Verlinger - narzędzia budowlane dla profesjonalistów i amatorów

Dla firmy Verlinger, producenta narzędzi budowlanych stworzyliśmy kompleksowy serwis internetowy wraz ze sklepem online, w którym asortyment znajdą dla siebie zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy.

Klient

Verlinger to marka będąca liderem na rynku aplikatorów dla budownictwa w Europie. Ponad 50 proc. swojej produkcji firma eksportuje do krajów UE. Verlinger wciąż zwiększa skalę swojej działalności poprzez poszukiwanie nowych rynków zbytu i poszerzanie oferty asortymentowej.

Firma stawia na kompleksową obsługę klientów. Do każdego starają się podchodzić indywidualnie, uwzględniać jego potrzeby i wymagania. Z przyjemnością udzielają wszelkich informacji i przygotowują docelowe oferty. Nieustannie pracują nad nowymi rozwiązaniami w naszych produktach. Wykorzystują do tego własne doświadczenie i współpracę z czołowymi ośrodkami naukowymi. Wspierają łączenie nauki z biznesem.

My

Ponieważ mamy w swoim portfolio sporo realizacji traktujących o przemyśle, narzędziach czy budownictwie, nie mieliśmy większego problemu by wczuć się w klimat i wytyczne co do szaty graficznej.

Identyfikacja wizualna została na tle dobrze i jasno przygotowana, że stworzenie odpowiedniego layoutu, spójnego z Księgą Znaku i odpowiadającego na potrzeby klienta nie zabrało wiele czasu. Dobrej jakości fotografie i miła atmosfera podczas prac sprawiły, że było to dla nas kolejne dobre doświadczenie.

Założenia projektu

W założeniu, sklep online miał mieć spójną z Księgą Znaku, szatę graficzną, możliwość pełnej edycji oferowanego asortymentu, możliwość promocji i nadawania rabatów, maksymalnie przejrzyste i czytelne menu oraz prostą wyszukiwarkę, za pomocą której można znaleźć podstawowe narzędzia.

Dzięki przeprowadzonym testom użyteczności oraz próbom na przykładowych użytkownikach, udało się wyłapać nieścisłości i odpowiednio szybko je wyeliminować. Intuicyjność działania, przejrzystość i niezawodność to założenia, które także udało się nam spełnić w 100%, dzięki zaangażowanemu i doświadczonemu zespołowi specjalistów.

Google Page Speed:
65%
Mobile
98%
Desktop

Klient Verlinger

Miasto: Gdańsk

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie sklepów www tworzenie sklepów internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
nowoczesne projekty sklepów internetowych
sklepów www

Opinia klientaRealizujemy sklepy internetowe zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie sklepów firmowych projekty graficzne sklepów
projektowanie sklepów internetowych
projektowanie sklepów www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING