Iście królewskie szkolenia z branży beauty już online!

To nie nasza pierwsza realizacja z branży beauty, jednak tym razem wszystko miało wręcz kipieć złotem, stylową czernią i minimalizmem. Bardzo nam się taka koncepcja spodobała, toteż wynik końcowy uznajemy za naprawdę piorunujący!

Klient

Princesse Academy to nowoczesna platforma z kursami online z branży beauty. Skierowana jest do chirurgów plastycznych, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów, linergistek i kosmetyczek. Oferowane kursy podzielone są na działy w zależności od specjalizacji.

Marka prezentuje najnowocześniejsze metody i techniki z Europy Wschodniej, która jest kolebką piękna. Wszystkie szkolenia są na bieżąco aktualizowane według najnowszej wiedzy branżowej.

Firma stawia na najnowocześniejsze metody szkoleniowe, angażując do współpracy najlepszych ekspertów od medycyny estetycznej jako szkoleniowców i wykładowców.

My

Bogatą ofertę firmy udało się na uporządkować w rozbudowane ale czytelne sub menu, które stylistyką i umieszczeniem jest naturalnym przedłużeniem oferowanych kursó

Założenia projektu

Potrzebą klienta było stworzenie miejsce w sieci, w której zmieściłaby się cała kompleksowa oferta wraz z bazą wiedzy dla lekarzy i kosmetologów zainteresowanych stosownymi kursami.

Jak to w 2022 roku, XXI wieku powinno się odbywać - przeglądanie strony na jakimkolwiek urządzeniu mobilnym nie stanowi najmniejszego problemu, cały serwis działa płynnie i nienagannie prezentuje się w na każdym dostępnym ekranie, a intuicyjne rozmieszczenie funkcyjnych sekcji skraca czas dotarcia do najważniejszych elementów.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Princess Academy

Miasto: Kraków

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaPotwierdzam niezwykle udaną współpracę z firmą Website Style przy tworzeniu strony internetowej z kursami online Princesse Academy.

Duże zaangażowanie, bardzo wysokie kwalifikacje programistów, projektantów oraz całego zespołu sprawiły, że strona wykonana została najwyższym możliwym poziomie zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Jednym z największych atutów Website Style jest podejście skoncentrowane na indywidualnych rozwiązaniach. Przez cały okres współpracy firma utrzymuje również stały kontakt i przejrzyste warunki współpracy.

Z przyjemnością rekomenduję firmę Website Style jako oczywisty wybór do stworzenia każdego wymagającego projektu oraz dziękuję za tak profesjonalne podejście.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING