UniqueCos - 100% natury i ekologii w kosmetyce

I jak zawsze 100% naszego zaangażowania, ciekawych pomysłów i rozwiązań, które pomagają wszystkim klientom budować swoje marki, naturalnie!

Dla Unique Cosmetics stworzyliśmy prosty sklep internetowy, w którym pierwsze skrzypce grają naturalne i wegańskie kosmetyki do twarzy, ciała i włosów.

Klient

Unique Cosmetics to firma dystrybuująca naturalne i wegańskie marki kosmetyków najwyższej jakości, które cieszą się uznaniem na całym świecie. Ogromne, wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów oraz świadczonych usług.

Firma wielką wagę przykłada do wyboru tylko takich kosmetyków, które wykorzystują naturalne składniki a ich opakowania nadają się do ponownego wykorzystania. Nie bez znaczenia jest także certyfikat “cruelty free”, to znaczy, że wszystkie produkty oferowane przez Unique Cosmetics nie są testowane na zwierzętach.

My

Mając w swoim portfolio już niejeden sklep z kosmetykami, doskonale wiedzieliśmy już na wstępie, że ten projekt musi być INNY - elegancki, ale nie “ociekający” złotem (i palemkami :) ), prosty ale nie “łysy”, ładny, ale nie kiczowaty.

Z pomocą, ku naszej uciesze - przyszły nam wysokiej jakości zdjęcia produktowe od klienta, dzięki którym otrzymaliśmy pokaźną dawkę nowych inspiracji i pomysłów. Najlepsze udało się wdrożyć - co widać na finalnym designie.

Założenia projektu

Klientowi zależało na odpowiednim wyeksponowaniu największych i najbardziej renomowanych marek kosmetyków, na czytelności oraz użyteczności na wszystkich urządzeniach. Ponieważ w Website Style stronami www zajmujemy się kompleksowo, wszystkie te założenia zostały, oczywiście, spełnione.

Dobrej jakości fotografie produktowe plus nasz minimalistyczny design oraz intuicyjne menu dają obraz stabilnej i profesjonalnej firmy, która w sposób ciągły rozwija swoje usługi, pozostając przy tym “eko” - dbając o środowisko oraz cele zrównoważonego rozwoju.

Dopełnieniem do całego serwisu jest także dedykowana zakładka bloga, która stanowi dodatkowo bazę wiedzy dla odbiorców i całkiem pokaźny “magazyn” fraz kluczowych dla lepszego i bardziej efektywnego pozycjonowania strony w przeglądarkach internetowych.

Responsywność to obecnie standardowy element przy projektowaniu i wdrażaniu jakichkolwiek projektów w sieci, toteż Unique Cosmetics na każdym urządzeniu prezentuje się nienagannie, schludnie i elegancko.

Google Page Speed:
86%
Mobile
84%
Desktop

Klient UniqueCos

Miasto: Gdańsk

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
strony www

Opinia klientaSzczególną wagę przywiązujemy do jakości i stabilności naszych rozwiązań.
W każdym projekcie przewidujemy czas na dokładne testy i zapewnienie zgodności z przeglądarkami.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING