Dzięki takiej stronie www, stworzysz każdy mebel!

Dla naszego klienta z Rumii, stworzyliśmy kompleksową platformę zakupową, której zadaniem jest pomoc w doborze odpowiednich materiałów i wykończeń do tworzonych mebli, zabudów czy renowacji. Celem klienta było odświeżenie nowej strony internetowej, która kierowałaby ruch na sklep online, przenosząc tym samym ruch do świata online.

Klient

Marka WIP powstała w 2000 roku i od tamtego czasu konsekwentnie buduje trwałe, długofalowe relacje z kluczowymi dostawcami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu WIP jest w stanie oferować produkty najwyższej jakości w korzystnych cenach swoim klientom.

Przez lata budowana marka obecnie może poszczycić się mianem czołowego dystrybutora wysokiej jakości produktów i rozwiązań dla przemysłu meblowego w Polsce północnej.

Firma oferuje wszelkie niezbędne materiały do produkcji mebli płyty, blaty, laminaty oraz akcesoria meblowe uznanych marek: Blum, Egger, Rehau, Zobal, Nomet, Peka, Laguna, Hafele, Finsa, DesignLight, Aquafront i wiele innych.

My

W swoim dorobku posiadamy już kilka realizacji z “niełatwych” branż. Niełatwych, w rozumieniu: niełatwych do zilustrowania. Małe, metalowe elementy, techniczne opisy i “łyse” grafiki nie są na pewno kosmetykami, które łatwo ładnie “opakować” i zaprezentować.

Dlatego też postawiliśmy na prostą, minimalistyczną szatę graficzną, której elementy nawiązują kolorystyką i stylem do branży. Specjalistyczne fotografie produktów są u na pierwszym miejscu, wraz ze szczegółową specyfikacją techniczną - nie mogliśmy oczywiście w ten sposób zapomnieć o użyteczności i funkcjonalności serwisu, która jest oczywiście nadrzędna.

Całość udało się spiąć w miły dla oka, nowoczesny design, podkreślający technologiczny postęp marki i wejście w XXI wiek i zakupów online.

Założenia projektu

Tak jak wspomnieliśmy - założeniem klienta było gruntowne odświeżenie strony internetowej oraz stworzenie użytecznej platformy zakupowej, która swoim układem i stylem zachęca do poszukiwania nie tylko potrzebnych elementów, ale także profesjonalnego doradztwa i inspiracji.

Jak to w 2022 roku, XXI wieku powinno się odbywać - przeglądanie strony na jakimkolwiek urządzeniu mobilnym nie stanowi najmniejszego problemu, cały serwis działa płynnie i nienagannie prezentuje się w na każdym dostępnym ekranie, a intuicyjne rozmieszczenie funkcyjnych sekcji skraca czas dotarcia do najważniejszych elementów.

Google Page Speed:
86%
Mobile
84%
Desktop

Klient WIP

Miasto: Rumia

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING