Kompleksowa obsługa rebrandingu i strony internetowej - czyli tak jak lubimy najbardziej!

Ponownie postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania w branżach czysto technicznych, w których ciężko jest o dobrej jakości i ciekawe fotografie. Kompleksowo zajęliśmy się rebrandingiem, pozostawiając dominującą czerwień w logotypie - stosując ją jako akcent w samej stronie firmowej. Wszystko dobrze razem “zagrało” :-)

Klient

Metaltech to firma zajmująca się transportem w rolnictwie - dostarcza części i podzespołów do pojazdów szynowych oraz innych rolniczych konstrukcji. W zakres naszych prac wchodziło także odświeżenie logotypu firmy, tak, by wznieść je i całą identyfikację w XXI wiek. Firmę cechuje wysoka jakość wyrobów oraz ich niezawodność, które są doceniane przez użytkowników dzięki czemu stale poszerza się grono odbiorców. Przedsiębiorstwo uczestniczy w wielu wystawach krajowych i zagranicznych, na których odnosi sukcesy w postaci nagród i wyróżnień.

My

W Website Style całościowe projekty od rebrandingu po projekt strony internetowej są najbardziej inspirujące i kreatywne. Możemy w ten sposób mieć realny wpływ na wizerunek danej marki, możemy lepiej i pełniej “opowiedzieć story” - kolorem, formą, fotografią.

Założenia projektu

Kompleksowo zajęliśmy się więc rebrandingiem, pozostawiając dominującą czerwień w logotypie - stosując ją jako akcent w samej stronie firmowej. Dało to bardzo dobry efekt czystości i przejrzystości.

Dzięki dużej ilości światła, prostym formom i dobrze dobranemu liternictwu, design nowej witryny prezentuje się elegancko i nowocześnie. Odpowiednio zredagowane nagłówki i esencjonalne teksty nie przytłaczają skomplikowaniem i “branżowym” językiem, toteż dla nowych klientów, oferta jest zrozumiała i przejrzysta.

Postawiliśmy także na profesjonalny minimalizm, jeśli chodzi o layout strony - wszystkie elementy są czytelne i łatwo dostępne dla użytkownika. Świadomie od zawsze stosujemy także zasadę maksymalnie dwóch kliknięć, by znaleźć żądaną informację, toteż witryna jest intuicyjna i bardzo użyteczna na wszystkich dostępnych urządzeniach mobilnych.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Metaltech

Miasto: Szczecin

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaSerdecznie polecam!

W Website Style stworzyłam swoją stronę internetową. Firma profesjonalna, z ogromnym bagażem pomysłów, kreatywna, nastawiona na potrzeby klienta. Ponadto bardzo pomocna - odpowiedzą na każde pytanie, wytłumaczą, pokierują. A wszystko w przesympatycznej atmosferze! Jestem bardzo zadowolona, i ogromnie dziękuję!

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING