Posprzedażowa obsługa premium - Monitoring stron WWW

Posprzedażowa obsługa premium - Monitoring stron WWW

Ręka w górę, kto choć raz w życiu zapomniał opłacić swoją domenę. Lub hosting. Lub jakąkolwiek usługę internetową, od której zależało funkcjonowanie strony www. W dobie nieskończonej ilości maili, po prostu przeoczył maila z fakturą proforma, lub uznał to jako spam i usunął. Kto, wraz z wejściem na rynek obowiązkowych certyfikatów SSL, łapał się za głowę, nie rozumiejąc nic z tutoriali i instrukcji – co, jak i dlaczego trzeba instalować i płacić…? Kto – wreszcie – miał dość tego całego bałaganu wokół strony internetowej, że odechciewało się w ogóle takową zajmować?

 

Z zawodowego doświadczenia wiemy, że jest całkiem sporo firm, a także klientów prywatnych, którzy nie mają czasu, chęci ani możliwości na zajmowanie się “doglądaniem” swojej witryny.

1. Co w takim razie radzimy? Radzimy zaufać profesjonalistom - nam!

Z rynkowej potrzeby wprowadzamy dla naszych klientów zupełnie nową usługę posprzedażową w klasie premium, która przyczyni się do stabilnego działania Twojej witryny – Monitoring stron www!

2. Jak to działa?

Za pomocą powiadomień mail/sms powiadomimy Cię o zbliżającym się terminie płatności Twojej domeny, o konieczności opłacenia hostingu czy przedłużenia działania certyfikatów SSL. Doradzimy Ci, jakie usługi dodatkowe warto wykupić, by Twoja strona była zawsze zoptymalizowana, aktualna i dostępna dla użytkowników 24/7.

3. Co zapewniamy?

Po pierwsze poprawność wyświetlania – już w momencie odbioru naszych stron, klient ma gwarancję zgodności z najnowszymi standardami kodowania i wyświetlania na urządzeniach mobilnych i w najpopularniejszych przeglądarkach. Z biegiem czasu jednak, wersje oprogramowania mogą ulegać aktualizacjom, co powoduje nieścisłości i niedociągnięcia. W ramach naszej usługi monitoringu jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować wyświetlanie się strony na różnych urządzeniach i w razie potrzeby – interweniować.

 

Po drugie – Działająca witryna, to witryna odwiedzana. Dbamy o zadowolenie Twoich użytkowników, dokładamy wszelkich starań, by witryna była zawsze dostępna w 100% i optymalnie działająca.

 

Po trzecie – szybkość reakcji. W ramach usługi, gwarantujemy 24-godzinną gotowość do ewentualnych działań naprawczych/serwisowych nad Twoją stroną.

 

Po czwarte – chcemy jak najlepiej zadbać o naszych klientów, dlatego też Tobie zapewniamy spokojny sen, podczas gdy sami zajmiemy się Twoimi usługami internetowymi.

 

Po piąte – takie kompleksowe działanie, zapewniające stabilność i nieprzerwaną poprawność wyświetlania strony internetowej ma także przełożenie na pozycjonowanie witryny – będzie się ona lepiej i efektywniej “piąć w górę” w wynikach wyszukiwania.

 

>
Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany wejdź na naszą stronę tutaj lub skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy osiągnąć sukces online!

Monitoring

pozycjonowanie

strony www

Czytaj również