E-NaZdrowie

Tworzymy strony internetowe, na zdrowie!

Dla naszego klienta, “Na Zdrowie, Herbs & Medical” stworzyliśmy kompleksową platformę będącą sklepem internetowym oraz bazą wiedzy na temat zielarstwa i wykorzystania ziół w medycynie. Łatwa nawigacja, przyjazne i przystępnie zredagowane opisy okazały się najbardziej pożądanymi aspektami, które naturalnie, udało się nam wdrożyć.

Klient

“Na zdrowie” to firma istniejąca na rynku już 27 lat - przez lata konsekwentnie promuje i rozpowszechnia wiedzę z dziedziny ziołolecznictwa, poprzez profesjonalne i rzeczowe doradztwo. Marka szczyci się wieloletnią tradycją, która została zapoczątkowana przez babcię właścicieli. Pasja, przekazywana z pokolenia na pokolenie, przerodziła się w miejsce, do którego klienci ceniący sobie indywidualne podejście, chętnie wracają.

W “Na zdrowie” wierzą, że zdrowie fizyczne, psychiczne jak i emocjonalne idą w parze z prawidłowym funkcjonowaniem organizmu oraz wiedzą jak ważny wpływ mają zioła w codziennej diecie. Kreowana wizja ma na celu budowanie świadomości harmonii między człowiekiem, a naturą propagując przy tym proekologiczny styl życia.

Zielarnia „Na Zdrowie” jest miejscem ociekającym w bogactwo wyłącznie naturalnych leków ziołowych, kosmetyków, zdrowej żywności czy różnych rodzajów herbat. Marka współpracuje z zaufanymi dostawcami z całego świata oferującymi najwyższej jakości produkty w 100 % pozbawione syropu glukozowo-fruktozowego.

My

Nasze prace rozpoczęły się od solidnego badania rynku - zaczynając rozeznanie trochę nie wiedzieliśmy czego się spodziewać - jak bardzo rynek zielarstwa w sieci jest nasycony? Czy wszystkie sklepy internetowe posiadają możliwość konsultacji online? Czy kompleksowe doradztwo jest tu standardem?

Jak się okazało, nowo powstający projekt ma szansę wypełnić niszę i potrzeby rynkowe, tym chętniej i tym bardziej zależało nam, by maksymalnie funkcjonalnie zaprojektować szatę graficzną oraz architekturę informacji. Udało się stworzyć schludny i nie przegadany layout, zilustrowany dobrej jakości fotografiami, które dopełniły całości.

Założenia projektu

Założeniem klienta było stworzenie intuicyjnego i prostego w obsłudze sklepu internetowego z możliwością profesjonalnego doradztwa online. Wszystko, naturalnie, miało być spójne, zgodne z księgą identyfikacji wizualnej.

Panel konsultacji musiał zostać zaprojektowany i wdrożony tak, by możliwa była obsługa zapytań zarówno z poziomu skrzynki pocztowej, jak i systemu samego sklepu - takie kompleksowe rozwiązanie było możliwe do zaimplementowania, dzięki Woocommerce.

Uzupełnieniem całości jest prowadzony firmowy blog, który jest istną skarbnicą wiedzy, bazą porad i dobrych praktyk, które zyskują coraz większe uznanie wśród klientów. Prowadzenie bloga to także wspaniała szansa na polepszenie swoich wyników pozycjonowania - redagując wartościowe i esencjonalne teksty, jesteśmy w stanie znacząco poprawić swoje “notowania” w Google’u.

Google Page Speed:
86%
Mobile
84%
Desktop

Klient E-NaZdrowie

Miasto: Włoszczowa

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
profesjonalne strony www
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

profesjonalne tworzenie stron internetowych wykonanie stron internetowych
projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING