01-30 331

Wsparcie techniczne – czyli do kogo w potrzebie?

Wsparcie techniczne – czyli do kogo w potrzebie?

01-30 331

Kompleksowość w projektowaniu dzisiejszych stron internetowych to także troska o działanie strony po oddaniu do użytku jej klientowi. Jako, że dbamy o długofalowe relacje z naszymi klientami, w cenie wszystkich naszych stron jest roczne wsparcie techniczne.

Dotyczy ono kwestii obsługi strony internetowych, nawet po szkoleniu – możemy przeprowadzić je powtórnie (np. Dla innych osób, mających zajmować się aktualizowaniem strony) bądź przesłać print-screeny z poszczególnych etapów edycji. Dla bardzo opornych oferujemy nagrywane przez nas flmiki, pokazujące krok po kroku jaki sposób nanosić zmiany.

W obsłudze strony mieści się nanoszenie/zmienianie treści oraz zdjęć, a także zawartości sliderów. Zmiany w interfejsie strony (kolorystyka, ułożenie elementów względem siebie) nie są uznawane jako zawierające się we wsparciu i są dodatkowo wyceniane.

Co ważne – w przypadku stron www, które umieszczane są na naszym serwerze – gwarantujemy także pomoc w przypadku nieoczekiwanych zmian oprogramowania hostingu, czy ataków hakerskich. W ciągu 48 godzin jesteśmy zobligowani do usunięcia usterki i przywrócenia strony w stanie sprzed awarii – dzięki zapisanym backup’om każdej strony, jesteśmy w stanie wykonać to szybko i kompleksowo.

Filmy

X

06-27 367

Realizacja strony www Auto Planeta

X

06-24 543

Website Style - Team

X

06-24 643

Website Style - Park Naukowo Technologiczny Gdynia

COPYRIGHT 2011 - 2020 ALL RIGHTS RESERVED