11-22 79

Infografika w tworzeniu stron www

Infografika w tworzeniu stron www

11-22 79

Infografiki są trady­cyjnie postrze­gane jako elementy wizualne takie, jak znaki, wykresy, mapy i dia­gramy, które mają za cel pomóc w zrozu­mie­niu danej zawartości tek­stowej. Ich przekaz jest silniejszy niż w przypadku słów czy obrazów – ponieważ są bardzo proste i trafiają w samo sedno opisywanego aspektu.

Projektowanie stron www to kreatywne podejście do zredagowanych treści – wybranie najważniejszych cech ofert, usług i przedstawienie ich w sposób najbardziej czytelny i przystępny dla potencjalnego klienta. Tworzymy infografiki na potrzeby stron www, także do druku – ulotek, folderów i katalogów, by maksymalnie były adekwatne do opisywanych treści oraz merytorycznie poprawne.

Info­grafiki wyko­rzys­tują ele­menty wiz­ualne pro­jektu, aby przed­stawić odbiorcy kon­tekst i znacze­nie pewnych fak­tów w jak najprost­szy sposób, którego nigdy nie doświadczył. Jest to element zaskoczenia, ale i ciekawości. Takie wykorzystanie gwarantuje sukces oraz poprawne, sukcesywne budowanie marki – odbiorcy zaczynają kojarzyć proste i czytelne formy z logiem, grafiką, wreszcie – firmą.

Filmy

X

06-27 367

Realizacja strony www Auto Planeta

X

06-24 543

Website Style - Team

X

06-24 643

Website Style - Park Naukowo Technologiczny Gdynia

COPYRIGHT 2011 - 2020 ALL RIGHTS RESERVED