973

Serwis stron internetowych - co to takiego?

Stworzyłeś swoją wymarzoną stronę internetową, dostałeś dostęp do panelu, ale wciąż coś nie działa? Dostajesz maile o braku certyfikatu SSL, a nie masz pojęcia o czym mowa? Zorientowałeś się po czasie, że właśnie wygasła Ci domena lub hosting? Serwis stron internetowych co to takiego?

 

W dzisiejszym wpisie przedstawimy zupełnie nową usługę, w ramach której nie będziesz musiał w ogóle przejmować się czymś takim jak serwis stron internetowych!

 

Stworzenie strony internetowej, ergo praca grafików i developerów kończy się w momencie oddania jej do użytku, do publikacji. Przekazanie klientowi dostępu do panelu administracyjnego najczęściej oznacza, że agencja interaktywna “zapada się pod ziemię” i rzadko kiedy chce po publikacji jeszcze coś zmieniać. Niewiele z nich posiada usługę serwisowania i opieki nad wyprodukowanymi witrynami.

 

W obecnym świecie aktualna, odpowiednio zabezpieczona strona internetowa to standard, bez którego w zasadzie nie można mówić o jakimkolwiek marketingu. W Website Style doskonale rozumiemy to, że nie każda firma posiada i/lub może sobie pozwolić na stałe zatrudnianie programistów/grafików i nie na najnormalniej w świecie, czasu na zajmowanie się aktualizacjami bądź pilnowaniem terminów wygasających usług.

Z zawodowego doświadczenia wiemy, że jest całkiem sporo firm, a także klientów prywatnych, którzy nie mają czasu, chęci ani możliwości na zajmowanie się “doglądaniem” swojej witryny. Co w takim razie radzimy? Radzimy zaufać profesjonalistom – nam! 

 

Z rynkowej potrzeby wprowadziliśmy dla naszych klientów zupełnie nową usługę posprzedażową w klasie premium, która gwarantuje stabilne działanie stron www 24/7, przez 365 dni w roku – Monitoring stron www!

1. Monitoring stron www - jak to działa?

W dobie wszędobylskich botów i ogromnej ilości spamu, zasypującego nasze skrzynki mailowe, łatwo przeoczyć realne wiadomości od usługodawców o terminach płatności.

Wykupując naszą nową usługę pomocą powiadomień mail/sms powiadomimy Cię o zbliżającym się terminie płatności Twojej domeny, o konieczności opłacenia hostingu czy przedłużenia działania certyfikatów SSL. Doradzimy Ci, jakie usługi dodatkowe warto wykupić, by Twoja strona była zawsze zoptymalizowana, aktualna i dostępna dla użytkowników 24/7.

2. Co zapewniamy?

  1. Poprawność wyświetlania

 

Najważniejsze – już w momencie odbioru naszych stron, klient ma gwarancję zgodności z najnowszymi standardami kodowania i wyświetlania na urządzeniach mobilnych i w najpopularniejszych przeglądarkach. Z biegiem czasu jednak, wersje oprogramowania mogą ulegać aktualizacjom, co powoduje nieścisłości i niedociągnięcia. W ramach naszej usługi monitoringu jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować wyświetlanie się strony na różnych urządzeniach i w razie potrzeby – interweniować. Wszelkie ewentualne zmiany i prace prowadzone są w taki sposób by nie zaburzać płynności funkcjonowania i wyświetlania witryn, co jest szczególnie ważne w przypadku sklepów online. Jeśli bezinwazyjna aktualizacja oprogramowania nie jest możliwa, konsultujemy z Tobą termin w którym może zostać przeprowadzona modernizacja, tak, by ryzyko dla Twoich klientów było jak najmniejsze.

 

  1. Działająca witryna, to witryna odwiedzana. Dbamy o zadowolenie Twoich użytkowników, dokładamy wszelkich starań, by witryna była zawsze dostępna w 100% i optymalnie działająca.

 

  1. Szybkość reakcji. W ramach usługi, gwarantujemy 24-godzinną gotowość do ewentualnych działań naprawczych/serwisowych nad Twoją stroną. Na wszystkie zgłoszenia staramy się odpowiadać w ciągu 24 godzin. Dzięki zespołowi specjalistów, wszelkie usterki usuwane są szybko i bezproblemowo. Nie ma tutaj mowy o włamach hakerskich, spamie czy botach. Skutecznie dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych dzień i noc.

 

  1. Chcemy jak najlepiej zadbać o naszych klientów, dlatego też Tobie zapewniamy spokojny sen, podczas gdy sami zajmiemy się Twoimi usługami internetowymi. Nie będziemy Cię bez potrzeby kłopotać i zasypywać mailami odnośnie ofert.

 

  1. Kompleksowe działanie, zapewniające stabilność i nieprzerwaną poprawność wyświetlania strony internetowej ma także przełożenie na pozycjonowanie witryny – będzie się ona lepiej i efektywniej “piąć w górę” w wynikach wyszukiwania. 

 

Jeśli masz jeszcze wątpliwości, potrzebujesz konsultacji i porady – skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy osiągnąć sukces online.

973

certyfikat ssl

monitoring stron

strony internetowe

Czytaj również

Wykorzystanie storytellingu na stronach www
1809

Wykorzystanie storytellingu na stronach www

Wykorzystanie storytellingu na stronach www. Storytelling to pojęcie, które jest powszechnie znane w branży graficznej, a które, mamy wrażenie – wciąż jest zbyt mało poznane przez klientów.

 

Storytelling, czyli “opowieść”, który zaciekawi odbiorcę.  U podstaw tego terminu leży poprawnie skonstruowany storytelling. Ty opowiadasz coś swojemu użytkownikowi, a on realnie angażuje się w historię.  Jego mózg stara się przewidzieć, co nastąpi dalej. Jest to idealna sytuacja dla obu stron ze względu na zsynchronizowanie i zaangażowanie w relację i komunikację.

Czytaj dalej

Rozwiązania dla platform internetowych w 2023 roku
1060

Rozwiązania dla platform internetowych w 2023 roku

Rozwiązania dla platform internetowych w 2023 roku. Wszyscy wiemy, że wdrożenie dowolnego biznesu e-commerce, strony usługowej lub innej dowolnej platformy online. Wymaga odpowiedniej strategii, składającej się z kilku kluczowych elementów, uwzględniających technologię, UI/UX, marketing i SEO. Wszystko wydaje się nam całkiem logiczne i proste, gdy nie przychodzi do realizacji założeń i strategii. 

Czytaj dalej