Nagroda Publiczności na WaysConf Awards 2023 dla Website Style!

Nagroda Publiczności na WaysConf Awards 2023 dla Website Style!

Nagroda Publiczności na WaysConf Awards 2023 dla Website Style! Nie mogliśmy sobie lepiej wyobrazić tego tygodnia! Zostaliśmy laureatami nagrody publiczności podczas WaysConf Awards 2023!

 

Nasza realizacja Impevis zdobyła pierwsze miejsce publiczności w kategorii Desktop & Web Apps w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu. 

WaysConf to największe wydarzenie w branży IT, które promuje innowacyjne rozwiązania technologiczne i społeczne. Cieszymy się ogromnie, że nasza praca została doceniona przez publiczność. To nas motywuje do dalszej pracy i poszerzania swojej wiedzy z zakresu projektowania i designu stron internetowych.

 

Nagroda Publiczności na WaysConf Awards 2023 dla Website Style. Impevis to nowatorski serwis.

Serwis który zrzesza armatorów oraz inspektorów z całego świata. Wykonaliśmy go od podstaw, rozpoczynając od przygotowania makiet, materiałów i layoutów, aż po wdrożenie, unikając korzystania z gotowych komponentów. Naszym celem było stworzenie serwisu z nieograniczonymi możliwościami rozwoju, nad którym obecnie nadal pracujemy.

 

Projekt Impevis jest realizacją stworzoną od A do Z przez nasz zespół, złożoną z rozbudowanych modułów, które były tworzone od zera, tak, by unikać gotowych, utartych rozwiązań, tworząc coś innowacyjnego w sto procentach dedykowanego jednemu klientowi.

 

Najważniejszym założeniem projektu było stworzenie nowoczesnego portalu dla transportu morskiego, ponieważ brakowało takiego narzędzia w branży. Jednak, z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na takie rozwiązania, zdecydowaliśmy się na jego rozwinięcie. W podsumowaniu, portal ten zapewnia zweryfikowane i pewne informacje o armatorach. Jest niezwykle istotne dla naszych użytkowników. Co więcej, posiada on odpowiednie funkcjonalności, takie jak szybka i przejrzysta forma transakcji, obsługę bramek płatności, a także obsługę project management oraz księgowość. Planujemy również wdrożenie integracji z oprogramowaniem XERO, co jeszcze bardziej usprawni naszą platformę w przyszłości.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i głosowali na naszą aplikację. To dla nas ogromne wyróżnienie, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju. Nie moglibyśmy tego osiągnąć bez naszego niesamowitego zespołu, który codziennie wkłada ogromne serce w to, co robimy. Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Gratulujemy również zwycięzcom z innych kategorii

1st Place: DailyArt Mobil Apps

2nd Place: eobuwie

3rd Place: mObywatel app

 

Czytaj również

Smart rozwiązania na stronach www
1859

Smart rozwiązania na stronach www

Smart rozwiązania na stronach www to technologie i funkcje, które mają na celu poprawienie użytkowania. Zwiększenie interakcji, zachęcenie do działania oraz dostarczenie bardziej intuicyjnego i angażującego doświadczenia dla odwiedzających. Tak naprawdę pod tym pojęciem kryje się szereg zastosowań i rozwiązań. Które, na pierwszy rzut oka mogą zostać nawet niezauważone i przeoczone. 

 

W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się tym najbardziej popularnym:

 

Czytaj dalej