Założenia projektu

Projekt realizowany był na zlecenie międzynarodowej firmy Kettler Polska, która działa w branży handlowej.

W asortymencie firmy zajmują się produkty, takie jak sprzęt sportowy, meble ogrodowe czy akcesoria dziecięce. Oferta firmy jest bardzo rozbudowana, przez co konieczne było odpowiednie rozplanowanie struktury całej witryny, aby możliwe było odpowiednie, a zarazem wygodne i intuicyjne prezentowanie wszystkich obszarów funkcjonowania firmy.

Odpowiednia prezentacja produktów, zdjęcia wysokiej jakości oraz łatwość użytkowania to podstawowe cele, które na życzenie Klienta udało się zrealizować.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Kettler Polska

Miasto: Gdynia

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klienta


Kettler Polska pragnie wyrazić swoje zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z firmą Website Style Agencja Interaktywna, której powierzono stworzenie nowej strony internetowej łącznie z zapleczem technologicznym dla prowadzenia sprzedaży w sieci. Specjaliści z Website Style stworzyli dla naszej spółki stylowy i funkcjonalny serwis internetowy, idealnie wpasowując się w gust naszych klientów jak i najnowsze trendy na rynku.

Współpracę na etapie ewaluacji i badania potrzeb jaki i realizacji projektu oceniamy na bardzo udaną, finalnie jestesmy usatysfajconowani produktem o wysokim poziomie estetyki dostarczonym przez Website Style. Polecamy wszystkim przyszłym klientom firmę Website Style jako solidnego partnera technologicznego oraz jej zaangażowany zespół kreatywnych współpracowników.

Zakładamy, że w kolejnych latach projekty związane z tą branżą będziemy realizować wyłącznie z Website Style. Współpracę oceniamy jako udaną a finalny produkt na wysokim poziomie. Polecamy wszystkim firmę Website Style, a kolejne projekty będziemy zlecać na pewno tylko profesjonalistom z Website Style.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING