Stworzyliśmy wyjątkowy design marki osobistej

Projekt marek osobistych to zawsze pewnego rodzaju gonitwa za oczekiwaniami, wyobrażeniami klienta i pomysłami grafików. Wszystko musi się spotkać w odpowiednim miejscu i w założonym czasie, by cały projekt został z pomyślnością zakończony.

W tej gonitwie udało się nam spotkać bardzo szybko. Sprawnie doszliśmy do wspólnych wniosków z klientem, a finalna szata graficzna jest nowoczesna, spójna i elegancka.

Klient

Jolanta Bujnowska to ekspert z zakresu operacji finansowych, Mentor, Trener rozwoju i biznesu oraz Inwestor. Doświadczenie, pozwala działać strategicznie, czuć się pewnie w tym co robi i być wiarygodną w działaniu.

Będąc certyfikowanym mentorem oraz trenerem rozwoju i biznesu, rozwija własną markę, wspierając innych w realizacji celów rozwojowych i finansowych.

My

Dość nieoczywista kolorystyka dla witryny z branży mentoringu ma swoje uzasadnienie oraz “odbicie” w kontrastującym kolorze dopełniającym oraz pomarańczowej kulce, która śledzi ruch kursora.

Tak przedstawiony pomysł spodobał się bardzo klientce, która zdecydowanie chciała się wyróżnić na tle branżowej konkurencji.

Wskutek tego finalny projekt został wdrożony praktycznie bez większych korekt czy zmian.

Założenia projektu

Założenia, poza czytelnością, ciekawym układem oraz brakiem stockowych, nudnych zdjęć, zakładał także innowacyjnie rozplanowane menu, przejrzystą strukturę informacji i nieoczywiste elementy, które nadadzą dynamiki całości.

Po określeniu grupy docelowej i analizie rynku, udało się nam wspólnie wypracować wysokiej jakości prosty i zgrabny design, który nienagannie się prezentuje, pozostając przy tym użytecznym i intuicyjnym.

W realizacji nie zapomnieliśmy także o odpowiedniej optymalizacji zdjęć czy standaryzacji kodu, który gwarantuje szybkie ładowanie sklepu na wszystkich przeglądarkach, także w przypadku słabszego łącza internetowego.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient P. Jolanta Bujnowska

Miasto: Wrocław

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaPoszukując firmy do realizacji wizerunku naszej firmy w sieci, kierowaliśmy się takimi cechami jak: odpowiedni kontakt z klientem, kompleksowość obsługi oraz nastawienie na indywidualne potrzeby. Chcielibyśmy zarekomendować współpracę z firmą Website Style, która przygotowała dla nas propozycje identyfikacji wizualnej oraz zbudowała dla nas funkcjonalną i nowoczesną stronę internetową. Pan Dawid Szmigiel z pełną starannością przygotował dla nas ofertę, informował nas wraz ze swoimi pracownikami na bieżąco o stanie projektu oraz terminowo wywiązuje się z założonych celów.

Podczas projektu otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek, dotyczących wyglądu naszej marki i strony. Firmom poszukujących kompleksowych rozwiązań za adekwatną cenę, możemy zdecydowanie polecić gdyńską firmę WebsiteStyle, która pomoże stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci dla Państwa firmy.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING