Posprzedażowa obsługa premium - Monitoring stron WWW

Ręka w górę, kto choć raz w życiu zapomniał opłacić swoją domenę. Lub hosting. Lub jakąkolwiek usługę internetową, od której zależało funkcjonowanie strony www. W dobie nieskończonej ilości maili, po prostu przeoczył maila z fakturą proforma, lub uznał to jako spam i usunął. Kto, wraz z wejściem na rynek obowiązkowych certyfikatów SSL, łapał się za głowę, nie rozumiejąc nic z tutoriali i instrukcji – co, jak i dlaczego trzeba instalować i płacić…? Kto – wreszcie – miał dość tego całego bałaganu wokół strony internetowej, że odechciewało się w ogóle takową zajmować?

 

Z zawodowego doświadczenia wiemy, że jest całkiem sporo firm, a także klientów prywatnych, którzy nie mają czasu, chęci ani możliwości na zajmowanie się “doglądaniem” swojej witryny.

1. Co w takim razie radzimy? Radzimy zaufać profesjonalistom - nam!

Z rynkowej potrzeby wprowadzamy dla naszych klientów zupełnie nową usługę posprzedażową w klasie premium, która przyczyni się do stabilnego działania Twojej witryny – Monitoring stron www!

2. Jak to działa?

Za pomocą powiadomień mail/sms powiadomimy Cię o zbliżającym się terminie płatności Twojej domeny, o konieczności opłacenia hostingu czy przedłużenia działania certyfikatów SSL. Doradzimy Ci, jakie usługi dodatkowe warto wykupić, by Twoja strona była zawsze zoptymalizowana, aktualna i dostępna dla użytkowników 24/7.

3. Co zapewniamy?

Po pierwsze poprawność wyświetlania – już w momencie odbioru naszych stron, klient ma gwarancję zgodności z najnowszymi standardami kodowania i wyświetlania na urządzeniach mobilnych i w najpopularniejszych przeglądarkach. Z biegiem czasu jednak, wersje oprogramowania mogą ulegać aktualizacjom, co powoduje nieścisłości i niedociągnięcia. W ramach naszej usługi monitoringu jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować wyświetlanie się strony na różnych urządzeniach i w razie potrzeby – interweniować.

 

Po drugie – Działająca witryna, to witryna odwiedzana. Dbamy o zadowolenie Twoich użytkowników, dokładamy wszelkich starań, by witryna była zawsze dostępna w 100% i optymalnie działająca.

 

Po trzecie – szybkość reakcji. W ramach usługi, gwarantujemy 24-godzinną gotowość do ewentualnych działań naprawczych/serwisowych nad Twoją stroną.

 

Po czwarte – chcemy jak najlepiej zadbać o naszych klientów, dlatego też Tobie zapewniamy spokojny sen, podczas gdy sami zajmiemy się Twoimi usługami internetowymi.

 

Po piąte – takie kompleksowe działanie, zapewniające stabilność i nieprzerwaną poprawność wyświetlania strony internetowej ma także przełożenie na pozycjonowanie witryny – będzie się ona lepiej i efektywniej “piąć w górę” w wynikach wyszukiwania.

 

>
Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany wejdź na naszą stronę tutaj lub skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy osiągnąć sukces online!

Monitoring

pozycjonowanie

strony www

Czytaj również

Wykorzystanie storytellingu na stronach www
1808

Wykorzystanie storytellingu na stronach www

Wykorzystanie storytellingu na stronach www. Storytelling to pojęcie, które jest powszechnie znane w branży graficznej, a które, mamy wrażenie – wciąż jest zbyt mało poznane przez klientów.

 

Storytelling, czyli “opowieść”, który zaciekawi odbiorcę.  U podstaw tego terminu leży poprawnie skonstruowany storytelling. Ty opowiadasz coś swojemu użytkownikowi, a on realnie angażuje się w historię.  Jego mózg stara się przewidzieć, co nastąpi dalej. Jest to idealna sytuacja dla obu stron ze względu na zsynchronizowanie i zaangażowanie w relację i komunikację.

Czytaj dalej

Rozwiązania dla platform internetowych w 2023 roku
1059

Rozwiązania dla platform internetowych w 2023 roku

Rozwiązania dla platform internetowych w 2023 roku. Wszyscy wiemy, że wdrożenie dowolnego biznesu e-commerce, strony usługowej lub innej dowolnej platformy online. Wymaga odpowiedniej strategii, składającej się z kilku kluczowych elementów, uwzględniających technologię, UI/UX, marketing i SEO. Wszystko wydaje się nam całkiem logiczne i proste, gdy nie przychodzi do realizacji założeń i strategii. 

Czytaj dalej