Baza Trenerów

Stworzyliśmy bazę trenerów, zrzeszającą certyfikowanych trenerów piłkarskich. Bo łączy nas pasja sportu!

Klient

Baza trenerów to innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o sportowcach, drużynach, które chcą cały czas podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności, trenując z najlepszymi.

Firma stawia na kompleksowe rozwiązanie, chcąc docierać do drużyn, klubów jak i indywidualnych zawodników, pomagając im znajdować odpowiednie miejsce oraz osoby do trenowania.

My

Jako wierni kibice piłki nożnej, bardzo cieszyliśmy się na ten projekt. Kompleksowo zajęliśmy się całością wizerunku marki - od projektu logotypu, przez stworzenie Księgi Znaku, po serwis internetowy, naturalnie.

Udało się stworzyć nowoczesną stronę www, której czysta i prosta forma jest czytelna i merytorycznie odpowiednia dla danej tematyki. Kierując się wartością jakości oferowanych przez nas witryn, oczywiście dołożyliśmy wszelkich starań w kwestii optymalizacji kodu oraz standardów, które gwarantują poprawne wyświetlanie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych.

Stworzona witryna ma za zadanie zrzeszać w jednym miejscu trenerów z uprawnieniami UEFA, z wieloletnim doświadczeniem, posiadających liczne staże w kraju i za granicą. To miejsce, gdzie każdy uyżytkownik może zgłębiać swoją wiedzę na warsztatach, szkoleniach, kursach i konferencjach, a zweryfikowane profile trenerów gwarantują usługę na najwyższym światowym poziomie.

Założenia projektu

Prostota, oszczędność w kolorze i formie były najważniejszymi założeniami projektowymi i wymaganiami, jaki miał klient. Cała reszta należała do nas! Dość kreatywnie podeszliśmy do tematu, tworząc serwis nie tylko estetyczny, ale także użyteczny i maksymalnie funkcjonalny.

Jeśli chodzi o funkcjonalności, stworzyliśmy rozbudowany system, który umożliwia tworzenie, edycję i nadawanie rang kontom trenerskim, weryfikację wszystkich użytkowników, dodawanie wydarzeń, szkoleń i konferencji.

Dodatkowo, przewidzieliśmy możliwość dodawania ofert pracy w branży piłkarskiej, z której na pewno userzy będą chętnie korzystać.

Google Page Speed:
39%
Mobile
68%
Desktop

Klient Baza Trenerów

Miasto: Warszawa

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klienta



Nasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING