Założenia projektu

CARECON24 to firma zrzeszająca wszystkie najbardziej liczące się agencje i opiekunów z Europy Wschodniej i Europy Zachodniej. Zbudowanie innowacyjnej i funkcjonalnej platformy dla obsługi podmiotów zrzeszających było wyzwaniem nie tylko pod wględem UX, ale także samego designu.

Zdecydowaliśmy się maksymalnie uproszczone obłe formy, które ujednoliciliśmy spokojną ale wyraźną kolorystyką. Dobrej jakości fotografie oraz jednorodna ikonografika dopełnia lekkości i nurtu user-friendly.

Dzięki kompleksowemu podejściu platforma działa bez zarzutu zarówno na stacjonarnych komputerach jak i urządzeniach mobilnych, zawierając w sobie wszelkie niezbędne informacje i materiały, pozostajac cały czas użyteczną i czytelną.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Carecon24

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development ZOBACZ ON-LINE
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

Zobacz fantastyczne projekty stron www:

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaPolecam na 100%! Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, zaangażowania i rozwiązań wdrożonych przez Website Style w budowę portalu internetowego. Panowie uwzględnili wszystkie sugestie, dopasowali odpowiedni design, przygotowali zaawansowane rozwiązania techniczne, a efekt finalny zwala z nóg! Ponadto, doceniam również bardzo dobry kontakt oraz cierpliwość w dopieszczaniu nawet najdrobniejszych detali. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING