MALOVALISMY… i wymalovaliśmy sklep z herbatami Malovana!

Współpraca z Malovana przebiegła wręcz koncertowo. Wcale nie mamy tu na myśli świateł jupiterów i głośnej muzyki! Wręcz przeciwnie - przy przepysznej herbacie (!), mając ogrom inspiracji i głowy pełne pomysłów… stworzyliśmy stronę internetową i sklep online dla pasjonatów wysokich jakości herbat.

Właściciele marki wierzą w “herbaciane jutro”, to jest, chcą rozbudzić ciekawość wobec herbaty, roznieść świadomość że herbata to niekończąca się możliwość kreowania połączeń smakowych,pobudzających mieszanek, fantastyczna alternatywa dla kofeiny.

Klient

Malovana to polska marka, jako jedna z nielicznych marek herbacianych, nie nawiązuje w żaden sposób do brytyjskich korzeni tradycji spożywania herbaty. Firma chce kreować swoją tradycję picia herbaty, pełną dbałości o siebie i codzienne rytuały.

My

Z wielką ekscytacją zabraliśmy się do projektowania, badania rynku i próbowania (niektórzy po raz pierwszy w życiu, serio-serio! :) ) różnych smaków herbat. W ramach inspiracji tworzyliśmy wiele ilustracji w spokojnych pastelowych barwach, tak, by całość dawała spójny przekaz. Udało się nam stworzyć fantastyczny design, sprytnie spięty w estetyczny i użyteczny layout strony www.

Postawiliśmy na prosty, dwuwymiarowy flat-design ilustracyjny, który w połączeniu z pastelową paletą barw, daje bardzo estetyczny i miły dla oka przekaz. Specjalnie zaprojektowane i wdrożone efekty w kartach produktów nadają niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Duże przestrzenie dodają oddechu, co przy zastosowanej kolorystyce jeszcze bardziej podbija i uwidacznia to, co najważniejsze - przepiękne opakowania herbat o różnych składach i zapachach.

Założenia projektu

Założeniem klienta było stworzenie sklepu który odda ducha, głównego motta firmy. Uważamy, że udało się to w 100%! Piękne ilustracje i spójne opakowania dodają estetyki i charakteru, dzięki któremu, wchodząc do sklepu, czuje się niemal aromat typowych herbaciarni.

Projektowanie stron internetowych obecnie to nie tylko schludny wygląd na ekranie laptopa. To także, albo przede wszystkim - odpowiednie wyświetlanie na wszelkich dostępnych urządzeniach mobilnych. Nie inaczej jest w przypadku strony Malovana - witryna, dzięki prostym zabiegom graficznym, prezentuje się doskonale zarówno na ekranie laptopa, jak i na niewielkim smartfonie. Wszystko to sprawia, że wizerunek marki jest budowany w oparciu o pozytywny i stabilny wydźwięk materiałów umieszczonych w Internecie.

Google Page Speed:
86%
Mobile
84%
Desktop

Klient Malovana

Miasto: Gdańsk

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie sklepów www tworzenie sklepów internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
sklepów www

Opinia klientaRealizujemy sklepy internetowe zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie sklepów firmowych projekty graficzne sklepów
projektowanie sklepów internetowych
projektowanie sklepów www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING