Jak nadaliśmy diamentowy szlif marce będącej dystrybutorem kolagenu - Colway

“Ów diamentowy szlif zyskaliśmy dzięki latom żmudnej obróbki, czyli uczenia się wymagań i potrzeb użytkowników naszych kosmetyków.” - Nam stworzenie nowoczesnej strony internetowej zajęło zdecydowanie mniej czasu, ale także musieliśmy nauczyć się wymagań i poznać potrzeby klienta, by tak piorunujący efekt uzyskać.

Klient

Colway to ceniony dystrybutor kolagenu na potrzeby branży beauty, medycyny estetycznej, farmacji i dietetyki. Firma od lat niezmiennie wyznacza nowe trendy także w dziedzinie kosmetologii anti age. Atelokolagen – jako sztandarowy produkt, najskuteczniejszy w zatrzymywaniu procesów prowadzących do powstania zmarszczek, najefektywniej nawilżający produkt, który łączy trzy typy aktywnego biologicznie kolagenu.

Co ciekawe, wokół Colway na przestrzeni lat urosła wręcz cała lojalna społeczność, która wiernie istnieje z marką od lat. W badaniach rynkowych marka ta jest wskazywana przez konsumentów jako druga w Polsce pod względem rozpoznawalności w kategorii preparatów prozdrowotnych, dostępnych poza siecią sklepową.

Kultowe już produkty, takie jak Colvita, czy Witamina C-olway, przynosiły tej marce liczne laury i windowały ją na pozycję Konsumenckiego Lidera Jakości.

My

Branża nowoczesnych technologii i kosmetologii jest dla nas wyjątkowo ciekawa i “wdzięczna” z uwagi na możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań, także w zakresie designu. Klientowi zależało na maksymalnej prostocie w poruszaniu się na stronie, przy zachowaniu elegancji i minimalizmu w projekcie graficznym, dlatego też nasi graficy stworzyli kompleksowy interfejs, uwzględniając kolorystykę poszczególnych produktów. Dodatkowo, skupiliśmy się na intuicyjnej nawigacji, rozbudowanej i czytelnej liście kategorii, prostym i czytelnym układzie produktów w katalogu.

Założenia projektuZ

Projekt zakładał stworzenie strony wizerunkowej z katalogiem najbardziej popularnych marek i linii kosmetyków a także panelem dystrybutorów, którzy w jednym miejscu mieliby zestaw potrzebnych cenników i broszur potrzebnych do pracy.

Od strony graficznej, całość oparto o spokojne barwy logotypu a także poszczególnych produktów, jako kolorów dopełniających. Projekt jest schludny, miły dla oka i zachęca swoją intuicyjnością nawigacji do zagłębiania się w temat.

Każdy projekt, a zwłaszcza portal internetowy, aby spełniać swoją funkcję i przynosić zyski, musi być dostosowany do obecnych wymagań w zakresie projektowania i programowania www. Dlatego strona www dla Colway stworzona przez Website Style wyświetla się odpowiednio na wszelkich dostępnych urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Colway

Miasto: Trójmiasto

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaW naszej firmie zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość obsługi, dlatego wybierając firmę, która podjęłaby się stworzenia naszej nowej strony internetowej, poszukiwaliśmy firmy, z którą kontakt będzie szybki i bezproblemowy.

Pierwszym jednak kryterium było portfolio realizacji, które w przypadku firmy Website Style od razu zwróciło naszą uwagę. Współpraca przy realizacji strony www przebiegała bezproblemowo, projektanci podpowiadali nam optymalne i nowoczesne rozwiązania, które sprawią, że nasze miejsce w sieci będzie służyło nam przez długi czas.

Nasz katalog produktów jest czytelny i przejrzysty. Firmom, które poszukują świetnych rozwiązań za adekwatną cenę, zdecydowanie rekomendujemy współpracę z tą gdyńską firmą.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING