Lucky Ducky - czyli sklep internetowy, który dostarcza kreatywności dla najmłodszych

Tak samo my, dostarczyliśmy kreatywnego rozwiązania, dzięki któremu nasz klient może rozwijać swój biznes online! Stworzyliśmy niebanalną szatę graficzną sklepu internetowego wraz z wdrożeniem na woocommerce. W projekcie kluczowe było odpowiednie pokazanie produktów oraz ich właściwości na rozwój dziecka. Po pogłębionej analizie rynku udało się wypracować taki design, który zachwyca a przy tym jest użyteczny.

Klient

Lucky Ducky to wyjątkowy sklep usytuowany na gdańskim Garnizonie, który od 2015 roku dostarcza kreatywność w życie maluchów. Wybierając asortyment marka skupia się na jakości, trwałości oraz rozwoju. To właśnie z nimi maluchy stawiają pierwsze kroki w rozwoju sensorycznym czy motorycznym. Robiąc to od tak wielu lat wiedzą jak odpowiednio doradzić w wyborze oraz sprawić radość nie tylko dzieciom, ale również rodzicom.

My

Stworzyliśmy już nie jeden sklep online z dziecięcymi ubraniami, zabawkami, czy nawet placami zabaw. Do każdego takiego projektu podchodzimy oczywiście indywidualnie, bazując jednak na swoich poprzednich doświadczeniach, jesteśmy w stanie profesjonalnie i kompleksowo doradzić klientowi dobre rozwiązania czy działające, dobre praktyki.

Nie inaczej było w tym przypadku - po określeniu grupy docelowej i analizie rynku, udało się nam wspólnie wypracować wysokiej jakości prosty i zgrabny design, który nienagannie się prezentuje, pozostając przy tym użytecznym i intuicyjnym. Odpowiednio przygotowane infografiki wraz z czytelną typografią dopełniają całości i poprawiają znacząco czytelność.

Założenia projektu

Niewiele jest projektów, w których klient w 100% się zdaje na nas i nasze doświadczenie. W przypadku Lucky-Ducky, klient oddał się w całości w nasze ręce (i myszki :) ) wierząc, że nasz dorobek w portfolio, gwarantuje sukces.

Nie pomylił się! Przedstawiliśmy markę taką, jaką sami chcielibyśmy widzieć w sieci i w której sklepu, sami chętnie kupilibyśmy produkty. Jest to nadrzędny cel, który przyświeca wszystkim projektom, jakie wychodzą spod naszych rąk i komputerów.

W realizacji nie zapomnieliśmy także o odpowiedniej optymalizacji zdjęć czy standaryzacji kodu, który gwarantuje szybkie ładowanie sklepu na wszystkich przeglądarkach, także w przypadku słabszego łącza internetowego.

Google Page Speed:
86%
Mobile
84%
Desktop

Klient Lucky Ducky

Miasto: Gdańsk

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING