Serwisy internetowe pokazujemy zawsze z najlepszej strony!

CARECON24 to firma zrzeszająca wszystkie najbardziej liczące się agencje i opiekunów z Europy Wschodniej i Europy Zachodniej. Zbudowanie innowacyjnej i funkcjonalnej platformy dla obsługi podmiotów zrzeszających było wyzwaniem nie tylko pod względem UX, ale także samego designu.

Klient

Carecon to system, który łączy najbardziej liczące się agencje i opiekunów z Europy Wschodniej i Europy Zachodniej. Proces powstawania innowacyjnej platformy CARECON24 trwa od kilku lat i najpewniej nigdy się definitywnie nie zakończy.

Dlaczego? Idea jest taka, by tworzyć i aktualizować wielopłaszczyznowy, mocno rozbudowany system, który łączy interesy wszystkich agencji opieki w Europie oraz aktywnych zawodowo opiekunek. Jest to coś, co zawsze będzie musiało być udoskonalane i ulepszane.

My

System Careon połączył nas z klientem na długie miesiące prototypowania, tworzenia interaktywnych makiet, szkicowania i wymyślania nowych ścieżek użytkowników, które jeśli nie od razu - będą potrzebne w przyszłości.

Tak oto zbudowane podstawy i zaplecze stało się zaczątkiem do projektowania user interface. Opracowaliśmy mocno przemyślany interfejs, dzięki któremu każdego miesiąca do Carecon dołączają kolejne podmioty, zainteresowane zoptymalizowaniem swojego biznesu. W naszym wspólnym interesie stało się stworzenie rzetelnego kanału komunikacji i przepływu pracy, zrzeszającego wszystkich, którzy związani są z 24-godzinną opieką nad osobami starszymi.

Założenia projektu

Głównymi założeniami projektowymi były: przejrzysty i bezpośredni dostęp do bazy agencji pośrednictwa i opiekunów, zoptymalizowane procesy poszukiwania opiekunek i zleceń od agencji, kompleksowa możliwość weryfikacji, oceny i ewaluacji opiekunek i opiekunów biorących zrzeszonych w Carecon.

Zdecydowaliśmy się maksymalnie uproszczone obłe formy, które ujednoliciliśmy spokojną ale wyraźną kolorystyką. Dobrej jakości fotografie oraz jednorodna ikonografika dopełnia lekkości i nurtu user-friendly.

Dzięki kompleksowemu podejściu platforma działa bez zarzutu zarówno na stacjonarnych komputerach jak i urządzeniach mobilnych, zawierając w sobie wszelkie niezbędne informacje i materiały, pozostając cały czas użyteczną i czytelną.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Carecon24

Miasto: Gdańsk

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

Zobacz fantastyczne projekty stron www:

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaPolecam na 100%! Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, zaangażowania i rozwiązań wdrożonych przez Website Style w budowę portalu internetowego. Panowie uwzględnili wszystkie sugestie, dopasowali odpowiedni design, przygotowali zaawansowane rozwiązania techniczne, a efekt finalny zwala z nóg! Ponadto, doceniam również bardzo dobry kontakt oraz cierpliwość w dopieszczaniu nawet najdrobniejszych detali. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING