12-07 347

Posprzedażowa obsługa premium - Monitoring stron WWW

Posprzedażowa obsługa premium - Monitoring stron WWW

12-07 347

Ręka w górę, kto choć raz w życiu zapomniał opłacić swoją domenę. Lub hosting. Lub jakąkolwiek usługę internetową, od której zależało funkcjonowanie strony www. W dobie nieskończonej ilości maili, po prostu przeoczył maila z fakturą proforma, lub uznał to jako spam i usunął. Kto, wraz z wejściem na rynek obowiązkowych certyfikatów SSL, łapał się za głowę, nie rozumiejąc nic z tutoriali i instrukcji - co, jak i dlaczego trzeba instalować i płacić…? Kto - wreszcie - miał dość tego całego bałaganu wokół strony internetowej, że odechciewało się w ogóle takową zajmować?

Z zawodowego doświadczenia wiemy, że jest całkiem sporo firm, a także klientów prywatnych, którzy nie mają czasu, chęci ani możliwości na zajmowanie się “doglądaniem” swojej witryny. Co w takim razie radzimy? Radzimy zaufać profesjonalistom - nam!

Z rynkowej potrzeby wprowadzamy dla naszych klientów zupełnie nową usługę posprzedażową w klasie premium, która przyczyni się do stabilnego działania Twojej witryny - Monitoring stron www!

Jak to działa? Za pomocą powiadomień mail/sms powiadomimy Cię o zbliżającym się terminie płatności Twojej domeny, o konieczności opłacenia hostingu czy przedłużenia działania certyfikatów SSL. Doradzimy Ci, jakie usługi dodatkowe warto wykupić, by Twoja strona była zawsze zoptymalizowana, aktualna i dostępna dla użytkowników 24/7.

Co zapewniamy? Po pierwsze poprawność wyświetlania - już w momencie odbioru naszych stron, klient ma gwarancję zgodności z najnowszymi standardami kodowania i wyświetlania na urządzeniach mobilnych i w najpopularniejszych przeglądarkach. Z biegiem czasu jednak, wersje oprogramowania mogą ulegać aktualizacjom, co powoduje nieścisłości i niedociągnięcia. W ramach naszej usługi monitoringu jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować wyświetlanie się strony na różnych urządzeniach i w razie potrzeby - interweniować.

Po drugie - Działająca witryna, to witryna odwiedzana. Dbamy o zadowolenie Twoich użytkowników, dokładamy wszelkich starań, by witryna była zawsze dostępna w 100% i optymalnie działająca.

Po trzecie - szybkość reakcji. W ramach usługi, gwarantujemy 24-godzinną gotowość do ewentualnych działań naprawczych/serwisowych nad Twoją stroną.

Po czwarte - chcemy jak najlepiej zadbać o naszych klientów, dlatego też Tobie zapewniamy spokojny sen, podczas gdy sami zajmiemy się Twoimi usługami internetowymi.

Po piąte - takie kompleksowe działanie, zapewniające stabilność i nieprzerwaną poprawność wyświetlania strony internetowej ma także przełożenie na pozycjonowanie witryny - będzie się ona lepiej i efektywniej “piąć w górę” w wynikach wyszukiwania.

> Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany wejdź na naszą stronę tutaj lub skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy osiągnąć sukces online!

Filmy

X

06-27 367

Realizacja strony www Auto Planeta

X

06-24 543

Website Style - Team

COPYRIGHT 2011 - 2021 ALL RIGHTS RESERVED