Jak stworzyliśmy sklep internetowy dla firmy GALA?

Pyszne owoce w pysznej odsłonie - nowego sklepu online! Taki cel mieliśmy, projektując zupełnie nową witrynę dla firmy GALA. Skupiliśmy się na stworzeniu atrakcyjnego layoutu, uprościliśmy wygląd strony, dając jej tym samym przejrzystość i ład, a także udoskonaliliśmy technologię, dzięki czemu obsługa strony jest teraz o wiele prostsza i intuicyjna. Wystarczą 2, 3 kliknięcia by znaleźć poszukiwane informacje i produkty.

Klient

Przedsiębiorstwo "Gala warzywa i owoce" istnieje od 1992 roku. Przedmiotem działalności jest zaopatrywanie odbiorców hurtowych i detalicznych na terenie województwa pomorskiego w warzywa i owoce. Jest to firma rodzinna, której priorytetem jest spełnianie oczekiwań kontrahentów poprzez świadczenie wysokiej jakości dystrybucji.

Marka współpracuje z wieloma rolnikami z całej Polski oraz importuje towar z Holandii i Hiszpanii. W 2009 r. Produkcja nastawiona jest na sprzedaż hurtowni Gala. Gospodarstwo należące do Adam Weichbroth znajduję się w gminie Suchy Dąb w miejscowości Krzywe Koło. Właściciel dba osobiście, aby drzewka owoce wydawały zdrowe plony.

My

Chociaż początkowo mieliśmy wielką ochotę stworzenia bardzo nowoczesnej i innowacyjnej strony, która będzie mocno odstawać designem od witryn branżowych, finalnie wygrała jednak prostota i ux… Po analizie rynku oraz grup docelowych doszliśmy do wniosku, że główną potrzebą klienta jest maksymalnie uproszczenie i przejrzystość, a nie efektowność i innowacyjność.

Oczywiście, jak zawsze kompleksowo zajęliśmy się optymalizacją kodu, zasobów graficznych i nie tylko, a także wersjami na urządzenia mobilne. Dzięki temu nowa strona internetowa jest w pełni użyteczna i intuicyjna dla wszystkich odbiorców, niezależnie od tego na jakim urządzeniu przeglądają ofertę.

Założenia projektu

Strona utrzymana jest w barwach czerwieni i szarości i bieli. Kolor czerwony nawiązuje do logotypu, a szarość i biel idealnie współgra z dominującą czerwienią. Dopełnieniem designu jest katalog produktów oferowanych stale i sezonowo klientom.

Tak jak wspomnieliśmy powyżej - podstawowym założeniem klienta była przede wszystkim prostota i użyteczność strony, toteż zastosowane w designie proste formy, dobrej jakości fotografie i zgodne z identyfikacją wizualną barwy, wypełniają te założenia w 100%. Dodatkowo, stworzyliśmy także odpowiednio zaimplementowany system CMS, dający klientowi pełną kontrolę nad wyglądem jak i zawartością strony. Prosty edytor WYSIWYG (what you see is that you get) jest prosty w obsłudze nawet dla osoby nie zaznajomionej z systemem Wordpress. Dzięki temu strona www jest na bieżąco aktualizowana i “żyje”.

Google Page Speed:
86%
Mobile
84%
Desktop

Klient Gala

Miasto: Gdańsk

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaPotwierdzam, że agencja interaktywna Website Style we współpracy z nami zrealizowała w 2020 roku nowoczesny projekt strony internetowej oraz sklepu online gala.sklep.pl

W wyniku prac, powstał nietuzinkowy, nowatorski serwis, dzięki któremu zalogowani użytkownicy mogą dokonywać zakupów produktów spożywczych w hurtowych ilościach i w konkurencyjnych cenach.

Pomimo sporych wymagań i szerokiego zakresu prac, firma Website Style stanęła na wysokości zadania, w pełni wywiązując się z przydzielonego zadania. Dodatkowo, zespół wykazywał się dużą elastycznością i chętnie dzielił się swoim doświadczeniem - zarówno pod względem graficznym jak i developerskim/programistycznym.

Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy firmę Website Style, wszystkim, którzy poszukują profesjonalnej agencji interaktywnej do realizacji innowacyjnych i zaawansowanych projektów.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING