1597

Serwis stron internetowych - co to takiego?

Serwis stron internetowych - co to takiego?

Stworzyłeś swoją wymarzoną stronę internetową, dostałeś dostęp do panelu, ale wciąż coś nie działa? Dostajesz maile o braku certyfikatu SSL, a nie masz pojęcia o czym mowa? Zorientowałeś się po czasie, że właśnie wygasła Ci domena lub hosting? Serwis stron internetowych co to takiego?

 

W dzisiejszym wpisie przedstawimy zupełnie nową usługę, w ramach której nie będziesz musiał w ogóle przejmować się czymś takim jak serwis stron internetowych!

 

Stworzenie strony internetowej, ergo praca grafików i developerów kończy się w momencie oddania jej do użytku, do publikacji. Przekazanie klientowi dostępu do panelu administracyjnego najczęściej oznacza, że agencja interaktywna “zapada się pod ziemię” i rzadko kiedy chce po publikacji jeszcze coś zmieniać. Niewiele z nich posiada usługę serwisowania i opieki nad wyprodukowanymi witrynami.

 

W obecnym świecie aktualna, odpowiednio zabezpieczona strona internetowa to standard, bez którego w zasadzie nie można mówić o jakimkolwiek marketingu. W Website Style doskonale rozumiemy to, że nie każda firma posiada i/lub może sobie pozwolić na stałe zatrudnianie programistów/grafików i nie na najnormalniej w świecie, czasu na zajmowanie się aktualizacjami bądź pilnowaniem terminów wygasających usług.

Z zawodowego doświadczenia wiemy, że jest całkiem sporo firm, a także klientów prywatnych, którzy nie mają czasu, chęci ani możliwości na zajmowanie się “doglądaniem” swojej witryny. Co w takim razie radzimy? Radzimy zaufać profesjonalistom – nam! 

 

Z rynkowej potrzeby wprowadziliśmy dla naszych klientów zupełnie nową usługę posprzedażową w klasie premium, która gwarantuje stabilne działanie stron www 24/7, przez 365 dni w roku – Monitoring stron www!

1. Monitoring stron www - jak to działa?

W dobie wszędobylskich botów i ogromnej ilości spamu, zasypującego nasze skrzynki mailowe, łatwo przeoczyć realne wiadomości od usługodawców o terminach płatności.

Wykupując naszą nową usługę pomocą powiadomień mail/sms powiadomimy Cię o zbliżającym się terminie płatności Twojej domeny, o konieczności opłacenia hostingu czy przedłużenia działania certyfikatów SSL. Doradzimy Ci, jakie usługi dodatkowe warto wykupić, by Twoja strona była zawsze zoptymalizowana, aktualna i dostępna dla użytkowników 24/7.

2. Co zapewniamy?

  1. Poprawność wyświetlania

 

Najważniejsze – już w momencie odbioru naszych stron, klient ma gwarancję zgodności z najnowszymi standardami kodowania i wyświetlania na urządzeniach mobilnych i w najpopularniejszych przeglądarkach. Z biegiem czasu jednak, wersje oprogramowania mogą ulegać aktualizacjom, co powoduje nieścisłości i niedociągnięcia. W ramach naszej usługi monitoringu jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować wyświetlanie się strony na różnych urządzeniach i w razie potrzeby – interweniować. Wszelkie ewentualne zmiany i prace prowadzone są w taki sposób by nie zaburzać płynności funkcjonowania i wyświetlania witryn, co jest szczególnie ważne w przypadku sklepów online. Jeśli bezinwazyjna aktualizacja oprogramowania nie jest możliwa, konsultujemy z Tobą termin w którym może zostać przeprowadzona modernizacja, tak, by ryzyko dla Twoich klientów było jak najmniejsze.

 

  1. Działająca witryna, to witryna odwiedzana. Dbamy o zadowolenie Twoich użytkowników, dokładamy wszelkich starań, by witryna była zawsze dostępna w 100% i optymalnie działająca.

 

  1. Szybkość reakcji. W ramach usługi, gwarantujemy 24-godzinną gotowość do ewentualnych działań naprawczych/serwisowych nad Twoją stroną. Na wszystkie zgłoszenia staramy się odpowiadać w ciągu 24 godzin. Dzięki zespołowi specjalistów, wszelkie usterki usuwane są szybko i bezproblemowo. Nie ma tutaj mowy o włamach hakerskich, spamie czy botach. Skutecznie dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych dzień i noc.

 

  1. Chcemy jak najlepiej zadbać o naszych klientów, dlatego też Tobie zapewniamy spokojny sen, podczas gdy sami zajmiemy się Twoimi usługami internetowymi. Nie będziemy Cię bez potrzeby kłopotać i zasypywać mailami odnośnie ofert.

 

  1. Kompleksowe działanie, zapewniające stabilność i nieprzerwaną poprawność wyświetlania strony internetowej ma także przełożenie na pozycjonowanie witryny – będzie się ona lepiej i efektywniej “piąć w górę” w wynikach wyszukiwania. 

 

Jeśli masz jeszcze wątpliwości, potrzebujesz konsultacji i porady – skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy osiągnąć sukces online.

1597

certyfikat ssl

monitoring stron

strony internetowe

Czytaj również