Tanecznym krokiem… stworzyliśmy stronę dla studia tańca Inessa

Dla naszej klientki, będącej utytułowaną tancerką, trenerką i choreografką, stworzyliśmy nietuzinkową i ciekawą stronę www, która przyciąga spojrzenie i można powiedzieć, że jest znakiem swoich czasów. W Website Style bardzo lubimy wyzwania i nieoczywiste rozwiązania, więc gdy tylko branża/specyfika pozwalają, chętnie puszczamy wodze fantazji i projektujemy coś nieoczywistego, co ma szansę stać się nowym trendem.

Klient

Nasza klientka to doświadczona tancerka, trenerka i choreografka, tańcząca od 4-tego roku życia. Multimedalistka zawodów krajowych i międzynarodowych, turniejów mistrzowskich w różnych stylach tańca. Posiada ponad 20-sto letnie doświadczenie jako trenerka oraz choreografka.

Inessa Studio Dance to studio stworzone z pasją, którą właścicielka pragnie przekazywać swoim klientom i podopiecznym. Wieloletnie doświadczenie pozwala na łączenie profesjonalnej pracy jako choreograf z ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji.

My

Tak jak myśleliśmy na początku, projekt Inessa Studio Dance pozwolił się nam “wyżyć” graficznie! Po dogłębnej analizie rynku i potrzeb klientki, po wielu burzach mózgów powstał pierwszy projekt szaty graficznej, która… spotkała się z wielkim entuzjazmem klientki! Oczywiście, nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy czegoś nie chcieli poprawić, ulepszyć :) Ostatecznie wygrał ciemny layout z pomarańczowo-żółtymi gradientami, które w połączeniu ze zdjęciami z profesjonalnej sesji fotograficznej, energetyzuje , poraża chęcią do działania i… potańczenia.

Założenia projektu

Poza wizerunkowym, najważniejszym założeniem oczywiście, było także stworzenie bazy filmików z instruktażem i opisem każdego stylu tańca, które użytkownicy będą mogli nabywać w ramach abonamentów.

Technologicznie, dodanie modułu woocommerce nie stanowiło oczywiście problemu. Znacznie trudniej było zaprojektować taki interfejs, który będzie spójny z przyjętą stylistyką, z której na pewno nikt nie chciał rezygnować, oraz który będzie użyteczny, intuicyjny i naturalnie - responsywny.

Udało się nam połączyć to wszystko, czego efektem jest nowoczesna strona internetowa, która co miesiąc notuje coraz to większe zasięgi i wzrosty w rankingach. Zadbaliśmy o część techniczną uwzględniającą najnowsze standardy kodowania i optymalizacji, a także o prosty w obsłudze edytor, dzięki któremu można prosto i z dowolnego urządzenia, edytować i aktualizować cały serwis.

Google Page Speed:
86%
Mobile
84%
Desktop

Klient Inessa Studio Dance

Miasto: Gdynia

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING