Założenia projektu

Kompleksowe rozwiązanie dla dealera samochodowego

Realizacja dla największego pomorskiego dealera była dla nas sporym wyzwaniem technologicznym jak i designerskim. Można powiedzieć że dzięki temu projektowi, otworzyliśmy sobie (wręcz kopniakiem! :) ) niejedne drzwi.

Klient

JD Kulej to największy pomorski dealer samochodowy, posiadający w swojej ofercie nowe i używane auta marki Peugeot, Citroen, Ford i Kia. Grupa JD Kulej na przestrzeni ostatnich lat przeszła bardzo dynamiczny rozwój i rozbudowę sieci dealerskiej. Firma założona przez Jarosława Kuleja zaczynała od usług blacharskich, a pod koniec lat 90-tych przedsiębiorca związał się z marką Peugeot i ten związek trwa do dzisiaj.

My

Jako wielcy fani motoryzacji :) podeszliśmy do koncepcji projektu podekscytowani i z głowami pełnymi pomysłów. W Website Style tworzenie stron internetowych odbywa się etapowo, toteż każdy kolejny task jest poprzedzony odpowiednią burzą mózgów. Początkowy zakres prac obejmował tylko zaprojektowanie i wdrożenie witryny dla marki KIA, jednak z biegiem czasu, zostaliśmy poproszeni o dopełnienie całego serwisu. Założenia projektu

Nowoczesność, zachowanie spójności przy jednoczesnym odróżnieniu poszczególnych marek to główne założenia, jakie wypracowaliśmy podczas rozmów z klientem.

Zaproponowane przez nas rozwiązanie jest innowacyjne, różniące się delikatnie stylistyką od części poświęconych pozostałym markom, jednocześnie nie odbiegające od ogólnej koncepcji witryny. Utrzymaliśmy nowoczesny i modernistyczny wygląd preferowany przez Klienta, aby zachować spójność z pozostałymi częściami serwisu.

Podczas wykonywania zadania dużą uwagę poświęciliśmy również kwestiom związanym z techniczną optymalizacją strony, związane m. in. z prędkością ładowania, co było konieczne ze względu na ilość dostępnej grafiki. Ważnym zadaniem była taka optymalizacja zdjęć pojazdów, aby zminimalizować tempo ładowania przy jednoczesnym zachowaniu zdjęć w dużej rozdzielczości.

Google Page Speed:
92%
Mobile
87%
Desktop

Klient Grupa JD KULEJ - Citroen, Peugeot, KIA, Ford

Miasto: Trójmiasto

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development ZOBACZ ON-LINE
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaW imieniu Grupy.. Kulej chciałem polecić Agencie Interaktywną WebsiteStyle jako rzetelnego i godnego zaufania partnera. Z WebsiteStyle miałem przyjemność współpracować podczas realizacji witryn internetach dla marek znajdujących się w Portfolio Grupy - Peugeot, Ford, KIA oraz Citroen. Najlepszym dowodem na ich jakość. funkcjonalność oraz design są pozytywne opinie naszych klientów oraz partnerów biznesach dla których strony www są źródłem informacji o Grupie JD Kulej.

Przemyślane i kreatywne na etapie projektowym rozwiązania są sposobem na pozyskiwanie naszych klientów i stanowią wizytówkę naszej firm, Podstawą kontaktów z WebsiteStyle jest rzetelność. fachowość połączona z zaangażowaniem pracowników i managerów we współprace. Świadczone usługi zawsze cechuje terminowość oraz staranność. Z niecierpliwością i ciekawości, spoglądamy na kolejne projekty, które wspólnie realizujemy.

Z poważaniem Jakub Gołębiewski Kierownik Działu Marketingu

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron

Opinia klientaKażdy projekt traktujemy indywidualnie, z dbałością analizujemy potrzeby klienta.
Dialog z klientem jest dla nas najważniejszy. Nie tolerujemy pracy szablonowej, tzw. „masówki”

Zobacz wszystkie referencje

profesjonalne tworzenie stron internetowych wykonanie stron internetowych

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

strony www tworzenie strony internetowe na zamówienie

Opinia klientaRealizujemy projekty zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi.

Zobacz wszystkie referencje

pisanie stron internetowych strony internetowe projektowanie
projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING