Innowacyjne rozwiązania drewniane w zasięgu ręki - tak to zrobiliśmy w Website Style

Croard to producent drewnianych komponentów do samodzielnej budowy mebli ogrodowych. Bardzo ciekawa idea, która u naszych sąsiednich sąsiadów spotkała się ze sporym zainteresowaniem. Stąd też, nasz projekt i wdrożenie, musiało być równie ciekawe i innowacyjne.

Klient

Croard to nasz niemiecki klient, producent drewnianych komponentów do samodzielnego składania mebli ogrodowych. Marka innowacyjnie podeszła do idei budowania wymarzonych konstrukcji tarasowych, udostępniając “klocki’, które klient za pomocą prostej i czytelnej instrukcji może sobie dowolnie składać, dopasowując całość do swoich potrzeb i wymiarów terenu.

W ofercie Croard znajdują się wszelkiego rodzaju deski drewniane docinane i wiercone w szerokiej gamie kolorystycznej. Każde zamówienie jest opatrzone odpowiednimi instrukcjami i materiałami dodatkowymi - kupujący nie potrzebuje tym samym żadnych innych narzędzi i surowców.

My

Podeszliśmy do tego projektu z wielką ciekawością i chęcią stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego. Co ciekawe, stworzona przez nas strona nie jest wcale sklepem internetowym, a platformą informacyjną połączoną z katalogiem produktów, z którego można pobrać niezbędne manuale i obejrzeć tutoriale z montażu mebli.

Na osobną uwagę zasługują wysokiej jakości materiały i rendery dostarczone przez klienta - proste minimalistyczne meble umieszczone jako ruchome animacje dobrze dopełniają projekt graficzny i sprawiają że witryna prezentuje się nader ciekawie.

Założenia projektu

Podstawowym założeniem podczas projektowania strony było maksymalnie proste i intuicyjne przedstawienie produktów, wraz z animowanymi 3d prezentacjami oraz manualem online. zadbaliśmy o minimalistyczną i prostą szatę graficzną z dużą ilością światła, stawiając na paletę barw ziemi - brązów, zieleni, beżu, a także dołożyliśmy wszelkich starań do tematu User Experience. Postawiliśmy na sprawdzone układy oraz ułożenie elementów, które zawsze dobrze konwertuje i prowadzi użytkownika niejako za rękę, przez całą długość witryny.

Co ważne, udało się sporą ilość dobrej jakości treści zmyślnie zaimplementować w prosty design. Dodatkowo - zastosowanie odpowiednich opisów meta i wdrożenie najnowszych, poprawnych standardów kodowania wpłynęło pozytywnie na pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Croard

Kraj: Niemcy

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaSzczególną wagę przywiązujemy do jakości i stabilności naszych rozwiązań.
W każdym projekcie przewidujemy czas na dokładne testy i zapewnienie zgodności z przeglądarkami.

Zobacz wszystkie referencje

pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING