Laparo - lider najnowocześniejszych rozwiązań w zakresu symulacji chirurgicznych

Dla naszego klienta z branży medycznej, stworzyliśmy nowoczesną wizerunkową i edukacyjną stronę internetową, która idealnie wpisuje się w najnowsze trendy z zakresu nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań medycznych. Realizacja obejmowała stworzenie odpowiednio przygotowanej szaty graficznej oraz wdrożenie wraz z dedykowanej systemem CMS, który będzie prosty w obsłudze.

Klient

LAPARO rozpoczęło swoją działalność jako zespół profesjonalistów pasjonujących się technologią i medycyną. Dziś działają już jako lider rozwiązań technologicznych na rynku polskim i globalnym. Laparo jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań oraz produktów do treningu laparoskopowego.

Misją marki jest pomaganie w rozwijaniu umiejętności niezbędnych dla studentów i przyszłych chirurgów. Wyposażają szpitale oraz centra symulacji w trenażery do chirurgii małoinwazyjnej (laparoskopii) oraz ogólnej (laparotomii, surgical skills) a także wkłady treningowe i narzędzia. Oferowane rozwiązania w zależności od modelu umożliwiają trening w warunkach domowych (Aspire, Advance), klinicznych (Advance Station, Analytic) oraz pracę grupową (Mentor Desktop Server).

My

Mając na swoim koncie niejeden medyczny projekt oraz wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i kompleksowym doradztwie na temat marketingu internetowego, podeszliśmy do tematu bardzo rzeczowo i merytorycznie. Niemożliwością było poznanie wszystkich funkcji i zastosowań oferowanych urządzeń (musielibyśmy do tego celu skończyć jakiś medyczny kierunek!) dlatego też, z pomocą przyszedł nam sam klient - streszczając i obrazowo opisując urządzenia.

Udało się stworzyć nowoczesną stronę www, której czysta i prosta forma jest czytelna i merytorycznie odpowiednia dla danej tematyki. Kierując się wartością jakości oferowanych przez nas witryn, oczywiście dołożyliśmy wszelkich starań w kwestii optymalizacji kodu oraz standardów, które gwarantują poprawne wyświetlanie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych.

Założenia projektu

Wdrożenie zaakceptowanego projektu obejmowało kompleksowe kodowanie oraz optymalizację materiałów graficznych. Zbudowaliśmy także prosty w obsłudze system CMS do obsługi witryny, a także zadbaliśmy o poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych we wszystkich dostępnych przeglądarkach desktopowych.

Google Page Speed:
86%
Mobile
84%
Desktop

Klient Laparo Simulators

Miasto: Wrocław

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaSzczególną wagę przywiązujemy do jakości i stabilności naszych rozwiązań.
W każdym projekcie przewidujemy czas na dokładne testy i zapewnienie zgodności z przeglądarkami.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING