1431

Wsparcie techniczne – czyli do kogo w potrzebie?

tworzenie stron www

1. Kompleksowość w projektowaniu dzisiejszych stron internetowych to także troska o działanie strony po oddaniu do użytku jej klientowi.

Jako, że dbamy o długofalowe relacje z naszymi klientami, w cenie wszystkich naszych stron jest roczne wsparcie techniczne.

2. Dotyczy ono kwestii obsługi strony internetowych,

nawet po szkoleniu – możemy przeprowadzić wsparcie techniczne powtórnie (np. Dla innych osób, mających zajmować się aktualizowaniem strony) bądź przesłać print-screeny z poszczególnych etapów edycji. Dla bardzo opornych oferujemy nagrywane przez nas flmiki, pokazujące krok po kroku jaki sposób nanosić zmiany.

W obsłudze strony mieści się nanoszenie/zmienianie treści oraz zdjęć, a także zawartości sliderów. Zmiany w interfejsie strony (kolorystyka, ułożenie elementów względem siebie) nie są uznawane jako zawierające się we wsparciu i są dodatkowo wyceniane.

3. Co ważne

W przypadku stron www, które umieszczane są na naszym serwerze – gwarantujemy także pomoc w przypadku nieoczekiwanych zmian oprogramowania hostingu, czy ataków hakerskich. W ciągu 48 godzin jesteśmy zobligowani do usunięcia usterki i przywrócenia strony w stanie sprzed awarii – dzięki zapisanym backup’om każdej strony, jesteśmy w stanie wykonać to szybko i kompleksowo.

Dowiedz się więcej…

1431

sklepy internetowe

strony www

wsparcie techniczne

Czytaj również

1. Ambasador marki, czyli budowanie marki w Internecie
1192

Ambasador marki, czyli budowanie marki w Internecie

Budowanie wizerunku marki to proces kształtowania postrzegania marki przez jej klientów, społeczność oraz ogół społeczeństwa. Jest to kluczowy element strategii marketingowej każdej firmy, ponieważ silny i pozytywny wizerunek marki może przyciągać klientów, budować lojalność i zaufanie, oraz umożliwiać osiągnięcie przewagi konkurencyjnej na rynku.

Czytaj dalej