identyfikacja wizualna projektu logo

Identyfikacja wizualna
Projekt Logo

Kolejna realizacja z branży nieruchomości. W Website Style bardzo lubimy stylowy i estetyczny design stron www, nie dziwi więc, że zgłasza się do nas coraz więcej firm, architektów i aranżatorów wnętrz, którzy ów design “widzą i czują” w realnym świecie!

Klient

Nasz klient zajmuje się aranżacja i wykończeniem wnętrz. Oferując swoim partnerom dogodne warunki, kompleksowe podejście i sprawdzone rozwiązania, zyskuje coraz większe uznanie i rozpoznawalność w niełatwej branży, w dodatku w Warszawie! Naszym zadaniem więc było, takie “ubranie” marki, by zainteresowała i zaintrygowała nawet najbardziej wymagających klientów ze stolicy.

My

“Choć romantycznie wierzymy, że piękno ma ogromne znaczenie, to wiemy też, że funkcjonalność jest najważniejsza. Stworzyliśmy Unique Space z myślą o najbardziej wymagających i świadomych klientach. Łączymy nowoczesne rozwiązania z ponadczasową wygodą, która sprawi, że z przyjemnością będziesz wracać do zaprojektowanego wnętrza.” - Choć to cytat ze strony www klienta, można powiedzieć, że zrobiliśmy to samo - połączyliśmy nowoczesne rozwiązania z ponadczasowym lookiem i stylem by z przyjemnością tworzyć własną markę.

Klient:

Unique


MIASTO:

WARSZAWA


ZAKRES PRAC:

CONCEPT, DESIGN,
IDENTIFICATION


w r ó ć d a l e j