Przedstawiamy
CHCEE market.
Bo chcieć to móc!

Chcee to portal, zrzeszający najzdolniejszych polskich twórców, artystów, projektantów i rzemieślników. To przestrzeń w której można zaprezentować się światu, zyska wsparcie, profesjonalne narzędzia i wiedzę, która pomaga rozwinąć skrzydła i wzlecieć na zupełnie nowy poziom artystycznej wolności finansowej.

Klient

Właścicielami są ludzie, którzy chcą stworzyć społeczność tworzona przez ludzi, którzy kochają piękno, ale równocześnie twardo stąpają po ziemi.

Wierzą w siłę synergii. Każda z marek uczestniczących w społeczności ma moc przyciągania. Razem tworzą magnes o sile, której nikt się nie oprze. Ich celem jest wykreowanie miejsca, w którym masz swoją autonomiczną przestrzeń, ale czerpią też z wielkiego potencjału kolektywu, do którego należą. Tutaj stają się częścią czegoś większego, nie tracąc swojego indywidualnego charakteru i autentyzmu.

My

Podeszliśmy do tego nietuzinkowego tematu, dość nietuzinkowo, bowiem zaczęliśmy oglądać… prace zrzeszonych już twórców. Wobec sztuki i różnych form graficznych, które miały być prezentowane w serwisie nie było innej rady - design strony internetowej musiał pozostać mocno minimalistyczny, prosty i wręcz ascetyczny.

Tym projektem, naszym zdaniem, dobitnie pokazujemy, że mniej znaczy więcej, a pozornie puste przestrzenie, wcale nie są puste - wręcz “krzyczą” czystą formą i przejrzystością.

Tak jak w we wszystkich naszych projektach - równie mocny nacisk położyliśmy na sferę user-experience oraz ogólne usability. Wersje mobilne oczywiście także zostały dopracowane w najmniejszym szczególe, gwarantują sprawne i płynne działanie na każdym urządzeniu.

Założenia projektu

Projekt zakładał maksymalną prostotę przy minimalnym nakładzie elementów i “smaczków”. Całość miała być utrzymana w czerni i bieli, tak by nie odwracała uwagi od prezentowanych materiałów graficznych w serwisie.

Pod względem użytecznościowym, założenia tyczyły się także odpowiedniej struktury strony, panelu twórców, możliwości generowania linków, czy podstron z odpowiednimi sekcjami dla poszczególnych kategorii czy województw.

Google Page Speed:
86%
Mobile
84%
Desktop

Klient CHCEE

Miasto: Gdynia

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie sklepów www tworzenie sklepów internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
sklepów www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie sklepów firmowych projekty graficzne sklepów
projektowanie sklepów internetowych
projektowanie sklepów www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING