identyfikacja wizualna projektu logo

Identyfikacja wizualna
Projekt Logo

Dla firmy Gala, przedsiębiorstwa świadzcącego usługi hurtowe i detaliczne transportu owoców i warzyw na terenie województwa pomorskiego, odświeżyliśmy i wdrożyliśmy nową identyfikację wizualną.

Klient

Firma gala, to marka z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku. Siedziba firmy mieści się na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Renk w Gdańsku. Jest to firma rodzinna, której priorytetem jest spełnianie oczekiwań kontrahentów poprzez świadczenie wysokiej jakości dystrybucji. Współpracuje z wieloma rolnikami z całej Polski oraz importujemy towar z Holandii i Hiszpanii.

My

Branża spożywcza to dla nas dość nowa branża, którą cały czas poznajemy. Jednak estetyczne i eleganckie projekty to nasz konik! Naszym zamysłem było stworzenie znaku maksymalnie prostego, ale które będzie posiadało pewien minimalistyczny ‘smaczek’, który zapadnie w pamięć i będzie odpowiedni dla rynku. Logo oparliśmy o najprostszą formę - jabłko, nomen omen - gala, oczywiście. Zamknięcie całości w kole sprawia, że sygnet może być używany samodzielnie a także idealnie prezentuje się jako znacznik-naklejka na owocach i warzywach.

Klient:

Gala


MIASTO:

GDAŃSK


ZAKRES PRAC:

CONCEPT, DESIGN,
IDENTIFICATION


w r ó ć d a l e j