Jak odnaleźliśmy wspólny język z Colabo?

… Bardzo szybko! Każdego dnia rośnie wspólna, społeczna świadomość. Szukamy dobrych produktów, które pozwolą nam być sobą, nie zabierając tego prawa naturze. Dla nas poszukiwania to za mało – chcemy, by ktoś, dzięki nam ODNALAZŁ. To czego szuka, siebie, i odpowiedź. Dlatego zdecydowaliśmy się opracować linię zapachów świadomych ekologicznie – zrównoważonych, przyjaznych dla człowieka i środowiska.

Zaskakujące, jak szybko i dobrze zrozumieliśmy się z klientem. W Website Style wyznajemy praktycznie identyczne wartości i zasady, odnosząc je do rynku IT i projektowania stron internetowych.

Klient

Colabo to nowatorska firma, tworząca naturalne kosmetyki oraz perfum dla kobiet. Firma stawia mocno na ekologię, poszanowanie naturalnych zasobów Matki Ziemi, recykling oraz czynne uczestnictwo w akcjach edukacyjnych i promujących skuteczne odzyskiwanie surowców z opakowań, flakonów i innych materiałów używanych do produkcji swoich produktów.

Jedną z dewiz Colabo jest “Be positive” - właściciele aktywnie wspierają nurt pozytywnego nastawienia do siebie i do otaczającego świata. Patrzenie na świat przez różowe okulary pozwala nie tylko na samoakceptację, ale także na projektowanie i tworzenie wyjątkowej gamy produktów, które zyskują coraz większą renomę wśród użytkowniczek i użytkowników kosmetyków Colabo.

My

W swoim dorobku mamy niejedną firmę kosmetyczną, nie jeden sklep online z produktami do pielęgnacji. Ponieważ jednak od samego początku czuliśmy podskórnie, że współpraca z Colabo, będzie wyjątkowa… równie wyjątkowo podeszliśmy do tematu.

Pastelowa paleta barw, która idealnie gra z wewnętrznym “spokojem” marki, równie spokojne i jednocześnie piękne opakowania to coś, co chcieliśmy pokazać od razu. Z biegiem procesu projektowania udało się nam wypracować nie przegadaną i prostą typografię, która nie zakłóca odbioru grafik i fotografii.

Założenia projektu

Każdy produkt otrzymał rozbudowaną i ciekawie rozwiązaną podstronę, również uwypuklającą zachwycające zdjęcia flakonów i opakowań. Na sam widok można poczuć wręcz zapach danego kosmetyku. Wszystkie oferowane towary są w pełni wegańskie, nie są testowane na zwierzętach, w 90% są pochodzenia naturalnego a ich flakony nadają się do recyklingu. Wszystkie te cechy zostały odpowiednio zilustrowane przez nas dedykowanymi infografikami.

Projektowanie stron internetowych obecnie to nie tylko schludny wygląd na ekranie laptopa. To także, albo przede wszystkim - odpowiednie wyświetlanie na wszelkich dostępnych urządzeniach mobilnych. Nie inaczej jest w przypadku Colabo - strona prezentuje się dokonale zarówno na ekranie laptopa, jak i na niewielkim smartfonie. wszystko to sprawia, że wizerunek marki jest budowany w oparciu o pozytywny i stabilny wydźwięk materiałów umieszczonych w Internecie.

Dodatkowo, stworzyliśmy dla użytkowników ciekawy internetowy quiz, który pokazuje odwzorowania i typy zapachowe, kierując się upodobaniami i przyzwyczajeniami codziennymi każdego odbiorcy.

Google Page Speed:
86%
Mobile
84%
Desktop

Klient Colabo

Miasto: Grudziądz

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING