Uszliśmy sklep online z pasją, skrojony na miarę!

Ponieważ posiadamy w swoim dorobku, już nie jeden sklep z odzieżą dziecięcą, z radością zaprojektowaliśmy kolejną witrynę, która ma szansę stać się rozpoznawalną, znaną i cenioną marką polskich ubrań dla dzieci i nie tylko :)

Klient

Drapichusty niewielka pracownia handmade, stworzona przez dwie wyjątkowe koleżanki - Martę i Kasię. Panie tworzą nietuzinkowe produkty, które są w pełni naturalne a cała firma utrzymywana jest w duchu “zero waste”.

Właścicielki, jak same mówią, idealnie się uzupełniają, tworząc na co dzień nietuzinkowe ubrania dla dzieci. Co ciekawe i godne wielkich ukłonów - działając w duchu zero waste, marka ubraniom podartym, z defektami, z poprzecieranymi kolanami, daje drugie życie, szyjąc z nich zupełnie nową odzież!

My

Widząc zaangażowanie i pasję naszych klientek, musieliśmy wymyślić, coś naprawdę WOW! W projekcie wykorzystaliśmy niecodzienne rozwiązania, które nadały realizacji charakteru i stylu, dzięki któremu sklep online zostanie zapamiętany i pozytywnie odebrany. Mowa o efektach przypominających dziecięce bazgroły - w efektach hover, czy nawigacji elementów designu.

Założenia projektu

Klientkom mocno zależało na dobrej jakości designie i odpowiedniemu pokazaniu zdjęć szytych ubranek. Drugim ważnym aspektem był intuicyjny i dobrze przemyślany proces zakupowy, który nie miałby za dużej ilości kroków, ale też zawierałby wszystkie niezbędne do finalizacji transakcji formularze i zgody.

Poza technicznymi aspektami ważne było, by całość prezentowała się pogodnie, była pełna ciepłych nasyconych barw, biła ciepłem, przytulnością i przekazywała pozytywną energię. Uważamy, że zadanie wykonaliśmy w 100% - zadowolenie klienta i użytkowników, a także szybujące w górę słupki w Google Analytics to potwierdzają.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Drapichrusty

Miasto: Łódz

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaFirmę Website Style wybraliśmy spośród kilkunastu różnych agencji do stworzenia sklepu internetowego www.drapichrusty.pl. Był to świetny wybór, a współpraca z zespołem – młodym, kreatywnym, zaangażowanym i profesjonalnym układała się bardzo dobrze na każdym etapie prac nad sklepem. Jestem bardzo zadowolona i dumna z tego co udało nam się wspólnie stworzyć.

I choć sklep funkcjonuje od kilku miesięcy, wciąż mogę liczyć na wsparcie i pomoc niemalże o każdej porze dnia i nocy. Cierpliwość i umiejętność wytłumaczenia zawiłości operacyjno-technicznych e-commerce na najwyższym poziomie!

Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z firmą Website Style!

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING