Praktyczne narzędzia do pracy ze szkłem - sklep internetowy Interfit

Sklep online z artykułami sanitarnymi Interfit to realizacja, dzięki której poznaliśmy tajniki instalacji i montażu złączek, łączników, baterii czy osłon silikonowych w prysznicach. Była to dla nas wielka frajda, móc zaprojektować “coś wielkiego” dla “czegoś tak małego” - ale jak potrzebnego i ważnego Wszystko udało się spiąć w zgrabny i estetyczny design, który konwertuje i co miesiąc generuje wzrost odwiedzin i dokonanych zakupów.

Klient

Interfit to nowoczesny sklep, oferujący okucia do szkła. W ofercie firmy znajdują się produkty, przeznaczone do montażu i użytkowania kabin prysznicowych, drzwi, ścianek całoszklanych czy balustrad.

Priorytetem marki jest najwyższa jakość i minimalistyczny design, wpisujący się w wystrój współczesnych domów i budynków użytkowych. W ofercie nie zabrakło akcesoriów do pracy ze szkłem, które ułatwiają montaż i zapewniają najwyższą jakość konstrukcji szklanej. Firma oferuje również akcesoria do konserwacji szkła, przeznaczone do pielęgnacji luster i szyb. Interfit to miejsce dla każdego, kto chce w pełni wykorzystać potencjał elementów szklanych.

My

Poznanie całego asortymentu marki zajęło nam sporo czasu - poznanie i zrozumienie zastosowań produktów to coś, czego musieliśmy się dowiedzieć, ażeby odpowiednio przygotować layout strony internetowej oraz sklepu online.

W Website Style doskonale rozumiemy konieczność poznania rynku oraz konkurencji klienta, przed jakimkolwiek projektowaniem, toteż nasze badanie rynku było przeprowadzone rzetelnie i zakrojone na skalę ogólnoświatową.

Udało się nam stworzyć nieprzegadany design, wykorzystując proste formy i kształty uwypukliliśmy zalety oraz piękno oferowanych produktów, a całości dopełniły technologiczne udogodnienia tak jak intuicyjna wyszukiwarka, czy zoptymalizowane automatycznie grafiki, które już z poziomu panelu administracyjnego wczytywane są w odpowiednich wielkościach i wadze.

Założenia projektu

Standardem stało się to, że w tego typu projektach najważniejsza jest użyteczność i prostota działania. Jeśli potrzebujemy kupić elementy do kabiny prysznicowej, nie będziemy zachwycać się złożonością i efektami sklepu internetowego, na który akurat trafimy, tylko po prostu dokonamy (albo i nie) zakupu interesujących nas towarów.

Intuicyjność to coś, nad czym spędziliśmy także sporo czasu - w maksymalnie trzech kliknięciach klient jest w stanie dotrzeć do interesującego go produktu, dowiedzieć się więcej i podjąć decyzję.

Google Page Speed:
86%
Mobile
84%
Desktop

Klient Interfit

Miasto: Warszawa

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING