Założenia projektu

Bardzo lubimy nietypowe projekty, które stają się po czasie naszymi krokami milowymi, albo - wręcz kreują nowe trendy w branży. Tak się właśnie stało w przypadku realizacji sklepu internetowego dla polskiej firmy produkującej kamizelki kuloodporne - GTG Ginger’s Tactical Gear. Ale po kolei…

Klient

GTG – Ginger’s Tactical Gear, to polska firma, zajmująca się produkcją, dystrybucją i sprzedażą wyposażenia militarnego, głównie kamizelek kuloodpornych. Od założenia GTG w 2016 roku po dzień dzisiejszy, wszystkie produkty są wykonywane ręcznie w siedzibie firmy w Gdańsku. Produkowany sprzęt jest sprawdzony w każdych warunkach przez profesjonalistów z całego świata, co daje gwarancję wyposażenia na najwyższym poziomie jakości i bezpieczeństwa.

Marka powstała z pasji w dążeniu do perfekcji i tym mottem kieruje się cały zespół GTG, który ciągle się powiększa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najwyższej jakości materiałom produkowany sprzęt jest liderem na rynku. “W świecie kompromisów, my ich nie uznajemy.” - To dokładnie tak jak my! Dlatego też, postanowiliśmy stworzyć totalnie inny niż dotychczas, sklep internetowy.

My

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie skojarzył tematyki z “The World of Tanks” “Call of Duty” czy “Battlefield”! Oczywiście nie mogliśmy zbyt łatwo się dać zamknąć w schematach, toteż nasz projekt został uzupełniony o ciekawe rozwiązania - animacje stworzone w JavaScript czy o nieoczywisty dla sklepu online, układ. Dodanie pomarańczowego koloru do ciemnej szaty graficznej, połączone z dobrej jakości zdjęciami produktowymi dopełniły całości. Nie mieliśmy świadomości, że realizacja tego projektu będzie naszym kamieniem milowym, który wzniesie nas na wyższy poziom - z perspektywy czasu, jesteśmy pewni, że dzięki temu projektowi udało się nam wygrać kilka ważniejszych przetargów, a także dostać wyróżnienie w międzynarodowym serwisie zrzeszającym twórców stron www - awwwards.

Założenia projektu

Głównym założeniem było połączenie klimatów militarnych z nowoczesnym interfejsem, który przy całym swoim nietuzinkowym designie, jest przy tym prosty w obsłudze i intuicyjny. Dobre rozplanowanie elementów, specjalnie stworzona infografika porządkują wzorzyste i wieloelementowe patterny moro, przez co całość nabiera wyjątkowego “zadziornego” charakteru.

W Website Style znamy i stosujemy najnowsze standardy kodowania, toteż nie zapomnieliśmy także, naturalnie o responsywności i optymalizacji materiałów graficznych dla szybkiego ładowania i płynnego działania całej strony.

Klient Ginger’s Tactical Gear

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

tworzenie sklepów internetowych strona www i sklep internetowy

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

projektowanie sklepów www
sklep internetowy projekt
projektowanie sklepów internetowych
budowa sklepów internetowych

Opinia klientaW imieniu firmy Ginger’s Tactical Gear, chcielibyśmy polecić firmę Website Style, z którą mieliśmy przyjemność realizować klika projektów związanych z naszą stroną internetową oraz sklepem online. Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta, pozwoliło stworzyć świetną wizytówkę naszej firmy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą Website Style, i z pewnością będziemy kontynuować następne projekty.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
atrakcyjne sklepy online
sklep online

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING