W Necto zarządziliśmy terminalem nowej strony internetowej najlepiej jak umieliśmy

Necto to firma programistyczna, realizującą duże projekty w branży TSL – transport, spedycja, logistyka. Zajmuje się kompleksową automatyzacją przedsiębiorstw dostarczając efektywne rozwiązania począwszy od procesów operacyjnych, poprzez rozwiązania księgowe po zaawansowaną analizę danych.

Klient

Necto to zespół specjalistów od branży TSL - transportu, spedycji i logistyki. W ramach swojej branży oferują profesjonalną automatyzację przedsiębiorstw - dostarczają procesy operacyjne, rozwiązania księgowe czy zautomatyzowane programy do analizy danych.

W Necto nadrzędnym celem jest budowanie trwałych i partnerskich relacji zawodowych opartych na solidnych fundamentach. Jednocześnie specjaliści starają się sprostać zadowoleniu Klientów w dziedzinie informatycznej, która z założenia niesie za sobą ryzyko niedomówień i niespełnionych oczekiwań.

Marka tworzy autorskie i unikalne systemy logistyczne, które wspierają najważniejsze procesy swoich klientów. Wspiera także inne obszary przedsiębiorstw wdrażając systemy księgowe kadrowe, Business Intelligence oraz Work Flow.

My

Pomysłem grafików Website Style było stworzenie takiej strony internetowej, która, działając kompleksowo - jako witryna wizerunkowa i sprzedażowa - wzmocni efekty działań firmy. Nowoczesna, oszczędna kolorystyka, elementy identyfikacji wizualnej w samym designie strony to tylko część zabiegów, które zostały zastosowane. Niezwykle ważne oraz potrzebne okazało się także stworzenie adekwatnej struktury informacji a także napisanie zwartych i przystępnych tekstów na potrzeby projektu.

Jak widać, strona internetowa jest utrzymana w kolorystyce nieoczywistej dla branży logistycznej i transportowej, co było celowym zabiegiem dokładnie przemyślanym i konsultowanym z klientem.

Założenia projektu

Głównym wymogiem klienta było odświeżenie dotychczasowej strony firmowej poprzez dostosowanie jej do aktualnych wymogów wyszukiwarek i wymagań odbiorców, uporządkowanie menu i stworzenie intuicyjnej nawigacji oraz rozbudowanie sekcji blogowej w celu zachęcenia potencjalnych klientów do kontaktu oraz budowania rzetelnego i solidnego wizerunku firmy.

Tak też oczywiście zrobiliśmy. Poprzedzające projekt graficzny, rozmowy oraz badanie rynku konkurencji dało nam jasny obraz sytuacji: tutaj trzeba czegoś innego! Czegoś zapadającego w pamięć, ale nie na tyle szalonego, co nowoczesnego i eleganckiego. Dodatkowo dedykowana wersja responsywna zapewnia znakomite wyświetlanie na smartfonach i tabletach, gwarantuje płynne działanie i natychmiastowe ładowanie, co z kolei wpływa na pagespeed i łatwość pozycjonowania przez roboty Google’a.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Necto

Miasto: Gdynia

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaPoszukując firmy do realizacji wizerunku naszej firmy w sieci, kierowaliśmy się takimi cechami jak: odpowiedni kontakt z klientem, kompleksowość obsługi oraz nastawienie na indywidualne potrzeby. Chcielibyśmy zarekomendować współpracę z firmą Website Style, która przygotowała dla nas propozycje identyfikacji wizualnej oraz zbudowała dla nas funkcjonalną i nowoczesną stronę internetową. Pan Dawid Szmigiel z pełną starannością przygotował dla nas ofertę, informował nas wraz ze swoimi pracownikami na bieżąco o stanie projektu oraz terminowo wywiązuje się z założonych celów.

Podczas projektu otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek, dotyczących wyglądu naszej marki i strony. Firmom poszukujących kompleksowych rozwiązań za adekwatną cenę, możemy zdecydowanie polecić gdyńską firmę WebsiteStyle, która pomoże stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci dla Państwa firmy.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING