Jak zaprojektowaliśmy portal dla ludzi ze świata sportu.

Portal, który zrzesza sportowców, trenerów, managerów i sponsorów i pozwala wszystkim dotrzeć do siebie w możliwie najkrótszy i najmniej skomplikowany sposób! Udało się nam osiągnąć idealny balans między dobrym, prostym designem a dużą ilością contentu, tabel i porównań.

Klient

Slyfe to portal internetowy o globalnym zasięgu, specjalizujący się nawiązywaniu kontaktów zawodowo-biznesowych podmiotów związanych ze sportem.

Rolą marki jest pomoc w nawiązywaniu bezpośredniego kontaktu zainteresowanym użytkownikom w celu rozpoczęcia współpracy, w zaprezentowaniu się szerszemu gronu ludzi ze świata sportu, a także umożliwienie rozwoju dalszej kariery sportowej.

My

Dla Slyfe zaprojektowaliśmy nowoczesne i ponadczasowe rozwiązanie, które ma w sobie wiele rozwiązań i możliwości rozbudowy w przyszłości.

W ramach naszych prac, przeprowadziliśmy wnikliwą analizę rynku oraz konkurencji, warsztaty kreatywne z klientem, połączone z grupową “burzą mózgów”, opracowaliśmy stylistyczne moodboardy, na bazie których powstawały kolejne widoki i projekty.

Założenia projektu

Głównym wymogiem klienta było odświeżenie dotychczasowej strony firmowej poprzez dostosowanie jej do aktualnych wymogów wyszukiwarek i wymagań odbiorców, uporządkowanie menu i stworzenie intuicyjnej nawigacji oraz rozbudowanie sekcji blogowej w celu zachęcenia potencjalnych klientów do kontaktu oraz budowania rzetelnego i solidnego wizerunku firmy.

Projekt zakładał zebranie wszystkich możliwych modułów, dokumentów i funkcjonalności w jeden, spójny i estetyczny design, który będzie budował solidna i rzetelną markę bazy kontaktów sportowych.

Nienachalna kolorystyka i stylowe logo, które także stworzyliśmy dopełniło całości i nadało nowoczesnemu charakteru

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Slyfe

Miasto: Wrocław

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaFirma Website Style od ponad roku tworzy i doskonali stronę SLYFE.pl — portal dla ludzi ze świata sportu. Przez cały ten okres współpraca przebiega bardzo dobrze, w sposób profesjonalny i przemyślany. Zespół fachowców, składający się m.in. z: web designerów, web developerów, administratorów i project managera, bardzo rzetelnie podchodzi do realizacji wszystkich etapów projektu i pozostałych zadań. Zakres prac całościowo obejmował: - wykonanie customowej strony internetowej (we wszystkich warstwach, t.j. w szczególności graficznej, dźwiękowej, programistycznej) wraz z wdrożeniem i umieszczeniem na niej treści (w tym tekstami, zdjęciami i grafiką) Współpracując z Website Style, śmiało możemy stwierdzić, że to wybitni specjaliści w swojej dziedzinie. Od początku współpracy, każda osoba zaangażowana w tworzenie naszej strony, wykazuje dużą kreatywność i dojrzałość w stosunku do powierzonych mu zadań. Osoby, które stworzyły dla nas unikalny portal cechuje duży profesjonalizm, systematyczność i dbałość o detale. Jesteśmy w 100% zadowoleni z poziomu usług, wiedzy i dokładności z jaką wykonywane są wszelkie prace. Duże zaangażowanie i wiedza specjalistów pozwalała nam na wdrażanie coraz to nowszych rozwiązań i dalsze udoskonalanie strony. Bardzo cenimy sobie szybki i bezpośredni kontakt do każdej z osób, dzięki takiemu właśnie podejściu do klienta współpracujemy z firmą Website Style. Z przyjemnością możemy polecić Website Style jako solidnego oraz rzetelnego Partnera.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING