OtoKandydat - nowoczesne rozwiązania dla pracodawców i pracowników.

Dla naszego klienta z branży human resources, stworzyliśmy nowoczesną platformę, która idealnie wpisuje się w najnowsze trendy z zakresu nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Klient

Otokandydat to marka, która wyszła spod szyldu “Oto”, ma za zadanie zrzeszanie, propagowanie i promocję zdalnych procesów rekrutacji. To także innowacyjna platforma informacyjna, która spina proces rekrutacji, zarówno od strony firm jak i kandydatów, rekrutujących na konkretne stanowisk

My

Realizacja obejmowała stworzenie odpowiednio przygotowanej szaty graficznej oraz wdrożenie wraz z dedykowanej systemem CMS, który będzie prosty w obsłudze.

Udało się stworzyć nowoczesną stronę www, której czysta i prosta forma jest czytelna i merytorycznie odpowiednia dla danej tematyki. Kierując się wartością jakości oferowanych przez nas witryn, oczywiście dołożyliśmy wszelkich starań w kwestii optymalizacji kodu oraz standardów, które gwarantują poprawne wyświetlanie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych.

Założenia projektu

Projekt zakładał zebranie wszystkich możliwych modułów, dokumentów i funkcjonalności w jeden, spójny i estetyczny design, który będzie budował solidna i rzetelną markę bazy kontaktów dla działów HR. Nienachalna kolorystyka i stylowe logo, które także stworzyliśmy, dopełniło całości i nadało nowoczesnemu charakteru.

Dzięki przeprowadzonym testom użyteczności oraz próbom na przykładowych użytkownikach, udało się wyłapać nieścisłości i odpowiednio szybko je wyeliminować. Intuicyjność działania, przejrzystość i niezawodność to założenia, które także udało się nam spełnić w 100%, dzięki zaangażowanemu i doświadczonemu zespołowi specjalistów.

Wedle potrzeb i briefu zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy odpowiednie moduły, takie jak wyszukiwarka firm, stanowisk, rozwiązanie, które umożliwia wystawianie ocen pracodawcom, promowanie ofert i kandydatów. Poza tym, bardziej standardowe - blog wraz z modułem aktualności, łatwe w nawigacji Q&A, czy intuicyjne formularze tworzenia konta użytkowników.

Google Page Speed:
93%
Mobile
85%
Desktop

Klient Oto Kandydat

Miasto: Gdańsk

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

Już wkrótce online

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING