New-hever

Wyjątkowo wygodny sklep internetowy

Sklep internetowy w połączeniu z konfiguratorem i bazą wiedzy na temat higieny snu, doboru odpowiedniej jakości materacy i łóżek, to temat, do którego podeszliśmy z wielkim entuzjazmem i ciekawością.

W Website Style bardzo lubimy wyzwania i nieoczywiste rozwiązania, więc gdy tylko branża/specyfika pozwalają, chętnie puszczamy wodze fantazji i projektujemy coś nieoczywistego, co ma szansę stać się nowym trendem. Postawiliśmy tutaj na standardowe kolory i stylistykę, która w znaczący sposób podbiła prostotę i jakość oferowanego towaru.

Klient

New-hever to firma z Trójmiasta, której ponad dziesięcioletnie doświadczenie pozwala na profesjonalne doradztwo w zakresie zdrowego i spokojnego snu. Dobór łóżka, materacy do potrzeb, pełne zadowolenie klientów to motto New-hever, które na co dzień jest stale obecne.

My

Chociaż początkowo mieliśmy wielką ochotę stworzenia bardzo nowoczesnej i totalnie innej strony, która będzie mocno odstawać designem od typowych sklepów, finalnie wygrała jednak prostota i… grupa docelowa. Po analizie rynku doszliśmy do wniosku, że główną potrzebą klienta jest maksymalnie uproszczony design, finalizacja transakcji i estetyka. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy prosty sklep internetowy, który w swoim systemie posiada także konfigurator doboru materacy. W dobie trendu na zdrowy sen, bardzo ważne jest odpowiednie dobranie twardości materaca - stąd pomysł na dedykowane rozwiązanie konfiguracyjne.

Dodatkowo, stworzyliśmy odpowiednie karty produktów, opatrzone potrzebnymi sekcjami i materiałami, o które najczęściej pytają odbiorcy. Oczywiście, jak zawsze kompleksowo zajęliśmy się optymalizacją kodu, zasobów graficznych i nie tylko, a także wersjami na urządzenia mobilne. Dzięki temu nowa strona internetowa jest w pełni użyteczna i intuicyjna dla wszystkich odbiorców, niezależnie od tego na jakim urządzeniu przeglądają ofertę.

Założenia projektu

Tak jak wspomnieliśmy powyżej - podstawowym założeniem klienta była przede wszystkim prostota i użyteczność strony, toteż zastosowane w designie proste formy, dobrej jakości fotografie i zgodne z identyfikacją wizualną barwy, wypełniają te założenia w 100%.

Cała strona została utrzymana w firmowych kolorach marki, prosta nawigacja, intuicyjne menu i możliwość przeskakiwania do odpowiednich działów, znacząco poprawiają UX. Strona zawiera także bazę wiedzy traktującą o zasadach zdrowego snu, o metodach konserwacji i czyszczenia materacy i wszystkim tym, co klient powinien wiedzieć o produktach New-hever.

Google Page Speed:
86%
Mobile
84%
Desktop

Klient New Hever

Miasto: Gdańsk / Rumia / Legnica / Lubin / Wrocław/ Łódź

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie sklepów www tworzenie sklepów internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
sklepów www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie sklepów firmowych projekty graficzne sklepów
projektowanie sklepów internetowych
projektowanie sklepów www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING