontakt z Panem Dawidem i Panią Anią to czysta przyjemność, służą klientowi i pomagają, cierpliwie słuchaja i uwzgledniają to przy projektach.

Co najważniejsze nie narzucają swoich wizji tylko starają się odzwierciedlić to co klient sam sobie zaprojektował w swojej głowie. Bardzo polecam!

P. Patrycja Szczepanowska
Zobacz całość

Polecam usługi Website Style w zakresie budowy stron www.
Nasza nowa strona jest nowoczesna, przejrzysta i funkcjonalna a usługa była wykonana terminowo i rzetelnie. Bardzo owocna współpraca!

P. Ewa Felska
Zobacz całość

Polecam na 100%! Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, zaangażowania i rozwiązań wdrożonych przez Website Style w budowę portalu internetowego. Panowie uwzględnili wszystkie sugestie, dopasowali odpowiedni design, przygotowali zaawansowane rozwiązania techniczne, a efekt finalny zwala z nóg!
Ponadto, doceniam również bardzo dobry kontakt oraz cierpliwość w dopieszczaniu nawet najdrobniejszych detali. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

P. Adam Paterak
Zobacz całość

Polecam Website Style wszystkim, którzy potrzebują strony www, logo, ponieważ ten stosunkowo młody kreatywny zespół zrobi to najlepiej.

Komunikacja klient-pracownik na najwyższym poziomie. Zamówienia są realizowane w terminie, polecam.

P. Mateusz D.
Zobacz całość

Ludzie młodzi, kreatywni i z pasją. Pan Dawid to osoba twórcza i przede wszystkim bardzo otwarta. Przyjaźnie nastawiony do ludzi, dba o nawiązanie pierwszego kontaktu. Zawsze uśmiechnięty, chętny do wysłuchania klienta i pomocy. Daje klientowi pewność, ze każdy problem można rozwiązać. Drugą osobą w firmie, z którą miałam kontakt, była pani Monika, która stworzyła stronę www, logo, wizytówki i ulotki dla mojej firmy. Poradziła sobie pięknie ze wszystkim nie tylko od strony technicznej, ale przede wszystkim artystycznej. Była zawsze gotowa na niezliczoną ilość SMSów ze mną, maili i spotkań.

To co wyróżnia firmę na tle konkurencji to możliwość osobistego kontaktu z właścicielem i pracownikami, a nie tylko maile lub rozmowy przez telefon, jak proponują inni, a także przystępna komunikacja, którą jest w stanie zrozumieć każdy zwyczajny człowiek nie- informatyk :). To co stanowi o sile zespołu to na pewno niesamowita pasja i odwaga w kreowaniu własnego "świata", którą ma właściciel firmy pan Dawid i umiejętność doboru nietuzinkowych, utalentowanych ludzi do zespołu. Nie miałam okazji poznać wszystkich, ale dawało się dostrzec ich pracowitość i wyczuć przyjazną atmosferę.

P. Lucyna Krawczyk
Zobacz całość

Serdecznie polecam! W Website Style stworzyłam swoją stronę internetową. Firma profesjonalna, z ogromnym bagażem pomysłów, kreatywna, nastawiona na potrzeby klienta. Ponadto bardzo pomocna - odpowiedzą na każde pytanie, wytłumaczą, pokierują.

A wszystko w przesympatycznej atmosferze! Jestem bardzo zadowolona, i ogromnie dziękuję!

P. Laura Kościńska
Zobacz całość

Zespół Website Style zrealizował dla naszej spółki projekt, który sprostał w 100% naszym oczekiwaniom.
Projekt został dostosowany, zarówno od strony funkcjonalnej jak i graficznej na najwyższym poziome. Szczególnie podziękowanie dla P. Dawida. Gorąco Polecamy!

P. Mateusz Machaliński
Zobacz całość

Do czynienia miałem z różnymi projektantami stron internetowych i materiałów wizualnych. Szczerze, 90 % firm z tej branży nie podchodzi do potrzeb klienta indywidualnie. Inaczej Website Style. W tydzień postawili stronę www, logo i całą otoczkę wizualną.

Firma podchodzi do każdego zagadnienia profesjonalnie, pomysły są świeże, ceny optymalnie dobrane. Życzę całemu zespołowi dalszych sukcesów. Polecam bardzo serdecznie !

P. Tomasz Biezpieczny
Zobacz całość

Skontaktuj się
z nami i omów swój projekt

Zapytanie Ofertowe:

Tel.: +48 577 350 450

oferta@websitestyle.pl

Dział grafików:

Tel.: +48 577 350 451

info@websitestyle.pl

Dział programistów::

Tel.: +48 577 350 450

Administrator serwerów:

Tel.: +48 883 766 053

pomoc@websitestyle.pl
Gdynia

Aleja Zwycięstwa 96/98, E516
81-451 Gdynia


Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek 8:00 – 16:00
Sobota-Po wcześniejszym ustaleniu

Serdecznie zapraszamy