Czyli jak stworzyliśmy pierwszy w Polsce serwis oferujący wynajem i leasing aut

Auto-planeta.pl to pierwsza w Polsce zaawansowana platforma internetowa oferująca usługi finansowania pojazdów. Można napisać, że “projektowaliśmy wynajem długoterminowy, zanim to było modne” :) Stworzenie koncepcji, pierwszych makiet i wymyślenie całego systemu wyszukiwania i prezentacji ofert stanowiła nie lada wyzwanie.

Klient

Auto-planeta to portal, dzięki któremu można znaleźć wymarzony samochód, dopasowując odpowiednie finansowanie. Firma oferuje najem długoterminowy, leasing dla firm, leasing dla klientów indywidualnych, kredyty samochodowe oraz usługi concierge w zakresie zakupu pojazdów. Ta innowacyjna forma stworzona została przez pasjonatów motoryzacji w połączeniu z ekspertami z dziedziny finansów i rynków finansowych.

Doświadczenie oraz gruntowna wiedza pozwoliły właścicielom wypracować autorskie, innowacyjne, a przede wszystkim bezpieczne rozwiązania w dziedzinie leasingu oraz długoterminowego najmu pojazdów, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Praktycznie identyczną filozofię wyznajemy w Website Style, tak więc mimo złożoności i sporej dawki innowacji, ta realizacja nie mogła się nie udać!

My

Mimo wielu obaw i znaków zapytania, podeszliśmy do tematu tak jak w Webiste Style lubimy - zadaniowo i kreatywnie. Pierwsze szkice wyglądały prawie jak budowa statku kosmicznego ;) jednak finalnie, udało się wypracować takie rozwiązania i design, które połączone - stały się czytelne i użyteczne na wszystkich dostępnych urządzeniach.

Założenia projektu

Wymagania Klienta co do formy oraz wyglądu zakładały jak największy minimalizm, dlatego też wykorzystane zostały proste formy, a kolorystyka w projekcie dopasowana została w sposób minimalistyczny. Zgodnie z założeniami projektu, na pierwszym planie znajdować powinny się pojazdy, jako podstawowa oferta firmy. Pozostałe elementy powinny stanowić tło, aby nie maskować i nie rozpraszać uwagi użytkownika. Zaawansowany system wyszukiwania realnych ofert jest intuicyjny, działa szybko i płynnie, co korzystnie wpływa na pozycjonowanie i rating domeny w wyszukiwarkach.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Auto Planeta

Miasto: Warszawa

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaPolecam na 100%! Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, zaangażowania i rozwiązań wdrożonych przez Website Style w budowę portalu internetowego. Panowie uwzględnili wszystkie sugestie, dopasowali odpowiedni design, przygotowali zaawansowane rozwiązania techniczne, a efekt finalny zwala z nóg! Ponadto, doceniam również bardzo dobry kontakt oraz cierpliwość w dopieszczaniu nawet najdrobniejszych detali. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING