Śpiewająco wdrożyliśmy ten projekt w życie

Projekt Opera Młodych ma być pomostem dla młodych śpiewaków i adeptów szkół artystycznych pomiędzy uczelnią a sceną lub teorią a praktyką, a także marzeniem a jego realizacją.

Projekt w swych podstawach został powołany przede wszystkim w celu kształcenia śpiewaków. Projekt obejmuje również pozostałe zawody teatrów operowych: muzyków, dyrygentów, realizatorów – reżyserów, scenografów, a także muzykologów, teatrologów.

Klient

Opera Wrocławska idzie o krok dalej, niż dotychczas istniejące programy. Pozwala bowiem najzdolniejszym, wyselekcjonowanym młodym adeptom sztuki na wykorzystanie w pełni swojego potencjału i zrozumienie czym w swej istocie jest zawód artysty operowego. Poprzez próby, udział w spektaklach, pracę z wybitnymi artystami oraz zaangażowanie wszystkich zespołów działających w teatrze, doprowadzają do pełnego i gruntownego, praktycznego kształcenia artystów.

Projekt realizowany jest również w oparciu o współpracę z uczelniami artystycznymi, a głównymi partnerami są: Akademia Muzyczna we Wrocławiu, Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie filia we Wrocławiu, Szkoła Filmowa w Łodzi oraz Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu.

My

Jako, także, artyści podeszliśmy do tematu artystycznie i puściliśmy wodze fantazji i nieoczekiwanej roli typografii, które to zabieg zawsze dobrze wpasowuje się klimat sztuki, kultury i muzyki.

Udało się stworzyć nowoczesną stronę www, której czysta i prosta forma jest czytelna i merytorycznie odpowiednia dla danej tematyki. Kierując się wartością jakości oferowanych przez nas witryn, oczywiście dołożyliśmy wszelkich starań w kwestii optymalizacji kodu oraz standardów, które gwarantują poprawne wyświetlanie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych.

Założenia projektu

Projekt zakładał odpowiednią kolorystykę i architekturę informacji, którą, po konsultacjach z klientem, udało się jeszcze ulepszyć i usprawnić jej finalne działanie. Cała reszta była naszą twórczą pracą, w którą włożyliśmy całe swoje doświadczenie i miłość do designu.

Powstały serwis jest nowoczesny, stylowy i nie przegadany. Idealnie wpasowuje się w tematykę jak i najnowsze trendy w projektowaniu stron www.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Opera Wrocław

Miasto: Wrocław

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNiniejszą rekomendacją, Opera Wrocławska, potwierdza jakość oraz profesjonalne wykonanie serwisu internetowego Opera Młodych przez firmę Website Style.

Witryna została zaprojektowana i wdrożona zgodnie z najnowszymi trendami i technologią, w oparciu o doświadczenie projektantów i programistów. Potwierdzamy wysoki standard i kwalifikacje w dziedzinie designu oraz UX. Zakres projektu obejmował kompleksowe stworzenie strony www wraz z nowoczesnym interfejsem, wyszukiwarką, modułem WCAG oraz pełnym archiwum. Wszystkie zgłoszone uwagi i korekty zostały terminowo i dokładnie wprowadzone, a cały zakres z umowy został należycie wypełniony. Nasze wytyczne i potrzeby zostały w pełni zaspokojone.

Z czystym sumieniem polecamy Website Style, jako rzetelnego i godnego zaufania, partnera w biznesie.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING